Autor Wątek: LAMPA UV - którą wybrać?  (Przeczytany 154304 razy)

Gość

  • Gość
Lampa
« Odpowiedź #60 dnia: 2006-07-19, 14:13:05 »
Mam zamiar sobie zrobić kurs na metodę żelową i akrylową.Jeszcze się na tym nieznam ale z tego co mi wiadomo to jak się zrobi te paznokietki to się je wkłada pod jakomś lampę.Najpierw wiadomo będe musiała ćwiczyć w domu więc pytanie brzmi czy ta lampa to mus przy paznokitkach żelowych czy akrylowych jeżeli tak to ile ona może mniej więcej kosztować i jak profesjonalnie taka lampa się nazywa.Bo aż się zatrworzyłam jak mam wydać 500 zł na 2 metody(manicur miałam w szkole więc pani powiedziała że dla kosmetyczkej jest 500 zł a nie 1000 zł jak dla ludzi z zewnątrz)<to>A tu lampa bedzie kosztowała drógie tyle to ja nawet tyle kasy niemam  :oops:

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #61 dnia: 2006-07-20, 00:12:04 »
Lampa jest potrzebna do metody żelowej do akrylowej nie. W zasadzie możesz kupić lampę na Allegro, rzecz w tym aby pasowały do niej żarówki dobrego producenta np. Sylvania lub Philips. Przynajmniej na początek nie przesadzałbym z kupowaniem lampy za 500, poczekaj aż się zaczniesz w tym łapać co jest niezbędne a co nie. I tak wydasz sporo kasy na materiały.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #62 dnia: 2006-07-20, 10:02:50 »
Niestety jak robisz dwie metody to musisz się przygotowac na duży koszt produktów. Kupienie wyprawki na sam żel to koszt minimum 500zł oczywiście gdy kupujesz porządne produkty, a lampa taka tunelowa na 4 żarówki po 9watt to koszt około 250 - 300 zł
Wyprawka akrylowa może być tańsza , myśle, że można się zamknąć w 300zł gdyż nie potrzeba tu lampy

ale jeśli będziesz niezła w tym co robisz to te koszty szybko ci się zwrócą więc nie ma się czym martwić
zawsze możesz najpierw kupić produkty do jednej metody i nimi zapracować na te do drugiej

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #63 dnia: 2006-07-20, 14:12:20 »
dziękuje za odpowiedź.Szkolenie robie we wrzesniu i wolę się już teraz przygotować na koszty.Ale widzę że są to większe koszty niż przewidywałam.No nic będe musiała troszkę pooszczędzać.

Gość

  • Gość
lampa perfect lady
« Odpowiedź #64 dnia: 2006-07-20, 21:16:27 »
Zakupiłam dość dawno lampe UV w Perfect Lady, mało jej jednak uzywałam bo miałam kłopoty z opanowanie żeli/ firma Grafiti nails/, byc moze robiłam coś nie tak. Obecne jestem skupiona na akrylach tez Grafiti. Rynek jednak wymaga tego by rozszerzyc sie o żele. Mysle o ESN, albo o Christrio. Mam ta lampe od P.L., i sie zastanawiam czy ona bedzie dobra dobra do tych firm. zastanawia mnie czy lampy są ok? Bo na nich nic nie pisze, ani firmy, ani moc. Jedyna na obudowie lampy. To lampa z 3 zarówkami po 9 w. Ktos kiedys napisła na forum ze najlepsze żarówki sa firmy Philips. Czy mam zainwestwoać i wymienić??? czy tez zarowki mogły sie przyczynic do gorzej trzymanego sie żelu?

Prosze o porade

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #65 dnia: 2006-07-20, 21:44:11 »
Napisałaś 2 posty o takiej samej treści w różnych tematach. Proszę abyś nie "klonowała" postów na forum. Post w innym temacie usuwam.
Co do lampy to do tunelowych dobrze mieć żarówki Philips lub Sylvania, nowe.

Pozdrawiam serdecznie
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #66 dnia: 2006-07-20, 23:56:49 »
no tak, tymbardziej ze lepiej zainwestowac w porzadną lampę:)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #67 dnia: 2006-07-21, 00:03:27 »
A ja radziłabym ci na początek zainwestować tylko w jedną metode przedłużania pazurków. Wybierz to co ci bardziej odpowiada. Na poczatek zaoszczedzisz, a z czasem możesz pozwolic sobie na zakup następnych produktów.

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #68 dnia: 2006-07-21, 13:05:14 »
Ja zrobiłam 3 metody naraz. żel, akryl i fiberglass. Potem kupiłam żel, pare miesiący poźniej akryl i w sumie nie mam na niego chętnych, wiec w fiberglass nawet nie inwestuje.

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #69 dnia: 2006-07-21, 13:11:03 »
Sama lampa nie ma znaczenia na trzymanie się żelu, ważne są żarówki, tak jak pisała Mako.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #70 dnia: 2006-07-24, 22:07:45 »
tyle jest salonów zdobnictwa że naprawde to sie czasem nie opłaca, zalezy od lokalizacjii tymbardziej jesli ktos ma maly salonik a metody przedłuzania zajmuja troszke czasu,bo  tym samym w niektorych  momentach trzeba zrezygnowac z innych klientek.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #71 dnia: 2006-08-16, 17:21:54 »
dziewczyny którą (jaka firma ) lampe polecacie???podajcie jakieś linki.

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #72 dnia: 2006-10-04, 18:15:31 »
ja za moja lampe placiłam 3 lata temu 780zł
:(
heh

ale zwrociła mi sie szybko
:)

ale lepiej zaczac od miejszych kosztów
:)

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #73 dnia: 2006-10-04, 18:57:27 »
Misia jakiej firmy masz lampę? Jak długo ( ile godzin) wytrzymują żarówki?
Jak nie kupię dobrych świetlówek, będę musiała kupić nową lampę :D

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #74 dnia: 2006-10-04, 20:26:15 »
Zgodzę się, że na początku minimalizować koszty, byle bez przesady. Nie oszczędzaj na jakości, ale na ilości produktów, ograniczajac sie minimum.
Kiepski pędzel czy lampa okaże sie szybko wyrzuconym tak naprawdę pieniądzem, a do tego możesz sie zniechęcić, jak bedzie Ci cos przez nie źle wychodzić.

Jeśli idziesz na na kur z dwóch metod, a nie jestes przygotowana finansowo na wieksze wydatki, chociaz ważne jest ćwiczenie zaraz po, to może faktycznie zacznij od produktach do jednaj metody.

W lampie najważniejsze sa żarówki, jakość samej lampy może sie ujawnic w ilosci napraw ;)

Same przechodziłyśmy przez te wydatki i wiemy, że są duże.. Jest to jednak inwestycja w swoja pracę, która jak wdziewczyny Ci mówią, jeśli będziesz sie starać, napewno sie zwróci!
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl