Autor Wątek: Peggy sage  (Przeczytany 17015 razy)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Peggy sage
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-10-23, 14:40:48 »
Dokładnie gęsty żel PS, czy tzw Constructor jest tak rzadki jak finish w ESN  :boom:
Nie mam pojęcia jak mozna nim zbudować adne paznokcie i może właśnie dlatego ma opinie piekącego, bo trzeba go nałożyc naprawdę duzo by uzyskacprawidłowa krzywą C.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Peggy sage
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-10-23, 15:42:50 »
podczas oglądania katalogu peggy sage odnosi sie wrazenie, że to naprawde fajna firma z bogatym asortymentem. A tu jednak nie wszystko złoto co...  :?

Gość

  • Gość
a propos peggy sage
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-10-24, 18:45:39 »
droga albertyno nie rozumiem skad bierze sie twoje uprzedzenie do tej firmy.
Ja z nimi wspolpracowalam i nigdy nie mialam wiekszych klopotow. Jak z kazda firma.
Obecnie mieszkam w londynie i mam inna prace ale manikiurzystka bylam 8 lat, bylam na wielu szkoleniach i uwazam ze peggysage to dobra firma.
ostatnio bardzo obnizyli ceny dzieki niskiemu euro.
moze powinnas byc bardziej obiektywna i nie bac sie rzeczy nowych a swoich lekow nie przelewac na firme na ktorej musisz pracowac z powodu tego ze tak chca wlasciciele gabinetu.
Nota bene mam wiele znajomych ktorzy z PS wspolpracuja i nie narzekaja.
Najgorsze jest niesprawiedliwe plotkowanie na innych bo ma sie prywatny problem.
Nie rob tak albertyno to nie godne dobrej manikiurzystki.
szanuj siebie i swoj zawod
zycze wiele dobrego
pozdrawiam
maria

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Peggy sage
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-10-24, 22:05:26 »
Albertyna pracuje w salonie firmowym Peggy ,więc chyba ma sporo do powiedzenia ;)
Jeśli wczesniej pracowało się na lepszych produktach,to uwierz,że cieżko się przestawić.
MOże ty nie miałaś do czynienia z lepszymi produktami ;)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Peggy sage
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-10-25, 15:09:32 »
NIGDY nie wypowiadam sie o jakości produktów firm, których nie spróbowałam sama, a na przykład tylko na podstawie opinii innych, dlatego nigdy nie pisze nic o  EZFlow (a czytałam że są świetne), o Young Nails (też czytałam, że są świetne), czy o innych firmach....
Pisze TYLKO I WYŁACZNIE o markach, które wypróbowałam i to nie jednorazowo na pokazie, czy szkoleniu, ale o takich, na jakich przez pewien czas pracowałam.

 Peggy Sage w porówaniu z innymi markami, które wypróbowałam wypada blado

Przykład? Marki ESN, IBD
 ESN budujący jest gęsty i sam sie poziomuje- Peggy Sage constructor jest rzadki i nie poziomuje sie, a kosztuje jakieś 2 razy więcej...

Akryle- Pegy Sage, nie poziomuja sie- IBD same sie poziomuja, Peggy sage- ciężko się piłuja, IBD łatawo podlegaja obróbce- czesto wystarcy uzyc bloczku!!!!
kolory, moze rzecz gustu, a o nich sie nie dyskutuje, ale mi się nie podobaja.

Pilniki PS szybko sie spiołowuja i sa "tępe", brak na wielu, nawet w katalogu oznaczeń ich gradacji tzn np 180, 100 itp....

Korektor do lakieru po jednym dwóch uzyciach "brudzi" i rozczapirza sie, duuużo tańsza firma - Inglot uzywam ich korektora od kilku miesięcy!

Ręka ta sama, ten sam sposób uzytkowania, a róznice sa!
Wnioski, nasuwaja sie same.....

I własnie dlatego, że szanuje mój zawód, a przedewszystkim klientki! (chce by wychodziły zadowolne i by zrobione prze mnie paznokcie były ładne i trwałe) wole pracowac na innych markach.
Jeżeli ktos od poczatku pracuje na jednej marce nie ma takiego oglądu jak osoba, która spróbowała wielu. Ja, od kiedy pracuje wypróbowałam ich wiele i znalazam takie, które odpowiadają mi zarówno jakościowo, jaki i cenowo! co nie oznacza, że nie bedę próbowac następnych, bo a nuz, trafi się coś co bedzie jeszcze lepsze?
SPN na przykład  :wink:

Pisze obiektywnie co o danej marce sadzę, jezeli uważam, że jest dobra i mi się na niej dobrze pracuje, chwale ja, jezeli uważam, że cos jest nie tak, tez o tym pisze. Sądze, że forum to miejsce wymiany informacji, a nie chwalenia tego mi nie odpowiada.

w swoim pierwsym poście napisałam, że wierzę, że sa osoby- świetne stylistki które chwala te marke pod niebiosa, może im i to odpowiada, mi nie... De gustibus est non disputantum.


Z reszta proszę zauważyć, ze niepochlebne opinie o Peggy Sage nie pochodza tylko ode mnie.....

Pozdrowionka!  :)
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Odp: a propos peggy sage
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-10-25, 16:43:29 »
Cytat: "maria"

Najgorsze jest niesprawiedliwe plotkowanie na innych bo ma sie prywatny problem.
Nie rob tak albertyno to nie godne dobrej manikiurzystki.
szanuj siebie i swoj zawod

Nie mam żadnego prywatnego problemu z marka Peggy sage i nie zycze sobie osobistych "wycieczek" co do mojej osoby.
Kiedys, gdy zaczynałam swoja kariere "paznokietkową" korzystałam z dobrych rad wielu doświadczonych stylistek na podobnych jak to forach. Dzieki ich opiniom uniknełam wielu błedów min. przy zakupie nowych produktów i jestem za to bardziej dośwadczonym kolezankom wdzięczna! :) Teraz ja jestem "bardziej doświadczona koleżnaką" i moge udzielać rad i pomocy, dlatego uwazam, za swój moralny obowiązek to robic.
wystarczyoby napisac:
"Nie zgadzam sie z opinia Albertyny bo wg mnie ....."
a nie pisać mi, ze mam problem, bo nie mam   :bubble:
Rowniez życze miłego dnia.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

kasiek

  • Gość
Peggy sage
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-10-26, 10:26:47 »
ja tez w pewnym momencie starałam się przekonac do ps i niestety mi sie nie udalo. Albertna ma rację żele i akryle się nie poziomują i cięzko się piłują. Jedna warstwa żelu potrafiła się nie połączyć z drugą, co nigdy nie zdażalo mi sie na moim ukochanym christrio. O pilnikach mozna zapomniec, po jednym użyciu mogły służyc do matowienia płytki a na pewno nie do opilowania akrylu :(
Frezarka się zacinała, a do tego strasznie grzala i po kilu palcach mialam ochotę ja wyrzucic i wracac do pilnika.
A pękające tipsy ......... pozostawie bez kometarza, w tej cenie tipsy nie powinny pękac, ja pracuje na tańszej marce i nigdy mi sie nie zdazyło, żeby po przyklejeniu tips pekł, a zdazyło się to instruktorce ps podczas szkolenia.
sorki ale znam lepsze (jak dla mnie oczywiscie) marki na ktorych łatwiej i przyjemniej mi się pracuje.

Gość

  • Gość
Peggy sage
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-07-01, 13:59:22 »
8O  8O  8O Pracuje na produktach Peggy Sage od 4 lat i jestem b zadowolona z jakości. Mają różne żele bardziej rzadkie i naprawde gęste tzw dure i te właśnie są samopoziomujące (166644) nie prawdą jest że bardziej piecze pod lampą przecież wiecie że to zależy od stanu płytki paznokciowej. Sczerze polecam ta firmę. To bardzo dobrej jakości francuski produkt za bardzo przystępną cenę. Polecam również szkolenia w tej firmie - europejski standard..

Gość

  • Gość
Peggy sage
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-07-01, 21:07:05 »
Ja zastanawiałam się czy nie pracować na peggy sage...jakiś czas temu. Moja pozytywna opinia ne temat tej marki powstała na podstawie ich katalogu, który naprawdę robi wrażenie  :wink: Ale jak widać najpierw trzeba spróbować a później chwalić  :wink:

Gość

  • Gość
Peggy sage
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-12-25, 23:52:08 »
Ja też zastanawiam się nad kursem w Peggy S.
Halo..! halo..! byłe kursantki P.S. piszcie!

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Peggy sage
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-12-26, 00:54:38 »
prosze uzupelnij miejscowosc w profilu :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline misio

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Peggy sage
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-03-09, 18:22:36 »
Witam!
Ja byłam na kursie Peggy Sage w Piastowie.Jestem zadowolona i polecam.Najbardziej podobało mi się,że już na kursie pracuje się z klientką pod okiem instruktora,to naprawdę lepsze od gumowej rączki.Panie oczywiscie wiedziały,że będą obsługiwane przez kursantki.Poza tym każda osoba po kursie ma 30% zniżki na produkty.
Co do żelu to zrezygnowałam już po pierwszym miesiącu ale tipsy naturalne kwadratowe z dużą kieszonką są rewelacyjne.Uzależniłam się także od Tip Soften (ułatwia piłowanie progu tipsa) i nakładek ścierających do końcówki mandrin,dzięki nim zaoszczędzam dużo czasu a przede wszystkim skórki klientek.Mają też świetny krem do rąk,który moje klientki uwielbiają i regularnie zamawiają pomimo wysokiej ceny.
Jak widać każdy musi znaleźć swój ulubiony produkt.
Pozdrawiam serdecznie

Offline Annauelle

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
Peggy sage
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-03-10, 10:26:37 »
Ja osobiście jestem zadowolona z kosmetyków pielęgnacyjnych tej firmy,bo w naszym salonie takowe sie stosuje...natomiast co do żeli i akryli to jak wczesniej pisano...sa lepsze marki od PS...
a tak poza tym...ostatnio był u nas przedstawiciel PS i co mnie bardzo zdziwiło sam nie umiał zapromowac ani żeli ani akryli a co wiecej marszczył nos gdy spytałyśmy o recenzje tych produktów...najwidoczniej niezbyt dobra opinia owych produktów krąży w wiekszym srodowisku "paznokietkowym"...pozdrawiam

Offline misio

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Peggy sage
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-03-10, 21:44:06 »
Podejrzewam, ze u nas na południu (Opole) jest inny przedstawiciel ale podejście takie samo.Jak się osobiście nie zadzwoni do hurtowni to nieczego nie można się dowiedzieć.Pomijając już częstotliwość odwiedzin-raz na kwartał.

Offline dorinoko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
Peggy sage
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-12-09, 17:27:07 »
Cytat: "Użytkownik usunięty"
Ja też zastanawiam się nad kursem w Peggy S.
Halo..! halo..! byłe kursantki P.S. piszcie!


Ja skonczylam kurs akrylowy w Peggy Sage. Jestem zadowolona z poziomu.
Zgadzam sie jednak ze akryle z tej firmy nie sa najlepsze.
Pracuje na EzFlow, uzywam jednak tipsow Peggy Sage bo moim zdaniem przynajmniej te frenchowe sa super, klientki chwala i ja tez. Nie za bardzo rozumiem jak tips moze peknac? te z Peggy Sage sa dosyc grube, grubsze niz z mniej renomowanych firm. Moze za mocno dociskacie albo tips nie byl dopasowany do plytki?
      
      Dodane po 1 min.:
                     
Cytat: "misio"
Witam!
 Mają też świetny krem do rąk,który moje klientki uwielbiają i regularnie zamawiają pomimo wysokiej ceny.
Jak widać każdy musi znaleźć swój ulubiony produkt.
Pozdrawiam serdecznie


uzywam produktow Peggy Sage do pielegnacji dloni i stop ( pedicure - super maski i kremy oraz peelingi!) Kremy i maseczki do rak sa rewelacyjne. Wszystkie moje klientki chca je kupowac.
nydelige negler