Autor Wątek: Kurs stylizacji paznokci z grupera-warto czy nieW  (Przeczytany 9405 razy)

Offline leahh

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Kurs stylizacji paznokci z grupera-warto czy nieW
« dnia: 2013-02-20, 12:30:02 »
Witam wszystkich,
mam pytanie dotyczące tego kursu oferowanego na gruperze http://gruper.pl/x.php/1,36204/Krakow-Magnetic-2-dniowy-kurs-przedluzania-paznokci-metoda-zelowa-albo-akrylowa-oraz-szkolenie-z-manicure-u-biologicznego.html czy uważacie, że taki kurs ma sens i cokolwiek z niego wyniosę? Czy lepiej nie wydawać nawet tych 200 zł i uzbierać na coś lepszego? Dodam, że byłby to mój pierwszy kurs.

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Kurs stylizacji paznokci z grupera-warto czy nieW
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-02-20, 14:55:03 »
Uważam, że dwa dni to za krótko.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline leahh

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kurs stylizacji paznokci z grupera-warto czy nieW
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-02-20, 16:01:16 »
A słyszałaś coś może o tej firmie? Chciałabym po prostu przekonać się czy się w ogóle do tego nadaję, ale boję się, że zamiast wynieść jakiekolwiek podstawy to tylko się zniechęcę, bo kurs będzie prowadzony na odwal się, z powodu tego, że jest z grupera.

Offline PatrycjaL

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Kurs stylizacji paznokci z grupera-warto czy nieW
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-04-14, 23:01:19 »
po pierwsze-jak na poczatek kurs za 200 czy 400zl jest zbyt krotki i zbyt tani zebys cos z niego wyniosla. z tego co na grouponie widzialam to ta firma liczy sobie za taki kurs 2 dniowy 1200zl co jest dla mnie wogole jakims kosmosem ;) ja placilam za kurs 1300zl ale mialam 46h lekcyjnych wiec pelnych bylo ponad 30:) co do kursow z grupona- nie korzystalam jeszcze z zadnego,ide zaniedlugo ale z przedluzania rzes wiec opowiem jak bylo:) wydaje mi sie ze zalezy to od stylistki ktora dany kurs prowadzi czy sie przydal czy nie. jednakze,jezeli salon kosmetyczy wystawia szkolenie za 200zl z czego grupon zabiera polowe to o niczym dobrym swiadczyc nie moze:) jezeli bylas na szkoleniu to podziel sie wrazeniami:)

Offline Kosmata

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Kurs stylizacji paznokci z grupera-warto czy nieW
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-06-28, 10:48:34 »
zgadzam się. jak się kupuje coś z grupona to później troche odwalają robotę, nie starają się, bo wiedzą, że na tym nie zarabiają. Taki kurs powinien mieć rzeczywiście ok 50 godzin no i cena jest dobrym miernikiem, ponad 1000zł musi kosztować, a za 200zł to Ci mogą zabieg na miejscu zrobić i powiedzieć, że to był kurs.
Nie pozycjonujemy się poprzez linki na forum!!!

Offline stonach

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kurs stylizacji paznokci z grupera-warto czy nieW
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-07-29, 12:08:19 »
Zgadzam się dobry kurs kosztuje, a najlepiej to szkołe roczną zrobić:) wtedy ma się ukończoną szkołe (a nie tylko kurs) i każdy kto to widzi ma większe zaufanie do takiej osoby:)
Sanatorium Ustroń - zapewnij sobie komfortowy odpoczynek w górach

Offline Instytut Piękna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Kurs stylizacji paznokci z grupera-warto czy nieW
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-08-06, 17:27:55 »
Chyba bym się nie zdecydowała na taki kurs, wolałabym wydać trochę więcej, ale mieć pewność, że coś z tego wyniosę. Ja robiłam kurs z Peggy Sage i było warto zainwestować te pieniądze. Poszukaj może czegoś z dużą ilością godzin praktyki i nie oszczędzaj, bo inwestujesz w siebie :)

Offline chilligirl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Kurs stylizacji paznokci z grupera-warto czy nieW
« Odpowiedź #7 dnia: 2013-09-24, 12:26:37 »
Dokładnie, lepiej wydać więcej bo inwestycja w siebie jest najważniejsza, a nie zniechęcenie

Offline Baj-Ani

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kurs stylizacji paznokci z grupera-warto czy nieW
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-02-21, 11:39:54 »
Nie jestem przekonana tą ofertą, pewnie wszystko robią na odpierdziel.
Najlepiej jakiś porządny kurs poszukać, ja chodziłam w Łodzi do [ reklama ] i z czystym sumieniem mogę polecić.
Wykładowcy wszystko fajnie tłumaczą a później nadzorują twoja prace zwracając uwagę co robisz źle lub coś podpowiadają by było jeszcze lepiej :)
Po kursie tak się wkręciłam że męczyłam rodzinkę by jeszcze na nich ćwiczyć :)
Naprawdę super sprawa, polecam!! :)
« Ostatnia zmiana: 2014-02-21, 13:25:44 wysłana przez Tomek »