Autor Wątek: Preparaty na cellulit  (Przeczytany 103176 razy)

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Preparaty na cellulit
« dnia: 2005-10-25, 14:00:08 »
Dziewczynki,co mogłybyscie polecić na celulit do stosowania w domku?
Powiem szczerze,że do tej pory wypróbowywałam kilka mazideł ale albo były(może na mnie :? )mało skuteczne albo ja byłam zbyt mało systematyczna :oops:
Teraz stosuję na noc Anesi Objectif Minceur ale pozostawia na ciele ohydny film,ktorego nie dzierżę :evil:
Jeśli macie jakiś preparat sprawdzony i nie zostawiajacy na ciele uczucia mazi,to bardzo proszę o info.
Wykluczam zabiegi w salonie,bo niestety czasowo jestem teraz nie teges.
Druga rzecz,to od razu uprzedzam odpowoedzi-wiem,ze procz namaszczania się balsamami należy się dieta i ruch więc proszę tylko o konkretne odpowiedzi :P

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
cellulit
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-10-25, 16:19:03 »
witaj

możesz wypróbować preparaty ziaji {www.ziaja.com.pl}
jest specjalny preparat do masażu antycellulitisowy. :idea:

Pozdrawiam

 :)  :)  :)  :P  8)

Implicite

  • Gość
cellulit
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-10-25, 17:04:24 »
korzystam od miesiąca z tego olejku do masażu z ziaji. efektów jak na razie nie ma. większą różnicę widziałam jak regularnie chodziłam na basen, teraz tylko raz w tygodniu

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
cellulit
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-10-25, 17:45:58 »
preparaty z ziaji takze wypróbowywałam-może byłyby efekty,gdybym używała częsciej,bo ziaja niestety takze jest maziata :(
Dzięki za odp,jesli bedziecie miały jeszcze cos na uwadze,to piszcie :)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
cellulit
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-10-25, 19:58:28 »
darianna ja ci polecam firme lacote hszpanskiej firmy , guamy ,koncentratyi td ale najdebest jest krem pancia growita (napisalam jak sie czyta  :wink: ) na bioderka i brzuszek jest super! firma cosmomed :D
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
cellulit
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-10-25, 20:04:47 »
Ja tez polecam serie Guam. Z detalicznych kosmetykow mozesz wyprobiwac serie Eris Lirene. maja mini zestaw do wyprobowania. Ja zakochalam sie w peelingu - masazu oraz w serum na cellulit. Oprocz tego w serii jest jeszcze zel na cellkulit i zel do mycia ciala. Szczehgoly na www.eris.pl/sklep

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
cellulit
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-10-26, 10:35:26 »
Ja chyba skuszę się na wypróbowanie kremu antycellulite "kolastyny" z nowej serii "special body", albo a.t.w. "żel przeciw cellulitowi i rozstępom" w sumie sama nie wiem który lepszy.....chyba jednak żel, no i z tego co wyczytałam ten z a.t.w. zawiera: algi morskie, wyciągi z bluszczu, bylicy, a ten z kolastyny jakis aktywny składnik "regu-slim" niewiadomo co to jest  :wink: i wyciąg z owoców zielonej kawy.
Sama nie wiem co bedzie lepsze  :roll:  doradzcie, a może zupełnie jakis inny preparat? Ziaja odpada, bo dla mnie to dziadostwo...
pozdrawiam
Anna

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
cellulit
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-10-27, 18:34:39 »
oto strona gdzie są 8informacje na temat cellulitis
http://www.wizaz.pl/images/szczotka/cellulit/
pozdrawiam :)  :)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
cellulit
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-10-27, 19:53:41 »
krem pancia growita firmy lacote mozna dostac w detalu kosztuje 95 zlu kosmetyczki podejrzewam ze wszedzie ..i naprawde dziewczyny nie nabijam nikogo w butle hehheh ten krem dziala!!!!!
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Cellulit
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-11-17, 15:26:26 »
Hej!!! mam nadzieje ze mi pomozecie w sparawie mojego cellulitu. :(  Tak szczerze to jeszcze niczego nie stosowalam, moze macie cos sprawdzomego co dziala cuda :P , moga byc kosmetyki profesjonalne. A co myslicie o seri antycellulitowej i wyszczuplajacej firmy NOREL i KOZMETIKA AFRODITA probowalyscie? S.O.S!!!!!

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
cellulit
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-11-18, 13:58:07 »
Ja używam żel przeciw cellulitowi i rozstępom firmy ATW i jestem bardzo zadowolona. W składzie żelu są m.in: algi morskie, wyciągi homeopatyczne z bluszczu, bylicy boże drzewko, kasztanowca oraz witaminy B i F itp. Zel jest aktualnie w promocji listopadowej  :wink:
pozdrawiam
Anna

arli

  • Gość
cellulit
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-11-28, 20:54:41 »
to zależy jaki stopień jest tego cellulitu jeśli to lekki 1 stopnia to można wydawać kase na kremy, natomiast jesli to 2 lub 3 stopień widoczny gołym okiem to możecie sobie podarować kremy( ja juz mialam wszystko od preparatów po 10 zł do diora za 200zł) polecam gorąco tak jak koleżanka guam,pucha koszztuje 200zl ale starcza na 10-12 zabiegów i naprawde pomaga.świetnie wyszczupla i wysmukla cialko a skórka jak marzenie, to jeden z niewielu preparatów na rynku który naprawdę dziala, co roku przed wakacjami wpadam w panike (po zimowym obżarstwie) i kupuje puche guamu(a te wszystke,, cudowne" kremy to są raczej dla lasek którym się wydaje że mają cellulit) :lol:
pozdrawiam gorąco i życzę wytrwalości  :D

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
cellulit
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-11-28, 20:57:56 »
gdzie mozna taki guam kupic?

arli

  • Gość
guam
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-11-28, 21:19:14 »
no kwiatuszki wystarczy wklepac guam w wyszukiwarke  :D  ale nic,tu jest stronka troche podrożal kosztuje teraz 250zł. ( 3 pozycja na liście)
http://www.sklep.kosmetyki.prv.pl/

Gość

  • Gość
cellulit
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-12-04, 11:17:21 »
niestety poza ćwiczeniami nie pomoże, ale może wspomóc. Koleżanki bardzo chwalą Vishy, ten Avonowski też nie jest zły.