Autor Wątek: kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.  (Przeczytany 5208 razy)

Gość

  • Gość
kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« dnia: 2005-10-27, 10:42:59 »
Witam wszystkie forumowiczki,
jestem od nie dawna zarejestrowana, mam pytanko: jakie jest wasze zdanie na temat ww, tz wskazania i przeciwwskazania...
Jakos nie moge sie "dokopac" na tym serwisie waszych opinii...
aaa, jeszcze prosze o wypowiedzi dotyczacych pilingu kawitacyjnego, d arsonwala i innych pradow w czasie ciaży. Pytam poniewaz zdezylam sie z bardzo roznymi opiniami wsrod moich kolezanek (kosmetyczek).
z gory bardzo dziekuje

Aguś

  • Gość
kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-10-27, 15:44:11 »
Olivko ale kosmetyki nie uczymy sie przez internet. Jesli zamierzasz wykonywac jakies zabieg to znaczy ze bylas w tym kierunku przeszkolona co znaczy ze przeciwskazania do zabiegów powinnnas znac na pamięc i tu nie liczy sie opinia kosmetyczek bo jest to informacja obiektywna a nie subiektywna(czyli jak kto uważa). Skoro ktos ma na ten temat rozne zdanie to znaczy ze ktoś jest niedouczony. A to nie takie chop siup bo mozna komuś wyrządzic poważną krzywdę. :wink:  

Gość

  • Gość
kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-10-27, 19:04:45 »
dziekuje Ci Agusiu za wyczerpujaca odpowiedz, ale tutaj chodzi dokladnie o moja osobe, jestem w ciązy (2 raz po 8 latach) i mimo to nie  jestem dokladnie przekonana czy mozna czy nie..., konkretnie: dersonwal - przeciwwskazanie, ale takie czestotliwosci nie powinny w zaden sposob zaszkodzic ani mojemu maluszkowi ani mnie..., zluszczanie naskorka - czytalam i slyszalam rozne opinie, jedni producenci uwazaja ze przeciwskazanie inni mowia ze przeciez dziala miejscowo...,
nie prosilam po to by poznac wiecej za lub przeciw i ( bron boze!!) wykonac klientce - na tyle jestem odpowiedzialna... tylko po to by poznac wasze opinie... dla poszerzenia mojej wiedzy. A propos, rozne zdanie nie jest wynikiem niedouczenia, tylko zapewne wynikiem roznych zdan firm lub osob szkolacych. Ja bylam uczona ze to czy tam to jest przeciwskazaniem, a moja kolezanka po innej szkole ( mieszkam w duzym miescie i szkol od zatrzesienia) byla uczona troche inaczej. ale mimo braku odpowiedzi dziekuje za zainteresowanie tematem. :D

Aguś

  • Gość
kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-10-27, 23:44:29 »
Ja uwazam ze gdyby nawet jedna osoba na dziesięć twierdzila ze coś moze zaszkodzic to ja nawet bym sie nad tym nie zastanawiala. Nie oszukujmy się ze ciąza to powazny stan i powinnyśmy o siebie dbac a nie narazac swoje dziecko myślac ... ze cos nie powinno czy powinno. Za wiele można stracić :wink:

Gość

  • Gość
kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-10-28, 10:47:49 »
Olivko generalnie jest tak,ze zazwycz wszelkie zabiegi sa odradzane kobietom w ciazy(prady,kwasy i in)>wynika to z tego,ze nieprzeprowadza sie ze wzgledow humanitarnych badan wplywu powyzszych zabiegow na kobiety w ciazy.Bardzo prawdopodobne jest,ze nic nie stałoby sie po danym zabiegu,ale jesli urodzi sie dzidzius z jakas choroba to zawsze mozna domniemywac,ze moze akurat jakis zabieg zaszkodzil.
Ja osobiscie uwazam,ze darsonwal nie zaszkoedzi zas z kwasami bylabym ostrozna(zaznaczam,ze to jest moje osobiste zdanie!!!).
Zas co do tego,ze rozne osoby szkolace maja rozne zdanie  na ten temat;to wynika to własnie z tego ,ze jak juz wyzej pisałam nie ma badan dotyczacych wpływu zabiegow na kobiety w ciazy,wiec co niektorzy uwazaja,ze co nie zabronione to dozwolone zas inni wrecz przeciwnie.Ale nalezy wziac pod uwage odpowiedzialnosc kosmetyczki.Super jak wszystko jest ok ale jesli cos jest nie tak to dopiero zaczynaja sie schody.

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-10-28, 16:43:05 »
Dziewczyny maja rację... lepiej dmuchać na zimne... tym bardziej,że chodzi o dzidziusia... Racja,że wielce prawdopodobne jest,ze nic by sie nie stało ale nie o to przecież chodzi... kosmetyczka musi byc odpowiedzialna....  :D to ona odpowiada za bezpieczeństwo swojej klientki...
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-10-28, 23:40:16 »
Bardzo dziekuje :), generalnie zastanawiam sie nad pil ziolowym czy tez azjatem, jestem w 5 miesiacu. w stanie "pojedynczym" korzystam z solarium mniej wiecej 2-4 razy w miesiacu - wiec same rozumiecie... ciaza to jedyny okres kiedy moglabym zrobic totalna odnowe buzki :), a poza tym mam dosyc porozszerzane pory i ... duzo by wymieniac, wlasnie tez ze wzgledu na ciaze boje sie zeby proces gojenia nie byl jakis inny, juz nie mowiac ze slyszalam od kol ze jej wyszly przebarwienia po azjacie w ciazy... naszczescie po pologu zaczely sie "chowac". Chyba jednak sobie odpuszcze... macie racje, a jak napisala Biedrona nie wiadomo przeciez, za malo badan :), u kazdej z nas hormony inaczej buzuja, dzieki i pozdrawiam wszystkich :))

Gość

  • Gość
kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-10-29, 15:10:23 »
Kwasy i darsonwal w ciązy odpadają....

Offline olaskibb22

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« Odpowiedź #8 dnia: 2017-08-15, 11:50:52 »
ja bym sobie jednak darowała  :wink: nie ma co kusić losu a i bez tego jeszcze wytrzymasz ;)
Nie pozycjonujemy się!

Offline Adamek430

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« Odpowiedź #9 dnia: 2017-08-25, 13:51:06 »
To może być problem. Radzę odstawić na te 9 miesięcy

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« Odpowiedź #10 dnia: 2018-03-14, 11:17:14 »
Dokładnie. Osobiscie nie wybrałabym sie na kwasy w ciązy.Tak samo odradzałabym coś takiego klientkom. Nie można mieć pewnosći,że kwas nie będzie miał działania negatywnego na płód.

Są jednak inne zabiegi oczyszczające, jakie są wskazane nawet jak jest się w ciązy

peeling kawitacyjny
mikrodermabrazja

Nie mają one wplywu na dziecko

W Warszawie sugeruję wybrać się tutaj: http://caelesti.pl/uslugi/kosmetyka-twarzy/peeling-kawitacyjny/ - powinni dobrać odpowiedni zabieg
« Ostatnia zmiana: 2018-03-30, 13:58:32 wysłana przez your »

Offline Joanna1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: kwasy, pilingi ( ziolowy, azjat) a ciaza.
« Odpowiedź #11 dnia: 2018-05-31, 06:11:12 »
trzeba być ostrożnym wszak nie znamy wpływu zabiegów na płód, nie było takich badań więc nigdy nie wiadomo co może zaszkodzic dziecku.