Autor Wątek: zabiegi SPA  (Przeczytany 9350 razy)

Gość

  • Gość
zabiegi SPA
« dnia: 2006-01-09, 10:24:57 »
Czy jest zainteresowanie zabiegami na cialo w gabinecie? Jesli tak, to jakie sa najbardziej popularne-potrzebuje praktycznych informacji..

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
zabiegi SPA
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-01-23, 21:55:53 »
Hmm moim zdaniem jest dosyc spore zainteresowanie zabiegami na cialo. Szczegolnie tymi wyszczuplajacymi ,antycellulitowymi i ujedrniajacymi (a zwlaszcza gdy zbliza sie okres wakacyjny). Ostatnio coraz glosniej jest o zabiegach czekoladowych, ktore nie tylko dzialaja wyszczuplajaco, pojedrniajaco itp, to rowniez poprawiaja samopoczuje. Poza tym w gabinetach popularne sa zabiegi z wykorzystaniem bandazy i oczyscie niezawodnych alg ;-)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zabiegi SPA
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-23, 22:07:00 »
ja bym bardzo chciala isc na taki zabieg czekoladowy,  jakie sa przeciwskazania? :roll:

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
zabiegi SPA
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-01-23, 22:11:58 »
eh talencja-czekolady mialabys dosyc na tydzien ;-)
 przeciwwskazania:
-nadcisnienie
-popekane naczynka
-choroby zakrzepowe
-ciaza
-miesiaczka

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zabiegi SPA
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-01-23, 22:15:26 »
heheh wlasnie ostatnio podjadam nonstop czekolade bo mam jakis chyba niedosyt w organizmie slodkiego hehehe i jeszcze jakby mnie smarowali czekoladka...miodzio hihih :lol:  :wink:

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
zabiegi SPA
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-01-23, 22:19:49 »
:lol: ja tesh ja uwielbiam ;-) ale pamietam,ze babka na szkoleniu nam opowiadala,ze gdy wykonuje czekoladowy zabieg, proponuje dodatkowo klientce kosteczke czekolady...I naprawde zadko ktora sie czestuje poniewaz jest juz tak nia 'przesieknieta', tak sie jej 'nawacha' ze nie ma zamiaru jej jeszcze jesc...Wiec jak dla mnie to jest rowniez pewen rodzaj terapii odchudzajacej... hehe.pozdrawiam

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zabiegi SPA
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-01-23, 22:24:07 »
kurcze a moze bym sie wybrala :wink: bo chce zrzucic z 2, 3 kilo :roll:

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
zabiegi SPA
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-01-23, 23:58:34 »
Jeżeli chodzi o zabiegi na ciało to zależy oczywiście to od specyfiki gabinetu i od pory roku! Myślę, że zimą kobiety rzadziej korzystają z tego typu przyjemności, chociaż coraz bardziej popularne stały się zabiegi relaksacyjne  typu SanShui które rozgrzewają, czy masaże azjatyckie, masaże gorącymi kamieniami... Jeżeli chodzi o wiosnę i okres letni to oczywiście zimne zabiegi antycellulitowe i wyszczuplające.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zabiegi SPA
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-12-12, 00:17:56 »
bardzo fajne sa kapsuły
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Achika

  • Gość
zabiegi SPA
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-12-12, 00:42:00 »
w gabinecie gdzie mam praktyki jets kapsula...i wlasnie tam zazwyczaj robione sa zabiegi na cialo...popularnosc na zime ma wlasnie zabieg czekoladowy...ponoc swietnie relaksuje:))  a jak pachnie...czasami nosa oderwac nie moge od wiaderka z czekoladowa mazina:))

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zabiegi SPA
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-12-12, 12:57:02 »
Cytat: "Achika"
a jak pachnie...czasami nosa oderwac nie moge od wiaderka z czekoladowa mazina:))


to tez jest jakis sposob na odchudzanie  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Coś na tłuszczyk :-))
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-12-26, 22:55:02 »
Jak dla mnie na pozbycie sie kilku zbednych kilogramow, jest pare metod,  oprocz zabiegow na cialo z wykorzystaniem kosmetykow i alg niezawodne sa masaze za pomoca pompy ssacej. Kosmetyczka jezdzi taka nakladka po tluszczu i go rozbija, na efekty nie trzeba dlugo czekac :)) ja jestem z tego zabiegu najbardziej zadowolona. Nie jest on zbyt przyjemny ale jak sie mowi zeby pieknie wygladac trzeba troche pocierpiec.
Kolejnym super zabiegiem odchudzajacym jest elektrolipoliza. Dziala ona podobnie do elektrostymulacji ale oprocz pradow dziala takze podczerwien. Ma ona za zadanie spalic tkanke tluszczowa a zarazem poprawiac kondycje miesni i je modelowac.

Pozdrawiam i zycze wspanialych efektow :))

Gość

  • Gość
zabiegi SPA
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-03-08, 14:07:36 »
Istotą zdrowego wyglądu są przede wszystkim prawidłowe nawyki żywieniowe. Dostarczenie do organizmu odpowiedniej porcji witamin i biopierwiastków gwarantuje zdrowy wygląd skóry. Źródła witamin są oczywiste, to owoce i warzywa. Mniej znane są natomiast źródła mikroelementów, często występujących w składzie kremów, a wchłanianych przez skórę. Takie bogactwo biopierwiastków występuje w solankach termalnych używanych do kąpieli lub zabiegów na ciało w salonach SPA, dobrych gabinetach kosmetycznych lub uzdrowiskach. Nie powinny zawierać żadnych dodatków chemicznych, barwników, substancji zapachowych. Polecam skorzystać, jestem ciekaw opinii.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zabiegi SPA
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-03-08, 14:49:19 »
ciekaw opinii czego? zabiagow w Spa, solanek?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
zabiegi SPA
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-03-08, 16:12:01 »
Jestem ciekaw opinii osób, które będą chciały skorzystać z zabiegów kosmetycznych lub kąpieli z wykorzystaniem naturalnych soli lub solanek termalnych. Napiszcie , co sądzicie nt. efektów takich kuracji.
Pozdrawiam