Autor Wątek: łojotokowe zapalenie skóry  (Przeczytany 23298 razy)

Gość

  • Gość
łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-02-15, 13:45:20 »
Najlepiej stosowac wszystkie produkty które są alergiczne.
Czasami i sama próba uczuleniowa nic nie daje.
Ja jestem przypadkiem którego wszystko uczula i na zajęciach w szkole mieliśmy robiony zabieg przeciwzmarszczkowy różany.
Miałam zrobiona próbe uczuleniową bo wszyscy na mnie dmuchali i chuchali
i zrobili mi ten zabieg wszystko było ok,
gdzies przez 3 godz. a potem zrobiłam się czerwona i spuchłam jak świnka.
Więc juz lepiej uzywac prepeatów dla alergików.
Bardzo dobra firmą jest Dr Rimpler

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-02-26, 21:59:59 »
Ale czesto jest tak ze wlasnie osoby od razu rzucaja sie na linie dla alergikow a tak naprawde moze wcale ich nie potrzebuja, wszystko musi zaczac sie od odpowiedniej diagnozy cery.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-02-27, 22:17:48 »
Mam jedna kolezanke z takim problemem - non stop pod okiem lekarza dermatologa... buzia mozno przy tym się zanieczyszcza, wiec ja ratuje o daje to ładne efekty...
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-02-27, 22:45:48 »
brawa dla kolezanki ze jest pod okiem lekarza a nie stosuje nic na wlasna reke  : brawo :
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-02-28, 21:40:36 »
Bo tez wczesniejszy próby radzenia sobie samej, niezbyt korzystnie dla niej wychodziły...  :boom:
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-03-01, 03:21:21 »
lepiej pozno niz wcale  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-08-12, 19:13:44 »
czytam i nie wiem...a jestem poczatkujaca w tej branzy...boje sie coraz bardziej,ze moge zrobic krzywde klientce nie rozpoznajac schorzenia,mylac lojotok z lojot. zapal. skory...jak wy sobie radzicie i jakie zabiegi proponujecie? czy robic oczyszczanie przy lojot zapal skory czy robic jonoforeze??

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-08-12, 23:04:19 »
Pytasz jak sobie radzimy.. tu jest ważna dokladna wiedza, tez z praktycznego punktu widzenia i pozniejsze doswiadczenie, bo kazda osoba moze miec indywidualny przypadek.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-08-31, 23:47:24 »
wiem,ze jest bardzo wazna konkretna wiedza,jednak prosze...mam pytanie,ktore dla mnie jest bardzo wazne - a mianowicie - jakich lekow uzywacie do jonoforezy przy łojotokowym zapaleniu skory?
czy chlorek wapnia lub roztwor sody oczyszczonej bedzie odpowiedni?
czy moze wogole nie stosujecie jonoforezy przy podejrzebiu łoj. zapaleniu skor...?
PROSZE ODPOWIEDZCIE BO TO DLA MNIE BARDZO WAZNE!!

Offline Fiona116

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #24 dnia: 2009-12-03, 11:18:00 »
Przy takim problemie dobre efekty daje peeling kawitacyjny+ algi zimne, glinki, maski błotne z Morza Martwego, kolagen naturalny. Jednym słowem produkty naturalne, dla alergików. Polecam firmę [usunięto reklamę - adminka] stosuję ją przy najbardziej wrażliwych cerach.
« Ostatnia zmiana: 2009-12-03, 13:08:47 wysłana przez Ania »

Kakarigeiko

  • Gość
Odp: łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #25 dnia: 2009-12-07, 11:22:28 »
Jeśli klientka zgłasza się do nas z bardzo zaawansowanym zapaleniem to najpierw doradzamy jej kosmetyki do kuracji domowej, u nas w gabinecie jest to seria [reklamę usunięto] na otwarty trądzik. Po kilku tygodniach takiej kuracji klientka ma już na tyle załagodzony problem, że możemy bezpiecznie "dotknać" się do niej
« Ostatnia zmiana: 2009-12-08, 13:22:22 wysłana przez Ania »

Offline Fiona116

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #26 dnia: 2009-12-28, 07:42:41 »
Dlaczego usunięto nazwę [ :-D] z mojego posta? Przecież nie jestem dystrybutorem tej firmy. A inne nazwy firm jakoś nie są usuwane.
« Ostatnia zmiana: 2009-12-28, 16:04:49 wysłana przez Ania »

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #27 dnia: 2009-12-28, 16:30:36 »
jak widać w poście po Tobie niektóre są usuwane  :wink:
głównie nowych użytkowników, z podejrzeniem reklamy  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Odp: łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #28 dnia: 2010-02-17, 14:08:59 »
U moich klietów sprawdza sie sebum control cream clareny. Szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z klientem, któremu udało by się wyjść z tej choroby całkowicie. Są lepsze okresy i gorsze. Na pewno są to skóry podatne na podrażnieia. Ja zawsze proponuje zabieg na bazie azulenu, dobrze sprawdza się również błoto z morza martwego ( Mud Masc) oraz peeling kawitacyjny, wiadomo jak są mocne zaskurniki to proponuje oczyszczanie manualne.
Łojotowe zapalenie skóry łatwo rozpoznać, najczęściej są ogniska złuszczające w okolicy bruzdy nosowo wargowej, nosa i między brwiami, złuszczona skóra przypomina otrąbki, oczywiście choroba może obiąć całą twarz, ogniska choroby są również na owłosionej skórze głowy,obserwuje się rówenież rozszerzone naczynka krwionośne. No i sosobę dotkniętą tą dolegliwością wysyłamy do dermatologa.
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Kakarigeiko

  • Gość
Odp: łojotokowe zapalenie skóry
« Odpowiedź #29 dnia: 2010-03-02, 10:48:16 »
każde polecanie jakiegoś konkretnego produktu czy lini kosmetyków jest reklamą :)
jesli osoby nowe na forum nie mogą niczego polecić to w zasadzie nie mają w ogóle mozliwości wypowiadania się gdyż niemal w kazdym wątku na forum jedne osoby drugim coś polecają operując konkretnymi nazwami.