Autor Wątek: zabiegi SPA  (Przeczytany 8649 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zabiegi SPA
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-03-08, 16:21:00 »
korzystalam w Spa z termarium solankowego, jak dla mnie niewyczuwalne efekty podczas samego pobytu, zdecydowanie wole termarium ziolowe i sauny.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
zabiegi SPA
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-03-08, 16:48:19 »
Faktycznie efekty uzależnione są od rodzaju zastosowanej solanki, a właściwie od jej składu chemicznego. Jeśliby się dokładniej w to wgłębić, to okaże się, że znana na całym świecie sól z morza martwego poza zabójczą dawką magnezu ma śladowe ilości pozostałych biopierwiastków (ale za to jaki marketing), więc i efekty będą mizerne porównywalne do kąpieli w soli kuchennej.
Spróbuj jeszcze raz, ale spytaj z czego korzystają.

Gość

  • Gość
zabiegi SPA
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-06-04, 11:14:02 »
a co myslicie o kąpieli w oślim mleku?
rozumiem ze na solanki raczej mam sie nie wybierac...bo malo wydajne tak?

Bunia

  • Gość
zabiegi SPA
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-06-09, 12:58:38 »
ja znam bardzo dobre zabiegi wyszczuplające i ujędrniające na bazie alg... Ogólnie uwielbim aszystkie zabiegi związane z thalassotherapią, błotka, algi itp. Efekty są moim zdaniem super i klentki są zadowolone. :)

nika_1984

  • Gość
zabiegi SPA
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-09-06, 07:18:46 »
Trochę odkopałam temat, ale nie chciałam zakładać nowego.
 Zamierzam kupiś kapsułę SPA i mam na oku 3 sprzęty z tym, że różnią się troszkę- jeden nie ma nawiewów na twarz, ale ma masaż wibracyjny, a drugi ma nawiew ale nie ma masażu, trzeci ma nawiewy i masaż, ale nie ma sauny infra red. Jak myślicie, który najlepiej się sprawdzi i będzie najbardziej praktyczny?

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
zabiegi SPA
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-09-06, 08:31:16 »
nika jak moja znajoma pracowała w firmie, która sprzedawała kapsuły to powiedziała mi abym nie kupowała kapsuły na chińskich podzespołach;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

nika_1984

  • Gość
zabiegi SPA
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-09-06, 12:50:43 »
Ok, myślę że firma od której chcę kupić sprzedaję sprzęt w porządku.

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
zabiegi SPA
« Odpowiedź #22 dnia: 2009-04-03, 22:07:45 »
Potrzebuję podpowiedzi - muszę wprowadzić do gabinetów SPA masaże i wacham się pomiędzy gorącymi kamieniami, ciepłym miodem oraz pałeczkami bambusowymi - kamienie są popularne i mi osobiście bardzo się podoba ten masaż ale na drugi nie mogę się zdecydować - może macie jakieś doświadczenia? Doradźcie proszę
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
zabiegi SPA
« Odpowiedź #23 dnia: 2009-04-04, 07:35:58 »
miodzik bym wybrała albo jeszcze masaż dźwiękiem albo misami się on nazywa:)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline AsiaR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: zabiegi SPA
« Odpowiedź #24 dnia: 2010-01-03, 19:14:55 »
Witajcie,
jakie firmy najczęściej używacie przy zabiegach na ciałko :)

Offline Franeczek99

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: zabiegi SPA
« Odpowiedź #25 dnia: 2024-03-25, 15:37:31 »
Ja powiem szczerze, że kocham zabiegi SPA plus do tego tężnie solankowe o których mowa tutaj https://aleksandrowkujawski24.pl/teznia-w-inowroclawiu-solankowy-klejnot-zdrowia-i-relaksu/ Tężnie solankowe zazwyczaj składają się z konstrukcji drewnianej lub metalowej, wewnątrz której umieszcza się elementy wypełnione solanką. W wyniku naturalnego procesu ewaporacji woda paruje, a powietrze nasyca się solą i innymi minerałami, tworząc atmosferę o korzystnych właściwościach dla układu oddechowego.