Autor Wątek: szampony do włosów  (Przeczytany 180115 razy)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
szampony do włosów
« Odpowiedź #45 dnia: 2006-02-12, 21:43:49 »
czytałam, że powinno się podcinać końcówki co 3 miesiące, 2cm-4cm najwyżej
ale zabieg w profesjonalnym salonie to też dobra rada
stosuj też odżywki i maseczki regenerujące i serum na zniszczone końcówki, co prawda takie serum nie pomoże przy już rozdwojonych końcach ale dobre jest profilaktycznie. Rozdwojone niestety trzeba obciąć :( ale u fryzjera lepiej

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
szampony do włosów
« Odpowiedź #46 dnia: 2006-02-12, 22:21:22 »
ja musialam zainwestowac we wszystko co do wlosow suchych i zniszczonyc
kupilam elseve zolty do suchych i zniszczonyc i maseczke elseve tez zolta. i jeszce szampon nicea haircare do suchych i zniszczonych. fryzjerka mi poradzila , zobaczymy jak bedzie :)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
szampony do włosów
« Odpowiedź #47 dnia: 2006-02-12, 22:25:35 »
Cytat: "talencja"
ja musialam zainwestowac we wszystko co do wlosow suchych i zniszczonyc
kupilam elseve zolty do suchych i zniszczonyc i maseczke elseve tez zolta. i jeszce szampon nicea haircare do suchych i zniszczonych. fryzjerka mi poradzila , zobaczymy jak bedzie :)


loreal miałam-rewelacja :) czerwony i ten co talencja napisala-obydwa są rewelacyjne

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
szampony do włosów
« Odpowiedź #48 dnia: 2006-02-12, 22:30:24 »
elseve czerwony do farbowanych plus elseve odzywka

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
szampony do włosów
« Odpowiedź #49 dnia: 2006-02-12, 22:58:30 »
Ja dosyc czesto zmieniam szampony do wlosow...Ale najczesciej na lazienkowej polce stoi Timotei, Garnier, Loreal, a ostatnio nawet Pollena Ewa  :lol:

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
szampony do włosów
« Odpowiedź #50 dnia: 2006-02-12, 23:00:55 »
Mozesz rowniez sobie kupic jedwab do wlosow BIOSILK z Farouka.Dostepny jest w niektorych zakladach fryzjerskich badz hurtowniach.Kosztuje ok 8-12 zl. :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
szampony do włosów
« Odpowiedź #51 dnia: 2006-02-13, 10:43:24 »
caro i jak ta Pollena eva dziala?? :lol: fajny jest?

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
szampony do włosów
« Odpowiedź #52 dnia: 2006-02-13, 11:17:32 »
Talencja no musze przyznac,ze jestem mile zaskoczona. Ja rowniez mam wrazliwa skore glowy, jezeli chodzi o szampony, ale kupilam ostatnio Pollene Eve w Rossmannie (ok.przyznam ze byla promocja:2.70zl :lol: ) bursztynowa i z lnem. Ladnie myje wlosy, nie placze ich, latwo sie rozczesuja no i najwazniejsze-nie przesuszaja skory glowy. Oczywiscie wiadomo-to co jest dla mnie dobre,moze tobie nie pasowac i na odwrot.Ale uwazam ze za taka cene,to mozesz sobie go smialo wyprobowac.Pozdrawiam :lol:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
szampony do włosów
« Odpowiedź #53 dnia: 2006-02-13, 12:25:36 »
no to jak bede w rossmanie a dosc czesto jestem to poszukam go. kiedys czestpo uzywalam polskich szamponow np. brzozowy , pokrzywowy, dwaly dobre efekty nawet 8) teraz juz ich nie moge jakos znalezc.
wlasnie testuje ta maseczke zolta loreala, mam ja nalozona , obaczymy jak sie beda wlsoki rozczesywac bo ogolnie mam tepe wiec zaczynam kuracje :lol:

Gość

  • Gość
szampony do włosów
« Odpowiedź #54 dnia: 2006-02-14, 14:59:06 »
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Kupiłam jedwab Biosilk... To chyba ciekawe cudeńko (piszę "chyba", bo jeszcze dokładnie nie sprawdziłam - dziś kupiony). :)

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
szampony do włosów
« Odpowiedź #55 dnia: 2006-02-14, 16:48:06 »
Ja ten jedwab lubie tylko nie mozesz przesadzic z jego iloscia bo wlosy beda sie wydawac...trzetluszczone.BUZKA

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
szampony do włosów
« Odpowiedź #56 dnia: 2006-02-15, 22:31:55 »
Jedwab jest super, chociaz faktycznie daje wrazenie "przetłuszczonych włosów". Ja tez kiedyś bardzo dbałam o włosy, nie używałam suszarki, farbowałam rzadko a ich stan nie był za ciekawy. Teraz się znacznie poprawiła ich kondycja bo regularnie raz w miesiącu odwiedzam fryzjerkę i podciman końce. Myślę, że to jeden z najlepszych sposobów na wzmocnienie włosków :)

Gość

  • Gość
problematyczne włoski
« Odpowiedź #57 dnia: 2006-02-16, 20:49:26 »
Ja mam lekką obsesję na punkcie swoich włosów.Może dlatego ,ze to takie trochę problematyczne włosy.Tłuste u nasady a suche na końcach.Długie na dodatek.Hehe.Tak więc muszę myć włosy codziennie.Każdego dnia uzywam więc środka kondycjonującego czyli odżywki,balsamu.Trzymam 5 min,spłukuję.I 3 razy w tygodniu regeneruję włosy maskami.Eksperymentuję z kosmetykami ale ostatnio jestem wierna kosmetykom z firmy Schwarzkopf.Są niedrogie i  naprawde sprawiają,że moje włosy ładnie lśnią i są zdrowe.To znaczy taką mam nadzieje.hehe

Gość

  • Gość
szampony do włosów
« Odpowiedź #58 dnia: 2006-02-16, 21:08:27 »
Ja mam kręcone włosy, więc używam szamponu do kręconych włosów, odżywki Gliss Kur, oraz pianki. Włosy suszę dyfuzorem, co jeszcze bardziej skręca włosy i pozwala na lepsze ułożenie fryzury. Lakierów nie używam.

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
szampony do włosów
« Odpowiedź #59 dnia: 2006-02-16, 21:17:31 »
A zacznę od początku:

szampon do włosów koloryzowanych i cienkich Loreal
odżywka do włosów koloryzoanych Loreal Matrix 3 min i spłukać
maskę z tej samej serii co szampon raz na 2 tygodnie na 10 min.

a do prostowania krem też z Loreala
i lakier z Welli jak czesze włoski w kucyk żeby je poskromić  :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta