Autor Wątek: zażółcenie  (Przeczytany 16467 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zażółcenie
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-01-12, 21:57:08 »
moje zazolcenie juz zniklo , ale wszystkie paznokcietki musialam skrocic bo niektore mi sie polamaly, od tego cielego zmywania acetonem paznokci na pracowni zaczely mi sie lamac, a byly juz taie ladne :? no coz znow zapuszczanko :wink: pocieszam sie ze nie ja jedyna mam klopoty z paznockiami, kolezanki z grupy takze :)

Offline amandi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
baza nie pomaga
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-02-10, 15:08:45 »
Cytat: "Darianna"
kolorowe lakiery mają dużo barwnika,który może spowodować przebarwienie płytki,zatem aby do tego wiecej nie dopuszczać,należy zastosowac bazę pod lakier.


niestety - nie wiem dlaczego - ale u mnie ta metoda nie działa. Wiem, że ciemne lakiery mogą przebarwiać płytkę, więc zawsze stosuję bazę pod lakier (Sally Hansen), a mimo to i tak paznokcie mi zżółkły. Dlaczego? nie rozumiem... czy może jedna warstwa lakieru bazowego to za mało? Już całkiem jestem zdezorientowana. Skoro baza pod lakier nie zapobiegła żółknięciu płytki, to nie wiem, co innego mogłabym zrobić...
Obsequium amicos, veritas odium parit

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zażółcenie
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-02-10, 20:25:06 »
Chyba tez musze spróbować bo zauwazylam u siebie ten kłopot  :?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline olivca

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: zażółcenie
« Odpowiedź #18 dnia: 2011-08-02, 16:05:57 »
mam podobny problem, który znika, jak robię przerwę w stosowaniu lakierów. chyba jednak to, że słońce nie dochodzi do zakrytej lakierem płytki, jest najmądrzejszym wyjaśnieniem

Offline robson87

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: zażółcenie
« Odpowiedź #19 dnia: 2014-05-26, 10:50:14 »
jak można leczyć paznokcie osoby która brała całe życie leki
Nie pozycjonujemy się