Autor Wątek: Zielona Góra - szkoły kosmetyczne  (Przeczytany 31537 razy)

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-08-14, 17:49:26 »
mel w gazecie cały czas czytam o naborze do tej szkoły. dzisiaj wieczorem zerkne jaki tam jest podany numer to Ci napisze... być może się zmienił.. sprawdzisz sobie.
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-08-15, 08:42:47 »
Dzieki Yona Ja dzwonie na ten numer co byl podany na stronie 683230679 Bede wdzieczna za informacje Pozdrówka

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-08-15, 13:15:55 »
Cytuje całe ogłoszenie z gazety: " TREND Technik kosmetyczny. Specjalistyczne szkolenia. Tipsy. Nabór na wrzesień.  0693700756.

www.szkolakosmetyczna-trend.com   "

Mam nadzieje, że pomogłam
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-08-15, 15:05:03 »
Bardzo mi pomogłas:D Wielkie dzieki Yona Juz wszystko wiem

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-10-04, 23:17:25 »
Mel nie idz do Trend  :( ta szkola to tylko strata pieniazkow...Nie lepiej isc do Medyka???Naprawde nie ma porownania!Pozdraiwma

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-10-07, 11:46:05 »
Caro a ty masz porównanie obu szkół Dlaczego uwazasz, że Trend jest kiepski No i czy porównałaś ceny?:)

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-10-07, 12:57:22 »
Ja uczylam sie w systemie dziennym, dwuletnim w Medycznym Studium Zawodowym. W naszej grupie bylo 5 dziewczat, ktore robily kurs w Trendzie i Prestige...Wypowiadaly sie bardzo negatywnie z tego wzgledu,ze na zajeciach teoretycznych najczesciej przepisywaly ksiazki a na praktycznych przy kazdym zabiegu szly 'po lebkach'...Z tym,ze bylo to jakies 3 lata temu-moze na dzien dzisiejszy sie zmienilo.W kazdym razie kolezanki po 3 miesiecznym kursie decydowaly sie na dwuletnia edukacji i dziwily sie jak dlugo trzeba uczyc sie manicure i ze teoria jest taka trudna.
W Medyku kazdy przedmiot sie uzupelnia: zaczynasz na kosmetologii budowe paznokcia, na dermatologii jego choroby i dopiero na pracowni manicure; na anatomii miesnie,ich przyczepy poczatkowe i koncowe-na fizykoterapii dopiero masaz itd. Ja naprawde bylam zadowolona z Medyka-zarowno pod wzgledem teoretycznym,jak i praktycznym,bo rwalam sie do wykonywania zabiegow na klientkach, ktore przychodzily do gabinetu 'z zewnatrz'.Pozdrawiam

PS.Niestety nie wiem jak sie klaruja ceny za zaoczna nauke... :(



Yona ma racje pod wzgledem zlej opini...Wiem,ze dziewczynom z Prestige i Trendu trudno znalezc sobie praktyki,poniewaz kosmetyczki nie raz mialy zle doswiadczenia z 'niedouczonymi' praktykantkami..No ale coz-nie wolno wrzucac wszystkich do jednego worka. Nawt u mnie w grupie,w Medyku, znajdowaly sie leniwe dziewczyny...
Tak wiec uwazam,ze jakiejkolwiek szkoly bysmy nie wybraly to i tak trzeba siedziec ciagle w ksiazkach, gazetach profesjonalnych i chodzic na rozne kursy...Kosmetyczka to jest taki zawod, w ktorym ciagle musisz podnosic swoje kwalifikacje i umiejetnosci...nie spoczywajac na laurach :lol: Pozdrawiam

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-10-07, 14:15:43 »
Cytat: "CaroAngel"
Kosmetyczka to jest taki zawod, w ktorym ciagle musisz podnosic swoje kwalifikacje i umiejetnosci...nie spoczywajac na laurach :lol: Pozdrawiam


popieram... ja mam takie motto : "kosmetyczka stojąca w miejscu w rzeczywistości cofa się ze swoimi umiejętnościami"
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-10-07, 14:28:19 »
ja chodze do medycznej i popiera co piszesz :)

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-02-25, 19:01:02 »
a czy ktos chodził do szkoły teb o profilu kosmetycznym? zastanawiam sie tez nad kierunkiem wizaz i odnowa biologiczna, moze ktos cos słyszal...?

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-03-16, 19:01:51 »
ja też sie wybieram do szkoły kosmetycznej
tylko mam problem bo nie wiem do której iść może ktoś mi pomóc???? :  : olaboga :

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-03-16, 20:57:58 »
marecek przede wszystkim uzupelnij miejscowosc bo tak będzie łatwiej :wink: i radze przejrzec forum , jest tu mase wypowiedzi o szkolach 8)

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-03-16, 21:20:03 »
jezeli chodzi o zielona gore -jak w temacie- polecam Medyczne Studium Zawodowe

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-04-15, 15:39:02 »
czyli o szkole TEB nic sie nie dowiem? :cry:

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-08-01, 13:49:43 »
Odświeżam wątek. Mam pytanie odnośnie Medyka w ZG i zaocznej w nim nauki. Czy jest ona bezpłatna? Bo na stronie piszą tylko o opłacie rekrutacyjnej. Mam jeszcze szansę się dostać skoro jest 60 miejsc, a decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym zgłoszenia te przyjmowano od 1.06., a mamy sierpień?:/ Orientujecie się jak często są zjazdy? Co tydzień czy dwa? Studiuję dziennie na II roku i zastanawiam się czy pogodziłabym naukę w dwóch szkołach jednocześnie. Marzy mi się nauka w studium kosmetycznym, ale nie mam pojęcia którą szkołę w ZG wybrać. Jak właśnie mówiłyście - każda ma jakieś minusy. Jest już sierpień, a ja nadal nie wiem, czy mam jeszcze miesiąc czy dwa miesiące wakacji, bo nadal się nigdzie nie zapisałam. Pomóżcie :)