Autor Wątek: Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.  (Przeczytany 26094 razy)

Gość

  • Gość
Czy są jakieś zabiegi które bardziej lubicie wykonywać od innych i czy są takie których nie lubicie wykonywać. Ja lubie robić masaże na buzie i ogólnie zabiegi odżywcze i nawilżające. Nie przepadałam nigdy za robieniem manicure i pedicure oraz bałam sie henny. Ale po kilku dniach praktyk zaczęłam sie przyzwyczajać bo zobaczyłam że to nie takie straszne i są sposoby na łatwe i zarazem ładne zrobienie tych zabiegow. A wy dziewczynki czego za bardzo nie lubicie robić? :D

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-03-12, 18:43:42 »
bardzo nie lubię robić pedicuru, tym bardziej jak klientka ma nogi zaniedbane +o(

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-03-12, 22:39:38 »
Ja też nie lubię robić pedicuru i manicuru (a właśnie dzisiaj musiałam  :? ) a lubię bardzo masaż twarzy (chyba najbardziej  :D ) i wszystkie zabiegi na twarz i ciało.

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-03-13, 00:22:00 »
Ja tam wszystko lubie robić,po prostu nie zastanawiam sie czy mi sie chce czy nie.Uwielbiam swoja prace wiec samo mówi za siebie  :wink:

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-03-13, 12:07:07 »
Ja też wole zabiegi na twarz i masaże. Chociaż szczerze przyznam że ostatnio polubiłam manicure. Dziewczyna pracująca w zakładzie w ktorym odbywam praktyki jak mi coś pokazuje to calkiem to inaczej wygląda niż na zajęciach gabinetowych. Ma swoj wlasny sposób o wiele lepszy od tych powszechnie wykorzystywanych w salonach. Efekty jej pracy też są znacznie lepsze. Dzięki temu mi już lepiej wychodzi ten zabieg i może dlatego go polubiłam. :lol:  :lol:

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-03-13, 17:53:38 »
nie lubie pedicure leczniczego, gdzie sa odciski i wrosniete paznokcie  :?

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-03-13, 20:09:47 »
Ja tam bardzo lubie wykonywać manicure. To był zawsze jeden z moich ulubionych zabiegów.
a odkad mnie nauczono bardzo cieszy mnie równiez wykonywanie masażu.
Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-03-13, 20:42:24 »
mnie bardzo uspokajają zabiegi na bużki mam wrażenie że relaksuję się razem z klijętką, pałeru dodają fikuśne pazurki a do pedicure mam dziewczynę która jak robi stópki to wszystko staje dęba :P  z przyjemności oczywiście i ona to uwielbia robić :wink:

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-03-14, 18:36:02 »
No właśnie każdy lubi co innego. A co powiecie o hennie? Lubicie farbować brwi, rzęsy? Albo robić depilacje? :lol:

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-03-14, 20:28:56 »
Depilacje nawet lubię, ale co do henny to mam jeszcze pewne braki bo w szkole za mało z tego tematu było ćwiczeń, ale nadal intensywnie ćwiczę.
Może nie lubię henny dlatego, że jestem ciągle niezadowolona z efektów moich wysiłków ( wszystkie koleżanki - modelki szczerze zadowolone !?!? ).

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-03-14, 20:33:05 »
Ja też sie boje że komuś sie nie spodoba i zawsze mi sie moja praca nie podoba. Może jestem zbzardzo wymagająca?
Nie wiem ale to chyba dobrze. Teraz musze poćwiczyć na koleżankach. dzisiaj mi kosmetyczka zrobila henne i myślałam że to jest bardziej nie miłe uczucie. Musze sie przyznać że robila to tak delikatnie że sie bardzo zrelaksowałam. :lol:

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-03-14, 21:40:40 »
Ja sie zawsze balam efektow henny, ze komus zepsuje brewki i sie przestraszy sam siebie :P az do momentu, gdy poznalam inne kolorki henny poza czarna, np grafitowa, ktora po prostu kocham :) Teraz bardziej mnie stresuje to, ze prowadzacej sie jak zawsze cos nie spodoba niz faktyczny efekt lub niezadowolenie klientki..
Co nie zmienia faktu, ze w tworzeniu ksztaltu na "trudniejszych" brwiach, albo ich braku, nie czuje sie pewnie :/ Stresuje mnie tez zmywanie henny z rzes w tej cholernej nerce  :twisted: takie packanie... probowalam bez ( tak robila kosmetyczka na praktykach) ale wtedy szczypaly oczka :/ Co radzicie?

Co do depilacji- to lubie, pod warunkiem, ze nie stoi nikt nade mna i nie patrzy krytycznym okiem :P jednak boje sie jednego- depilacji bikini  :roll:

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-03-14, 21:56:27 »
Właśnie tu pojawia sie kwestia obserwatora. ja na praktycznych zajeciach jestem tak spięta że boje sie czasami cokolwiek zrobić. Ale jak już siedze w domu i robie to samo i nkit mi nie zwraca uwagi i nie daje kłopotliwych rad to jest ok. czasami jest mi wygodniej trzymać ręke inaczej niż nas uczy instruktorka bo mi tak wygodniej a ona krzyczy. :cry:  I nawet takie coś mnie już rozprasza. :(  :?  :x  Ale wierze że będzie dobrze :wink:  :lol:  :P  :lol:

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-03-14, 21:59:54 »
No niestety, prowadzacy zawsze stresuje :( Ale grunt, to byc pewnym w tym, co sie robi, nawet wlasnymi sposobami.
Tylko ze ja nie potrafie dobrac sobie sposobu na to zmywanie rzes :|

Gość

  • Gość
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-03-14, 22:40:32 »
Ja po prostu przykładam nereczke ( bądź miseczkę ) jak najbliżej sie da i po prostu polewam delikatnie rzęski aż cała henna spłynie. Jak do tej pory sposób sprawdza się w pełni.
Pozdrawiam