Autor Wątek: Kraków  (Przeczytany 69940 razy)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Kraków
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-03-05, 16:05:58 »
Jest tu na forum właścicielka Master i w podpisie ma link do strony a tam wszystko jest napisane. ;) Szukaj nicku Elena. :)
A pracuje się chyba na żelach MASTER.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Kraków
« Odpowiedź #46 dnia: 2007-03-07, 08:55:53 »
Dziekuje  Mako.
Tita witaj....oczywiscie zapraszam :)  
  Plis jesli mozesz zadzwon - lub rano jestem dostepna  na gg.
 Dokladnie odpowiem na wszystkie dylemaciki.:)

Zeliki juz sciagaj....ale nie sama...i prosze ostoznie bez uszkodzen.
Pozdrawiam.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #47 dnia: 2007-03-08, 09:33:57 »
dziekuje za odpowiedzi , Elenko jak znajde chwilke to napisze na gg bo mam pare pytan

Gość

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #48 dnia: 2007-04-30, 21:00:28 »
ALL4NAILS wymiata!! polecam wszystkim...warto bylo przejechac ponad 100km zeby zrobic szkolonko u nich...dziewczyny na prawde potrafią uczyć!!

Gość

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #49 dnia: 2007-05-09, 23:24:47 »
Witam Wszystkich...
Przecztałam wszsytkie Wasze odpowiedzi  na ten temat. Chciałam wyrazić też swoją opinię. Jakieś 1,5 roku temu robiłam kurs u Elenki. Wrażenia? Rewelacja. Wiele z kursu "wyniosłam" i odnalazłam swoja drogę... :D  Od ponad roku mam swoje Studio Paznokci, które cieszy sie nienaganną opinią :D  Jestem Bardzo Zadowolona i Bardzo Polecam Kurs Master Nail :D
Pozdrawiam!

Offline amandi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
kursy tradycyjne?
« Odpowiedź #50 dnia: 2007-11-28, 18:42:58 »
mam pytanie w sprawie kursow manicure w Krakowie

czy moze ktoras z was wie, czy w Krakowie sa prowadzone kursy manicure WYLACZNIE naturalnych paznokci? Chcialabym nauczyc sie np. jak prawidlowo pielegnowac i malowac (normalnymi lakierami) naturalne paznokcie, jak je zdobic (fantazyjne wzorki itp.). Zupelnie nie interesuje mnie natomiast robienie tipsow, metody akrylowe, zelowe itp. Nie chcialabym w zwiazku z tym wydawac pieniedzy - wcale zreszta niemalych - na kurs, na ktorym ktos bedzie chcial mnie nauczyc zelowania czy nakladania tipsow...

zalezy mi na kursie tradycyjnego manicure na naturalnych paznokciach, a nie na tych wszystkich nowoczesnych "wynalazkach" i "sztucznosciach". Czy takie kursy w ogole sa w Krakowie prowadzone?
Obsequium amicos, veritas odium parit

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Kraków
« Odpowiedź #51 dnia: 2007-11-28, 21:19:47 »
Oczywiscie,ze tak :)
Prowadzimy szkolenia z zakresu manicure oraz Nail Art :)

MANICURE
Budowa paznokci nautralnych, higiena i dezynfekcja w tym obsługa autoklawu, trzy rodzaje manicure- biologiczny, mechaniczny oraz przy pomocy frezarki, zabieg parafinowy, prawidłowe lakierowanie paznokci jednym kolorem.
Cena: 300 zł 1 dzień


ZDOBIENIE PAZNOKCI „NAIL ART”

Zasady prawidłowego lakierowania paznokci, wysmuklanie płytki przez jednolite malowanie,
wzory lakierami, linerami, bulionem, pazłotkiem, glitterem, kamykami. Kolczykowanie paznokci oraz wzory z cyrkonii.
Cena: 300 zł 1 dzień


Pozdrawiam.

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Kraków
« Odpowiedź #52 dnia: 2007-11-28, 23:35:41 »
Owszem sa jak widać u koleżanki  :wink:
Nasze Centrum prowadzi szkolenia,  ale wlasnie głownie na tych "wynalazkach i sztucznosciach...." :lol:  dobre..dobre... co nie znaczy, ze nie imitują one i zastepuja niedoskonałości kobiecej  natury.. :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline amandi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Kraków
« Odpowiedź #53 dnia: 2007-11-29, 21:51:13 »
Cytat: "elena"
Nasze Centrum prowadzi szkolenia,  ale wlasnie głownie na tych "wynalazkach i sztucznosciach...." :lol:  dobre..dobre... co nie znaczy, ze nie imitują one i zastepuja niedoskonałości kobiecej  natury.. :wink:


przepraszam, jesli kogos urazilam tymi "wynalazkami" i "sztucznosciami". Panie, ktore robia i same nosza te "sztucznosci" :), bardzo prosze o nieobrazanie sie. Tak, rzeczywiscie tuszuja one niedoskonalosci itp. Jesli ktos ma ochote je nosic i lubi, to przeciez wszysto ok.

Ja po prostu uwazam, ze naturalne to naturalne. Takie zawsze lepsze. Sama tez mialam zel na paznokciach i powiedzialam sobie - NIGDY wiecej.
Nie, nie byl zrobiony zle. Wszystko bylo ok. A jednak nie bylam zadowolona. Uznalam, ze to byl blad i zalowalam tej decyzji. Dlaczego? Nie bede tu tego wyjasniac, zeby nie przynudzac :)
      
      Dodane po 3 min.:
                     
Cytat: "Darianna"
Oczywiscie,ze tak :)
Prowadzimy szkolenia z zakresu manicure oraz Nail Art :)


Super!
dzieki za info :)
Obsequium amicos, veritas odium parit

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Kraków
« Odpowiedź #54 dnia: 2007-12-11, 10:17:51 »
Amandii :) czasem mozna sie pośmiac.... :wink:  rozweseliłas  tym określeniem.... :D i chyba nieopatrznie odpowiedź zrozumiałas.

Wiadomo, że naturalne to naturalne...ale cala kosmetyka opiera się na upiekszaniu natury.

Poza tym jesli chcesz  manicure to napewno malowanie lakierem ....a czy to jest   produkt naturalny :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #55 dnia: 2008-02-27, 11:15:23 »
mam pytanie odnosnie czasu odbywajacych sie kursow. bardzo bym chciala zapisac sie na kurs albo u Pani Darii albo u Pani Elenki ale dysponuje bardzo ograniczona iloscia czasu i niewiem czy by to bylo mozliwe. od poniedzialku do piatku pracuje (wymiennie, raz na popoludniu, raz na rano) i co drugi weekend studiuje. Widzialam na str Pani Darii ze kurs odbywa sie od 10.30-16.30 niestety to juz zupelnie dyskwalifikuje mnie:(( bardzo prosze o odpowidz pozdrawiam i z gory dziekuje

carolyna

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #56 dnia: 2008-04-07, 22:05:35 »
polecam szkolenia u Wiolki w Attraction w krakowie

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Kraków
« Odpowiedź #57 dnia: 2008-04-10, 07:21:21 »
Niom w Master siedzimy od 11 do 17 bywa  i dłuzej ......ale pracujemy rowniez  w soboty i niedziele i niektore Swieta .

Mysle ze wystarczy sledzic terminy .
Dziewczynki z daleka przylatuja i udaje  nam  sie ładnie dopasowac. :wink:

Nike to z Tobą rozmawialam w tej sprawie?
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

ania83

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #58 dnia: 2008-05-24, 12:17:18 »
ja również polecam szkolenia u Wiolki w Attraction
pełen profesjonalizm, miła atmosfera, naprawdę rewelacja!
jestem bardzo zadowolona, polecam  :D

attraction

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #59 dnia: 2008-06-06, 14:02:24 »
Dzieki, zapraszam :D