Autor Wątek: metody przedłużania paznokci  (Przeczytany 11544 razy)

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-05-10, 11:41:13 »
Dziewczyny nie róbcie z siebie wrogów. Po co się kłócić i licytować na takim ciekawym forum jak to  :D ( Mi osobiście się tu bardzo podoba 8) ). Paulinkaa chyba się tu niczego nie dowiesz :) Mówie, lepiej przejdź się do sklepu/hurtowni i popytaj. Ale i tak nadal uważam, że lepiej jest zrobić porządny kurs, wiec jak będziesz miała kase to sie nie zastanawiaj :)

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-05-10, 12:19:13 »
dzieki... jak tylko znajde cas to z pewnocia pojde na taki kurs!!!ale w najblizszym czasie watpie...to swietna sprawa a  na moje pytanka juz znam odpowiedzi;)  :lol: forum jest fajne tylko po co robic na nim takie problemy??ktos o ccos pyta a ktos jak wie to odpowiada i tyle...

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-05-10, 22:02:05 »
Cytat: "pAuLiNkAaaa18"
szkoda sensu??? ten zwrot jest troszke nie po polsku... a nawet bardzo!

dlatego napisałąm w cudzysłowiu i w nawiasie napisałam objaśnienie,że używam tego sformułowania żartobliwie 8:'

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-05-11, 11:49:51 »
uuuuaaaa ależ się tu cieplutko zrobiło zupełnie jak za oknem ;), aż ciężko coś doradzać heh;), nie chcę ustosunkowywać się do tego czy odp dokładna paść tu powinna ze strony stylistek czy nie...  jedno co mi przyszło do głowy pAuLiNkOoo , że masz przecież całą OGROMNĄ wiedzę na tym oto forum... warto troszke poszperać - są tu posty- gdzie dokładnie krok po kroku dziewczyny wymieniały kolejność/etapy zakładania tipsów i utwardzania żelem... nie wspomne ;) już ileż tu było dyskusji na temat jakości i "lepszości" żeli... nio!

ps' hmm osobiście bardziej pasuje mi określenie STYLISTKA PAZNOKCI a nie TIPSIARKA :(, przecież przedłużanie - to nie tylko tipsy!!!! a poza tym STYLIZACJA - to wyglad PAZNOKCIA!!!!... eh...

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-05-11, 12:10:47 »
KropelkaRosy: Ale tu nie chodziło o profesjonalną nazwę :) To była zabawa w słowotwórstwo, bo "stylistka paznokci" jest za długą nazwą :wink: No a poza tym...chyba przy przedłużaniu paznokci zawsze używa się tipsów (sztucznych paznokci), czyż nie :?:  Może się mylę, w sumie nie znam wszystkim metod, wiec jakby co mnie popraw :roll:

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-05-11, 13:47:19 »
Ależ ja się wcale nic a nic nie oburzyłam :D sama nieraz tak mówię, tylko tak jakoś mi się markotno zrobiło ;) ze tyle pracowałam na dyplom - i jak by tam miało pisać TIPSIARKA :) heh - ale SPOKO :) nie mam najmnijeszych zażaleń !!! a jeśli chodzi o te przedłużanie - nio to temat rzeka - istenieje przedłużanie na formie żelem... akrylem.. więc nie tylko tipsy sie przykleja. Forma - ja osobiście widziałam papierowe bądz też z  jakiegoś tworzywa metalowego, podkłada się je pod naturalną płytkę paznokcia i rozpoczyna się "budowę" :)

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-05-11, 14:25:37 »
No spoko :D A znasz może jakąś stronke, gdzie są omówione inne metody przedłuzania paznokci z tymi "papierowymi" i "metalowymi" formami?

Gość

  • Gość
Patka
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-05-11, 17:01:03 »
Wiatj słonko :) nie martw sie słowami koleżanek :) Ja rozumiem z jednej strony wszystkie panie robiace tipsy ............jest to ciężka praca :)  :( ale sądze że jeśli piszesz że już robisz tipsiki to masz :twisted:  jakieś pojęcie :) ja robiłam kurs w star nails i odradzam całemu światu :( zapłaciłam mase pieniedzy za nic ........porażka totalna , więc nie sądze by wyznacznikiem znajomości robienia tipsów był kurs . To akurat bzdura totalna ja po kursie wiedziałam że pani Jola ma dogrzewane włosy i nic więcej :) Więc dziewczyny dajcie szanse :)

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-07-07, 08:46:08 »
a ja mysle ze bzdura jest pisac ze kurs nic nie daje....a wlasnie daje i to niesamowicie duzo. Napewno pierwsze co to to , ze nie jestes skazana na pisanie postow i proszenie sie kogos o podawanie chocby kolejnosci wykonywanych czynnosci... itd....bo po ukonczonym kursie sa to tak oczywiste sprawy jak smarowanie kromki chleba- maslem.
Kurs daje pojęcie o calej stylizacji paznokci a nie tylko przyklejeniu czegos tam i posmarowaniu produktem.
Wszystko zalezy czy chcesz isc w ten zawod jako profesjonalna stylistka paznokci- czy tylko pobawic sie w tipsiarke.
To nasz wolny wybór.
Napewno jesli juz inwestujesz w siebie to z ustaloną wizja na najbliższą swoją przyszłośc.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039