Autor Wątek: Kraków - szkoły kosmetyczne  (Przeczytany 59274 razy)

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« dnia: 2005-01-29, 08:43:35 »
Dokładnie jest ono w www.cek.pl Ciekawa jestem czy ktoś z Was uczy sie tam.Jesli tak prosze o kontakt bo chciałabym sie czegos bliżej dowiedzieć z pierwszej ręki :D

Gość

  • Gość
Obyś trafiła lepiej niż ja...
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-01-29, 16:28:02 »
Prawdę mówiąc nigdy nie słyszałam o kosmetyce akurat tam, gdzie Ty się wybrałaś. Ja jestem na pierwzym roku kosmetyki w CKiB Żak.... Niby fajnie, ale z pracownią kosmetyki troszkę nie tak. Mało tej pracowni, mało zabiegów, szkoła niby wszystko gwarantuje a wiekszość potrzebnych do zabiegu rzeczy same nosimy. Mam nadzieje, że u Ciebie bedzie lepiej
Pozdrawiam

--------
MartaS

Gość

  • Gość
chciałabym zebyś mi coś wiecej napisała o tym kierunku
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-02-05, 20:48:19 »
jak bedziesz miała czas to napisz do mnie
bo naprawde jestem strasznie ciekawa co mnie czeka

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-02-05, 21:35:35 »
Co cię czeka?
Płacz, krzyk i zgrzytanie żębów... ŻARTUJĘ!!!!!!!!!
Nie wiem jak jest w innych szkołach ale u mnie jest całkiem fajnie.
jednak największy problem to pracownie kosmetyczne.
Bardzo dużo ludzi narzeka, że jest za mało zajęć, a pracownie są raczej kiepsko wyposażone i trzena nosić troszkę swoich rzeczy.

Ogólnie zajęcia bardzo ciekawe. My mamy tak, ze jednaego dnia mamy pracownie a nastepnego same wykłady.

Jakbyś chciała wiedzieć coś jeszcze to pisz...

Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-02-07, 15:34:21 »
Ja też jestem na studium w CKiB Żak ale we Wrocku. U nas na pracowni jest wszystko oprócz cieni do powiek. Ja i tak zawsze noszę ze sobą na pracownie lakiery i cienie. Do makijażu mamy wszystko i do manicure też tylko ja lubię robić wzorki na paznokaciach i ogólnie wiem jak rozprowadzają sie moje lakiery i czego moge sie spodziewać po nich.

Kosmetyków mamy dużo tylko czasami jak zabardzo szalejemy z zabiegami to pod koniec dnia brakuje i dlatego skladamy sie miesięcznie po 5 zl żeby takie sytuacje sie nie zdarzały.

Jestem zadowolona z tej szkoły ze względu też na pokazy i promocje.

Jeżeli któraś z dziewczyn chce iść na promocje to dostaje za to kosmetyki. Opłaca sie to bo za 4-5 godzin masz kilka kosmetyków danej firmy.

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-04-06, 14:09:51 »
cze ja chodze do ceka w krakowie.jerzeli chcesz wiecej sie dowiedziec o tej szkole i o kosmetyce tam to napisz do mnie na gg ok  pozdrówka :D

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-04-13, 20:32:40 »
ellobob---> Możesz mi podać adres tej szkoły i tel ewentualnie str internetową??
Plisek.
Bo wybieram sie do Wrocławia na studium kosmetyczne i nie wiem które wybrać. Moze zdecyduje sie na Twoje.
I jak możesz podaj mi kilka konkretniejszych informacji np.  jacy są wykładowcy? jakie egzaminy? jak odbywają się zajęcia? jak wyglądają zajęcia na pracowni kosmetycznej? jakie jest wyposażenie pracowni? czy trzeba coś kupować dodatkowo samemu? czy szkoła sama zapewnia uczniom praktyki zawodowe? czy są jakieś egzaminy wstępne na kierunek "kosmetologia"? jakie są dokładnie wymagania aby dostać się do szkoły? czy są jakieś zastrzeżenia?
Sorki ze tak dużo pytam ale dla mnie to ażne z góry dzieki
papa

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-04-14, 18:43:25 »
wykładowcy sa super pracownia tez.slabo wypozazona ale powoli sie zapelnia.my akurat skladamy sie na kosmetyki po 30zl na semest.zajecia odbywaja sie dwa razy w tygodniu.jeden dzien teoria a drugi pracownia.[zajecia na dziennych sa od 8.15 do 13.15]z praktykami aktualnie jest tak ze 3 osoby najlepsze dostaja praktyki w krakowie w "consensusie" a reszta [przynajmniej nam tak zrobili] moze jechac na praktyki  na 4 miesiace za granice [my akurat jedziemy do grecji]jest tylko jeden warunek czeba zdac egzamin z angielskiego[jest banalny]a reszta szuka sobie na wlasna reke.co do wykladowcow to sa spoko mozna sie z nimi dogadac.w roznych sprawach  ida na renke nam.ale sa wymagajacy.czesne za szkole podwyzsza sie co semestr o 10 zł.co semest sa zaliczenia z kazdego przedmiotu z całosci.to chyba tyle!!!!!ogulnie jest spoko.
 :D [/u]

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-04-14, 18:49:13 »
adres internetowy to : www.cek.pl
a adrest to: ul.westerplatte1/19
 :)

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-04-14, 18:59:11 »
Ok dziękuję Ci bardzo za odp. Z tego co mówisz to wszystko spoko tylko że ja kompletnie nie umiem angielskiego:( (kilka słówek zero gramatyki)!  Uczyłam się niemieckiego:(
Ale trudno najwyzej nie wyjade tylko bede szukac na własną rękę.
Hhmm musze pomyśleć i być moze sie zdecyduje. A nie wiesz kiedy są jakieś dni otwarte u Was?
Aha i jeszcze jedno pytanie ile kosztuje czesne. Podwyżasza sie o 10zł ale od jakiej sumy??
Jeszcze raz dzięki papa Pozdrawiam!

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-04-14, 19:01:33 »
Aha. Na str nie moge znaleźc info o studium tylko o kursach. Ale rozumiem że studium tez jest??
A tylko zaoczne czy dzienne też są??

To juz ostatnie pytanie nie zameczam Cię więcej:) Papa

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-04-14, 19:01:48 »
nie ma egzaminow wstepnych. zaliczenia semestralne sa ustne lub pisemne zalezy jaki przedmiot.na pracowni  jest 6 stanowisk po 2 osoby na fotel na sobie wykonujemy wszystko .stopniowo pokazuja nam nowe rzeczy i cały cza utrwalamy je na zajeciach .z pracowni jest egzamin praktyczny[zazwyczaj zaliczamy na zajeciach]i teoria [juz calosc na egzaminie]mistrz jest wymagaJACY[chyba najbardziej ze wszystkich ale to dobrze,przynajmniej duzo umiemy]mozna sie o wszystko pytac w trakcie zajec.panuje mila atmosfera.

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-04-14, 19:10:13 »
zalezy czy zbierze sie grupa minimum  10 osob.
sa dzienne 'wieczorowe,zaoczne.
przedmioty ktore cie czekaja [podaje ci ogulnie]
pracownia kosmetyki
fizykoterapia
chemia kosmetyczna
dermatologia
anatomia i fizjologia
ratownictwo
kosmetologia
pracownia chemi kosmetycznej
dietetyka
psyhologia
higiena
zarys wiedzy o gospodarce
noi na drugim roku specjalizacja :)

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-04-14, 19:11:16 »
fajna rzecza jest to ze pracownia jest juz w I semestrze

Gość

  • Gość
Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-04-14, 19:11:32 »
Ok dzięki. Jeszcze pomyśle bo to jednak Kraków:( I nie mam możliwości tam zamieszkać:( A troszke daleko mam do Krakowa zeby dojeżdzać:( Pozatym myśle ze ok. Jeszcze raz Ci dziękuje.

ellobob--> odezwij się pliss bo chciałabym wiecej się dowiedzieć o Twojej szkole. Jest we Wrocławiu a to mi bardziej odpowiada. Paa