Autor Wątek: tradzik roowaty czy pospolity ???  (Przeczytany 1148 razy)

Offline veronika1989

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
tradzik roowaty czy pospolity ???
« dnia: 2016-08-19, 11:31:26 »
Witam,prosze pomozcie mi w dokladnej diagnozie stanu cery klientki ,te zmiany ktore widac klientke bola .Stwierdzilam ze ja jej nie pomoge i poprosilam ja zeby udala sie do dermatologa troche sie zawiodla bo myslala ze jej pooge a najgorsze jest ze ma aparat ortodontyczny staly wiec nawet nic nie moge jej zrobic ultradzwiekami.Dzis zrobilam jej tylko demakijaz i ampulka ziolowa antytradzikowa i maska algowa rumiankowa czy dobrze dobralam ???

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: tradzik roowaty czy pospolity ???
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-08-30, 21:30:10 »
no trądzik różowaty to to nie  jest ,rozaowaty wyglada zupelnie inaczej. Tutaj sa zaognione stany dlatego jest czerowna otoczka wokół wyprysku. widze ze nie uzyskalas zadnych odpowiedzi wie postaram sei pomoc bo ja na codzien zajmuej sie cerami prolematycznymi.
tak wiec jezeli ma aparat na zebach nie jest to przeciwskazanie zebys zrobila ultraźwieki (tak wiem posypie sie pewnie gro o komentarzy ze jestem niepoważna ze sie nie robi, drogie Panie ROBI SIE ,aparat nie daje impulsu elektrycznego i mozna go robic nic sie nie stanie, o ile nie jest swiezo zalozony. TYLE W TEMACIE) proponowałabym zrobić kwas migdałowy,pirogronowy. Ale przede wszystkim porzadny wywiad z klientka ,czy ona nie ej za duzo białka,weglowodanow,jak wykonuje demakijaz i czy nie ma alergi na cos.

: cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2016-09-26, 11:24:55 wysłana przez Tomek »
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline Mirosław43

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: tradzik roowaty czy pospolity ???
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-09-24, 12:29:09 »
pospolity to nic takiego