Autor Wątek: przekłuwanie ciała  (Przeczytany 25814 razy)

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
przekłuwanie ciała
« dnia: 2006-04-11, 18:33:47 »
Wybieram się na kurs bodypercingu :D  i w związku z tym mam pare pytań. dziewczyny napiszcie czy też przekłuwacie brzuszki, języki, brewki, brody i noski. Która część ciała jest najtrudniejsza do przekłucia? Co robicie w trudnych sytuacjach np. gdy pojawi sie krwotok itp. Pewnie wszystkiego dowiem się na kursie, ale chciałabym się czegoś dowiedzieć od was. I jak to jest z nieletnimi, którzy mają ochotę się przekłuć, potrzebna jest zgoda rodzica? :roll:

Gość

  • Gość
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-04-18, 18:54:21 »
to nie na moje nerwy-  przekluwanie : niee :

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-04-18, 19:32:07 »
napewno jak ktos jest nieletni potzrebna jest zgoda rodzica, czasami niewsarczy pisemna zgoda bo kazdy moglby sa przeciez ja napisac. najlepeij jak nieletni przyjdzie z rodzicem :wink:

Gość

  • Gość
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-04-19, 20:11:10 »
ten temat bardzo i mni ciekawi,moj narzeczony ma wlasnie w sierpniu tez taki kurs robic. Weronka,a gdzie Ty sie udajesz?

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-04-19, 20:28:42 »
Robię ten kurs już w ten poniedziałek we Wrocławiu na Świdnickiej. Będzie mnie szkolić babeczka, która pracuje w studio tatuażu. Ciekawe jak będzie...... :?

Gość

  • Gość
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-04-19, 20:48:30 »
ja kluje od 3 lat i nie po kursie...wciaz czytam duzo na ten temat i ciagle sie ucze....pozdrawiam tych co naprawde to kochaja

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-04-19, 21:26:58 »
hekate! napisz cosik więcej. na początku był stres? wszyscy się mnie pytają czy się nie boję, a ja..... ciesze się że bedę to robić!  możesz mi zdradzić jakie są ceny pzrekłuć  poszczególnych części ciała? :D

Gość

  • Gość
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-04-19, 21:45:39 »
weronka..ja przekluwam w domu,w gabinecie w ktorym pracuje nie mam mozliwosci kłucia poniewaz sanapid na ten temat ma dosc wygorowane wymagania.mieszkam w 40 tys miescinie i oficjalnie nikt w gabinecie tego nie robi ....a ja na brak klientow nie narzekam...jak chcesz pogadac moj nr gg 6808570

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-04-26, 20:35:27 »
dziewczynki jestem juz po kursie.....brrrr. przy pierwszym przekłuciu ręce trzesły mi się okropnie, przy drugim przekłuciu dziewczyna dostała krwotoku, no a potem to już było coraz lepiej. Ale musze przyznać że nie sądziłam że to takie trudne. Ale dam rade i ciesze się ze wprowadziłam kolejny zabieg do swojego saloniku :D

Gość

  • Gość
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-11-27, 22:24:05 »
Ja bym najbardziej bała się przebić komuś brwi ;)) Kursu nie mam z resztą na jakikolwiek kurs za młoda jestem xD Ale przebijam znajomym kolczyki i wszystko jest ok:) Kiedyś też kurs zrobię... A co do tej zgody, to ja np jestem nieletnia i sobie podrabiałam ;D Więc jak chcecie mieć 100% pewność to z rodzicem :D Ale wtedy mniej klientów napewno... ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-11-28, 18:29:41 »
Podrabialam :roll:  :roll:  :roll:  i jak tu ufac uslugom :roll:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-11-28, 19:19:29 »
troszke zniesmaczona :?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-11-28, 19:29:40 »
Cytat: "Carolain33"
Ale przebijam znajomym kolczyki i wszystko jest ok:)


pomijając fakt podrabiania podpisu (bo to Twoja indywidualna sprawa i odpowiedzialność jakby cos nie poszło jak powinno - prawda moje moderatorskie przekupy :lol: ?) chciałam się dowiedzieć jak przekuwasz kolczyki ?  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-11-28, 19:30:39 »
Cytat: "linek"
Podrabialam :roll:  :roll:  :roll:  i jak tu ufac uslugom :roll:

koleżanka raczej miała na myśli, że sobie podrobiła zgodę na przekłucie w salonie... więc się tak nie bulwersujcie :) np usprawiedliwień do szkoły nigdy nie podrabiałyście ?  :roll:
i też jestem ogromnie ciekawa jak przekłuwasz kolczyki ? :?:  :?:  :?: :lol:  :lol:
„Spür die Melodie der Community“

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
przekłuwanie ciała
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-11-28, 19:34:44 »
ullka do szkoly podrabialam :lol:

ale jesli chodzi o zgode na kolczyk to nie podrabialam, poszlam po 18 urodzinach jak bylam pelnoletnia.
przekupka :lol: