Autor Wątek: żel, krem pod oczy dla 20latki!  (Przeczytany 53559 razy)

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
żel, krem pod oczy dla 20latki!
« dnia: 2005-10-26, 10:25:37 »
Jaki krem możecie mi polecic? by nie pojawiły się zbyt wczesnie zmarszczki i inne problemiki  :?
pozdrawiam
Anna

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-10-26, 10:34:59 »
Ziaja Krem pod oczy korygujący

- mniejsze obrzęki i rozjaśnia cienie
- usprawnia drenaż limfatyczny oraz poprawia mikrocyrkulację w naczynkach kapilarnych.
- zapobiega zatrzymywaniu wody w tkankach skóry.
- przyspiesza usuwanie substancji odpowiedzialnych za powstawanie sińców pod oczami.

Wiek: polecany od 20 roku życia

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-10-26, 19:07:54 »
oceanik ma fajna linie  :D
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

vroniasta

  • Gość
krem pod oczy
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-01-25, 12:51:17 »
Kochane, jak krem pod oczy polecacie??? Taki dla 20 latki, na pewno jakis nawilżający, ale może znacie jakiś dobry??? Mgr.kosmetologii z którą mam zajęcia polecała krem flosleku!!! Może wiecie coś na jego temat???
Pozdrawiam :)

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-01-25, 22:01:53 »
floslek jest firma zielarska sprzedawana glownie w aptekach. Preparaty tej firmy sa (jak dla mnie) podejrzanie tanie - kremy pod oczy kosztuja 6-10zl... Co do jakosci tych kremikow ciezko mi sie wypowiadac poniewaz nigdy nie uzywalam! Jak bedziesz miala jakies doswiadczenia z kosmetykami tej firmy to prosze o info :)

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-01-25, 22:06:56 »
a jezeli moglabym Ci cos polecic - to z tanszych preparatow uwazam ze bardzo poprawily sie kosmetyki Soray'a a cos z wyzszej polki to szczerze polecam zel pod oczy LaRoche Posay o dzialaniu silnie nawilzajacym!

olgacytrynka

  • Gość
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-01-25, 22:31:31 »
flos-lek mam i polecam swietne kremy i zele maja :)
z avonu z peptydami tez jest dobry :)

vroniasta

  • Gość
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-01-26, 09:26:44 »
dziękuje kochane :D
Z firmy La Roche mam żel do mycia buzki, drogie ale dobre, ale może się pokusze i kupie ten krem pod oczy flosleku, najwyżej ,a nie będzie szkoda bo są tanie :) :) :) ale spróbować nie zaszkodzi!!!!! :D

Implicite

  • Gość
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-01-26, 16:22:23 »
dokładnie, tak jak mówi Olga!
ja używam z Ziaji z bławatkiem rozjaśniający cienie, był śmiesznie tani bo ok. 4zł, o ile dobrze pamiętam. dla mnie jest bardzo dobry. o flosleku też słyszałam pozytywne opinie.


olgacytrynka

  • Gość
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-01-26, 21:29:32 »
mam z flos-leku zel pod oczy dla osob pracujacych przy kompie duzo i w sztucznym oswietleniu i powiem wam ze wieczorem zel pryznosci mi duza ulge a rano nie lzawia oczy w pracy w sztucznym oswietleniu :)

vroniasta

  • Gość
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-01-27, 10:36:17 »
Kupiłam krem nawilżający pod oczy z Flos-leku!!! :D
A oprócz tego tej samej firmy krem do zmęczonych i obolałych nóg z wyciągiem z kasztanowca, w profilaktyce przeciwżylakowej :)

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-01-27, 20:30:54 »
Przegladalam ich oferte na necie i ja rowniez zastanawiam sie nad kupnem kremu pod oczka i paru innych rzeczy wiec jak juz bedzie wyprobowany to piszcie :)

vroniasta

  • Gość
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-01-28, 12:58:24 »
Narazie kremik mogę ocenić na 4!!! Aczkolwiek za krótko go używam, żeby potwierdzić skuteczność!!! Ale nie uczula, a ja mam skłonności do wszelakich alergii, także to duży plus!!!:)

Gość

  • Gość
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-02-08, 12:46:33 »
Od 5 lat odkąd prowadzę gabinet mam preparaty detaliczne dla klientek z Flos-leku.Dlaczego? jest ogromna liczba wiernych tej firmie klientek.Kosmetyki są naprawdę dobre, nie uczulają i w przystępnej dla każdego cenie.

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-02-08, 21:33:10 »
Hmm tak zachwalacie prparaty Flos-leku wiec sama chyba skocze do apteki wyprobowac ktorys kosmetyk  8)  :lol:
A jezeli chodzi o kremik pod oczy to poki co uzywam wspomniany wczesniej zel z Avonu z peptydami