Autor Wątek: Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.  (Przeczytany 26093 razy)

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-03-14, 22:42:12 »
Ja tez sie posluguje nerka, ale.. nie znosze tego :( dlatego tak usilnie probuje bez niej cos wymyslic :P

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-03-14, 22:44:19 »
Ja na początku podkładałam najnormalniejsza malutką miseczke i było całkiem wygodnie.
A dlaczego przeszkadza Ci nerka?

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-03-15, 20:49:48 »
dziś doszłam do wniosku ze nie lubię depilacji bikini :(  czy macie jakieś sposoby żeby usprawnić ten zabieg?

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-03-16, 01:15:22 »
uwielbiam swoja prace i bardzo dobrze sie w niej czuje. najbardziej lubie robic masaz i zabiegi na twarz ale glownie dlatego ze sama sie relaksuje przy tych czynnosciach. pozostale zabiegi tez bardzo lubie przede wszystkim woskowanie , mam satysfakcje gdy klientka przychodzi " zarosnieta" i ze zlym samopoczuciem z tego powodu a wychodzi gladka i zadowolona i prawie wszystkie mowia ze czuja sie lzejsze o conajmniej 2 kg. uwielbiam robic makijaze, jak klientki zmieniaja sie na korzysc. henna, manicure, tipsy i inne zabiegi sa sama przyjemnascia w momencie kiedy naprawde jest cos do zrobienia i do poprawienia. mam pelna satysfakcje kiedy klientka przychodzi zrozpaczona z jakims problemem a ja jej moge pomoc, doradzic i zrobic tak dana usluge ze bedzie zadowolona i zawsze wroci. to jest najwieksza staysfakcja.

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-03-16, 09:51:38 »
Ja nie nawidze henny na brwi Zawsze sie upackam i nie jestem zadowolona ze swoich efektów
Kazda klientka chce inaczej
Masaz twarzy jest dla mnie troche nudny i pracochłonny
Nie lubie go wykanywac
Moze dlatego ze jak na mnie wykonywano masaz w szkole To czułam sie okropnie
Tłusta id tego kremu.............. bleeeeeeeeeeeeeeee
I taka jakas skołowana
A potem przez tydzien musiałam walczyc z wypryskami na twarzy i na dekolcie
Pewnie od tego kremu
Ochyda +o(

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-03-16, 09:56:05 »
Caro a co lubisz :P Bo czuje sie jakbym slyszala moja kolezanke, ktora zrezygnowala ze szkoly po roku :P

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-03-16, 10:36:11 »
Masaże są super, szczególnie jak mi koleżanka na zajęciach zasnęła, to byłam zadowolona, że masaż ją super zrelaksował.

Wszelkie zabiegi na twarz, maski, nie maski itd super !!

Regulacja brwi i henna jest ok, ale nie lubie jak klientka jest bardzo wrażliwa i regulacją ją boli mimo napięcia skóry.

Manicure, parafinka, wzorki itp w tym to chyba najlepiej jak do tej pory, się czuje, do tego teraz doszło przedłużanie paznokci ... jak ryba w wodzie :)

Pedicure też lubie, lecz gdy klientka ma już poważnie zaniedbane stopy i nagle jej się przypomina, że jednak trzeba o nie dbać i chciałaby efekty najlepiej w tydzień, to już nie jest takie ciekawe.

Wizaż - średnio.

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-03-16, 10:56:10 »
Hmm.. a ja uwielbiam masaz twarzy/szyi/dekoltu, relaksuje sie i ja i klientka :) Z masazem calego ciala jest gorzej- plecy,brzuch jeszcze ok, ale nogi.. Boshee za slaba na to jestem :P
Henna- jeszcze troche sie jej boje, ze cos nie tak wyjdzie, szczegolnie gdy ktos ma jakies oryginalne brwi lub wygorowane zadania..
Depilacja- bardzo lubie, oprocz bikini :| bo po prostu tego nie optrafie zrobic dobrze i sie boje, bo wiem jak to zazwyczaj boli  :roll:
Oczyszczanie... nie znosze bo boje sie za mocno scisnac skorke...
Bo ja jakas bojazliwa jestem i boje sie zawsze, ze zrobie klientce krzywde :P
Lubie wykonywac pedicure - o ile nie sa to wspomniane juz totalnie niezadbane stopki.
Manicure- raczej nie bardzo.. Do tipsow tez mnie nie ciagnie, choc swego czasu wykonywalam je z wielka ochota.. Ale nie mam okazji doskonalic swych umiejetnosci, a jak wiadomo bez tego ani rusz..
Zabiegi na cialo- calkiem fajne, pod warunkiem, ze jest dostepny prysznic, bo reczne zmywanie blota to jakis koszmar..
Wyparowala mi z glowy reszta zabiegow :P

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-03-16, 10:57:56 »
No wlasnie- lubie jeszcze makijaz, taki dzienny szczegolnie- gdy mozna tak deliaktnie podkreslic urode i wydobyc piekno :)

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-03-16, 17:38:25 »
A mi sie coraz bardziej podoba henna na rzęsy i brwi. Z dnia na dzień praktyk moja koleżanka (zawodowa kosmetyczka) tak potrafi mi to wszystko pokazać że całkiem inne mam podejście do tego. Masaże uwielbiam. manicure coraz bardziej mi sie podoba, depilacja nóg jest ok, zabiegi na twarz też są ok.
Ale zobacze jak będzie za tydzień czy tak samo będę myśleć. Wtedy będę miała praktyki w gabinecie specjalizującym sie w zabiegach na twarz i ciało. :lol:  :P

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-03-17, 09:25:59 »
Cytat: "Shelly"
Caro a co lubisz :P Bo czuje sie jakbym slyszala moja kolezanke, ktora zrezygnowala ze szkoly po roku :P


Same robienie masazu nie jest najgorsze ale ja nie lubie jak mi go robia
A lubie manicure najbardziej
Henne na rzesy
Parafine na dłonie
Masaz dłoni i stóp
Nakładanie maseczek .................. itp.  :wink:

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-03-17, 18:31:01 »
Ja też najbardziej lubię manicure.

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-03-24, 20:03:33 »
Nie lubię pedicure i manicure!!! Wręcz niecierpie... Lubie za to zabiegi na twarz, a najbardziej makijaz:):):)

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-03-24, 20:49:21 »
Oooo wiecie czego nienawidze  :twisted: oczyszczania!! brrrrr po prostu nie znosze! W tych rekawiczkach cholernych i chusteczkach do oczyszczania po prostu nie czuje tego zaskórnika :( i mi nie wychodzi to zbyt dobrze :|

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-03-28, 11:03:24 »
A ja sie poje nadawac po raz pierwszy ksztalt brwiom i co za tym idzie nie lubie tego robic ... no ale mam nadzieje ze dojde do wprawy  :roll: