Autor Wątek: Wyposażenie salonów kosmetycznych czyli urządzenia kosmetyczne -gdzie kupujecie?  (Przeczytany 3414 razy)

Offline koralowa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Jak w temacie wyżej. Przyznam, że wybór jest dość spory i nie mogę się zdecydować. Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami na temat hurtowni kosmetycznych.

Offline dorka8

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Ja dopiero planuję co prawda otworzyć swój własny salon kosmetyczny ale też chętnie się dowiem w co i gdzie można się zaopatrzyć  :wink:

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Ja kupowałam sprzęt z firmy Activ.
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline ButterflyHurtowniaKosmety

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
  • www.butterflyhurt.pl - moje miejsce
: cenzura :

Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum. Kolejne wpisy tego typu spowodują zablokowanie konta!
« Ostatnia zmiana: 2015-12-15, 15:56:53 wysłana przez Tomek »
Zaopatrzenie salonów kosmetycznych.

Offline marszalkowa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Ja w raz z koleżanką przymierzam się do otwarcia gabinetu kosmetycznego połączonego z salonem fryzjerskim. Ja mam odpowiadać za część kosmetyczną, ona jest z zawodu fryzjerem. Jednak jeśli chodzi o wyposażenie i zakupu do salonu to chcemy kupić wszystko w jednym miejscu, żeby dostać jakiś rabat. Wszystko musimy urządzić od zera, bo pomieszczenie, które będziemy wynajmować było wcześniej sklepem z artykułami czystości. Oprócz sprzętów i urządzeń potrzebujemy też mebli. Nie myślałam, że tak ciężko będzie z kupnem wyposażenia. Co sądzicie o tych urządzeniach/meblach fryzjerskich? http://lapuella.pl/pl/c/Meble-Fryzjerskie/121
Czy ktoś ma sprzęt tej firmy u siebie w salonie?

Offline LenaW

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Niestety nie znam przedstawionego przez Ciebie sprzętu. Twoje myślenie o zakupie wszystkiego w jednym miejscu jest prawidłowe. Nie trzeba tracić czasu na jazdę w różne części miasta, do różnych hurtowni.  Ja też kupowałam całe wyposażenie w jednym miejscu, w Mimari. Oprócz dogodnego systemu płatności, w przypadku niektórych sprzętów otrzymałam również szkolenie, pokazujące mi obsługę działania jak i możliwości tego sprzętu.  Teraz jako stały klient korzystam z pakietu lojalnościowego i otrzymuję rabaty na kolejne zakupy.