Autor Wątek: manicure hybrydowy  (Przeczytany 34511 razy)

Offline marta_271

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #15 dnia: 2014-06-25, 15:10:21 »
U mnie manicure kosztuje 60 zł, francuski 70 zł a samo pomalowanie taniej 45-55 zł Używam tylko CND i jestem bardzo zadowolona,  niektóre klientki noszą nawet 4 tygodnie :) Mam też 2 kolory z IBD jednak krycie jest kiepskie, nawet przy 3 warstwach, nie wiem czy to kwestia kolorów które mam czy poprostu takie są.

Offline dankawawa85

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #16 dnia: 2014-09-25, 18:13:45 »
Ja mam salon w w wawie i biorę po 85 zł.

Offline herbata

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #17 dnia: 2014-11-01, 22:57:19 »
dziewczyny, któraś próbowała lakierów hybrydowych 3w1 z Cosmetics Zone - wprowadzili taką nowość ostatnio.

Offline asia.g

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #18 dnia: 2015-01-08, 14:49:23 »
Zazwyczaj koszt to od 50zł do 70zł :)
Nie pozycjonujemy się.

Offline JuliaW

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #19 dnia: 2015-03-23, 11:12:54 »
Hey ! Ja w sumie płacę różnie - ale zazwyczaj jest to około 60-70 zł. Ostatnio byłam i kosmetyczka mi mówiła, że zamówiła produkty ze sklepu: cenzura :  i jest mega zadowolona. Wg mnie ma super urządzony salon i z tego co mówi nie za dużo wydała także może wam ten sklep się spodoba ;)
« Ostatnia zmiana: 2015-03-23, 14:31:21 wysłana przez Tomek »

Offline galerko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #20 dnia: 2015-07-06, 15:18:27 »
czy możecie polecić jakąś dobrą ale nie za drogą firmę jeśli chodzi o hybrydy - i lampę i lakiery? chciałam sobie kupić dla siebie bo to się na pewno bardziej opłaci niż bieganie do kosmetyczki. na allegro widziałam takie zestawy za 150-180 zł co o tym myślicie?
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline hermowa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #21 dnia: 2015-07-18, 15:32:13 »
W moim mieście w moim ulubionym salonie, hybrydy wynoszą 65 zł.

Offline elkaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #22 dnia: 2015-07-24, 11:29:06 »
czy możecie polecić jakąś dobrą ale nie za drogą firmę jeśli chodzi o hybrydy - i lampę i lakiery? chciałam sobie kupić dla siebie bo to się na pewno bardziej opłaci niż bieganie do kosmetyczki. na allegro widziałam takie zestawy za 150-180 zł co o tym myślicie?

pracuje na semilacach i chwalę sobię lakiery z tej firmy, moje koleżanki,którym czasem maluje paznokcie też są zadowolone, bo manicure wytrzymuje im nawet 3 tyg. oczywiście w zależności od paznokci, niektóre kumpele muszą wcześniej zmywać, bo denerwuje je duży odrost  :wink: czasami lepiej zainwestować trochę więcej pieniędzy i mieć pewność, że kupiło się lakiery bardzo dobrej jakości  :wink:

Offline frychmag

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #23 dnia: 2015-09-07, 02:04:10 »
Poza stolicą (ale i w Wawie też jest obecnie taka konkurencja, że to  się często spotyka) obecnie hybryda shellaca to właśnie wspomniane 50 złotych. Można próbować więcej, ale szału kolejkowego to wtedy nie będzie. Z hybryd wybija się tylko OPI Nails, ale oni mają o wiele droższe produkty, więc się kupuje mało kolorów, i czasem klientki nie mogą podpasować dla siebie żadnego kolorku, a przez to, że cena o wiele wyższa - często rezygnują z usługi przez brak odcienia, i koło się zamyka. Jednak generalnie plus minus 50.

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #24 dnia: 2015-09-08, 19:24:12 »
w naszym miesnie hybrydy wahają się średnio w granicach ok 70 zł. w naszym salonie mamy hybrydę kolor za 65 zł, french 70 zł. moim zdaniem to nie jest dużo - jeśli przeliczyć koszty związane z jednorazowymi artykułami, sterylizacją narzędzi, opłatami - musimy przecież zarobić. niestety zdarzają się stylistki, które psują rynek, działają "na czarno", nie sterylizują narzędzi a za zabieg wołają 20 zl.... :(


Mam pytanie opcjonalna cena hybryd w salonie kosmetycznym to 60-70zł. Jestem w trakcie otwierania salonu tyle że to mała miejscowość i hybrydy za 70 zł to dość wygórowana cena. Z tąd moje pytanie czy któraś z Pań orientuje się jaki jest koszt samego materiału który ponosi kosmetyczka bądz ile klientek można obsłużyć jedną hybrydą? Jeden lakier kosztuje mnie 70zł . Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline iwonka_buziak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #25 dnia: 2016-08-12, 07:35:29 »
Dzięki temu, że kupuje lakiery do hybryd w La Femme, to mogłam zmniejszyć cenę hybryd. Obecnie biorę za zrobienie hybryd 45 zł, wcześniej brałam 55 zł. Lakier na lf.pl są tanie, więc mogłam zmniejszyć cenę wykonania usługi, co sprawiło, że mam więcej klientek. Zobaczcie, czy i u was taka zmiana nie wyjdzie na dobre ;) Czasami mniejsza cena oznacza większe zyski ;)

Offline Natka78

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #26 dnia: 2016-08-16, 09:19:09 »
W moich okolicach koszt waha się od 35 zł - 60 zl.
Nie pozycjonujemy się!

Offline Angielo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #27 dnia: 2016-08-20, 14:19:13 »
u mnie  40zł

Offline mexaran

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #28 dnia: 2016-08-24, 21:55:23 »
A co powiecie na domowe hybrydy? Ile kosztuje taka najprostsza lampa?

Offline Ulrych

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #29 dnia: 2016-08-26, 17:01:45 »
Noo u mnie 75 zł ;/