Autor Wątek: Makijaż permanentny, microblading, promocyjna cena na targach Beauty Forum!  (Przeczytany 503 razy)

Offline Ars Beauty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Miejsce pobytu: Warszawa
Dnia 23/24 Września 2017 odbędzie się jedna z największych imprez kosmetycznych w Polsce, 8. Targi Beauty Forum & Spa​ w Warszawie. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was nie lada okazje, profesjonalny zabieg makijażu permanentnego w mocno promocyjnej cenie 500 PLN.

Zabiegi na naszym stanowisku wykonywać będą jedne z najbardziej doświadczonych linergistek w Polsce. Panie linergistki posiadają wieloletnie doświadczenie, współpracują z kilkoma salonami kosmetycznymi w Warszawie oraz są instruktorkami przeprowadzającymi szkolenia z makijażu permanentnego. Zabiegów nie będą wykonywać praktykanci.

Cena promocyjna obowiązuje tylko w dniach 23/24 Kwietnia, podczas trwania targów BEAUTY FORUM. W cenie 500 zł wykonany będzie jeden z następujących zabiegów:

- mikropigmentacja brwi, metodą maszynową oraz metodą manualną microblading,
- mikropigmentacja kresek oczu,
- mikropigmentacja ust wraz z wypełnieniem,
- korekta.

Do mikropigmentacji wykorzystywane będą markowe, w pełni bezpieczne i profesjonalne pigmenty, specjalistyczne środki znieczulające i sterylne akcesoria. Zabiegi wykonywane będą na targach, na specjalnie przygotowanym do tego stanowisku, z zachowaniem najwyższych warunków higienicznych.

Jeżeli chcą Państwo naturalny, pięknie wyglądający, trwały makijaż, który zbiegiem czasu nie zamieni się w rozmytą plamę i nie zmieni koloru, dodatkowo w niskiej cenie, w żadnym wypadku nie oznaczającej niskiej jakości, zapraszamy do zapisów pod numerem (22) 509-69-90, 887-888-008, sklep@ars-beauty.pl

Ze względu na przypadki rezygnacji klientek z zabiegu bez wcześniejszego poinformowania nas, konieczne jest wcześniejsze wpłacenie zadatku w wysokości 100 PLN. W przypadku gdy Klient zrezygnuje z zabiegu zadatek nie zostaje mu zwrócony.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerami (22) 509-69-90, 887-888-008, mailowo sklep@ars-beauty.pl i na stronie http://ars-beauty.pl/webpage/pl/promocyjny-makijaz-permanentny.html

Oficjalna strona targów BEAUTY FORUM:
www.jesien.beauty-fairs.com.pl

Serdecznie Zapraszamy!
« Ostatnia zmiana: 2017-09-12, 10:14:45 wysłana przez Ars Beauty »

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów - kosmetyczki.net