Autor Wątek: DOBÓR FLUIDU  (Przeczytany 2035 razy)

Offline surma2013

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
DOBÓR FLUIDU
« dnia: 2013-04-16, 14:29:31 »
Witam, mam jasną karnację i każdy fluid odróżnia się od szyji:( pomóżcie jaki dobrać:(

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: DOBÓR FLUIDU
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-04-16, 17:09:17 »
Witam.
Online nie dobierzemy ci podkładu bo to niemożliwe. :) Trzeba iść do drogerii najlepiej bez makijażu na twarzy i próbować podkłady. Najlepiej przy naturalnym oświetleniu na kości żuchwy, ten który po rozprowadzeniu wtopi sie w twoją cerę bez odróżniania będzie dobry.
Niestety z tego co mi znajome mówią w Polsce królują nie wiedzieć czemu ciemne podkłady, tak jakby statystyczna Polka miała cerę ciemną niczym mieszkanka Afryki Subsaharyjskiej. ;) Zagadka. Jednak może znajdziesz na paru stoiskach podkłady dla jasnych cer zerknij na wyspy Inglota, Paese, Vipery. Tylko nie daj sobie wcisnąć kitu, że jakiś podkład ci pasuje jak nie będzie pasował. Wiadomo dla sprzedawcy liczy się sprzedaż.
Co do doróżniania się od szyi to często podkład dajemy tez i na szyję i na dekolt, zalezy od okazji i ubioru.

Ja mam jasne cerę i używam tego podkładu:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3168365844&ars_source=ars&ars_socket_id=5&ars_rule_id=93

w UK kupuję go na Amazonie bo w drogeriach niestety już nie jest dostępny a jest przesympatyczny. Numer 81 jest jeszcze jaśniejszy. Niestety ciężko powiedzieć jak będzie się komponował z twoją cerą bo nie wiem jaki ona ma kolor.
W UK poleciłabym ci Illamasqua'ę, oni robią podkłady od białego. Jednak drogie są i w Polsce niedostępne.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline liana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: DOBÓR FLUIDU
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-06-09, 11:57:41 »
Ja używam make-upu soraya profesjonalna szkoła makijażu natural effect. Jest tam odcień jasny beż, który dobrze dopasowuje się do mojej jasnej karnacji i nie odznacza się na szyi. Wypróbuj go, cena to ok. 10 zł, a kosmetyk jest naprawdę dobry.

Offline Kocica84

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: DOBÓR FLUIDU
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-02-12, 12:53:09 »
Hej ja też mam jasną cerę i wg mnie dobry jest fluid Hean kolor naturalny nie jest za ciemny nie jest ani za jasny:) Jak rozprowadzasz fluid to powinnaś rozprowadzić go nie co na szyi żeby zatrzeć granice między szyja a twarzą będziesz miała pewność że nie masz efektu maski:) Przy tym fluidzie ci to nie grozi:)Makijaz najlepiej robić przy świetle dziennym nie sztucznym:)