Autor Wątek: Kielce  (Przeczytany 3896 razy)

Gość

  • Gość
Kielce
« dnia: 2006-06-07, 00:39:22 »
Jak już pisałam na forum dla amatorów, zamierzam pójść na kurs przedłużania paznokci. Nie wiem czy będę się tym zajmowała, to zależy także od tego, na jakiego nauczyciela trafię. Czy będę czuła po kursie, że załapałam podstawy, jest to dla mnie i chcę się doskonalić, czy będzie to tylko jakaś dodatkowa, niezobowiązująca, niewykorzystana "umiejętność".

Dlatego pytam: czy wiecie o jakiś dobrych szkoleniach / kursach na terenie Kielc? Nie mam zamiaru na tym oszczędzać, ale nie chcę też naciąć sie na jakąś lipę z pięknym szyldem i zerowymi umiejętnościami, dlatego zwracam się do was.
Oprócz tego pytanie dodatkowe - z jakim wydatkiem powinnam się liczyć i ile trwa "owo" (mam na myśli już konkretne, to które mam nadzieję mi polecicie) szkolenie?
Czy kończy sie ono jakimś sprawdzeniem, zanim otrzymam papier, że się na tym znam?

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Kielce
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-06-07, 10:53:44 »
konkretne pytania...konkretna odpowiedz...zapraszam do siebie.

Chociaz to nie Kielce.....ale odleglosc też  nie, aż tak daleka....Pozdrawiam.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: Szukam dobrego szkolenia w Kielcach
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-06-07, 10:58:32 »
Cytat: "Giggles"

Oprócz tego pytanie dodatkowe - z jakim wydatkiem powinnam się liczyć i ile trwa "owo" (mam na myśli już konkretne, to które mam nadzieję mi polecicie) szkolenie?
Czy kończy sie ono jakimś sprawdzeniem, zanim otrzymam papier, że się na tym znam?


Koszty zależą od ośrodka oraz od tego ilu metod chcesz się nauczyć(akryl, żel, fiberglas, zdobienia itd.) Może na początek zdecyduja się na jedną metodę choć czasami pakiet wychodzi taniej za metodę. Trzeba się dopytać lub sprawdzić na stronie ośrodka ile za jaką metode sobie liczy i ile dni trwa kurs.
Co do egzaminów tp bywa różnie. Generalnie najważniejsze jest żebyś umiała to robić niż zakuć/zdać/zapomnieć. ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Kielce
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-06-07, 17:58:43 »
Mako,
Wiem, że koszty zależą od ośrodka - dlatego pytałam o ceny i czas trwania już tego konkretnego kursu, który mi ktoś (mam nadzieję) poleci;P
Ale dziękuję:)

Gość

  • Gość
Kielce
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-06-08, 02:15:06 »
Giggles chyba najbliżej masz do Łodzi do Beautici SPN albo zapraszam do siebie.
A najlepiej będzie jak sobie sama sprawdzisz co ile kosztuje i jak wyglądają szkolenia www.beautica.pl poczytaj wypowiedzi dziewczyn o odbytych szkoleniach,może będzie Ci wtedy łatwiej podjąć decyzję.
Dodam tylko,że teraz mamy fajne promocje na szkolenia  :)