Autor Wątek: szkolenie z makijażu pernamentnego  (Przeczytany 35205 razy)

Offline aNNN

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
szkolenie z makijażu pernamentnego
« dnia: 2012-10-08, 20:46:08 »
bardzo prosze o podpowiedz koleznaek po takim szkoleniu gdzie warto je zrobić?jest wiele firm które oferuja takie szkolenia i nie wiem co wybrać. czekam na wasze opinie :)
« Ostatnia zmiana: 2012-10-08, 21:06:32 wysłana przez aNNN »

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-10-09, 13:50:22 »
Eurobeauty Kraków, znam kilka zadowolonych osób.

Offline aNNN

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-10-09, 15:22:50 »
dziękuje za szybka odpowiedz :) przejrzałam wcześniej ich oterte, interesujace sa proponowane przez nic te urzadzenia. dobrze ze mozna wziac na raty :) 

dzwoniłam dzisiaj do nich jednak przedstawiciel firmowy stwierdzil ze maja problemy z bankiem, wiec szukaja innego ktory bedzie z nimi wspolpracowal.wtedy bedzie możliwość wzięcia na raty urządzenia.
szkolenie robione jest osobno zakup urządzenia liczone jest osobno.

ogolnie wrażenia po rozmowie z wlascicielami (tak przypuszczam z pania Małgorzta i Jerzym Pihut) niezbyt zachęcające do współpracy. szkoda....

czy jeszczcze ktoś kto osobiście przeszedł szkolenie  w jakiejś firmie może się podzielić wrażeniami? :)

 czy macie doświadczenia z firmą beauty spa expert również z warszawy? szkolenia 2 dniowe z możliwością dokupienia warsztatów po szkoleniu typowo na praktyke.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-10-10, 07:45:39 »

ogolnie wrażenia po rozmowie z wlascicielami (tak przypuszczam z pania Małgorzta i Jerzym Pihut) niezbyt zachęcające do współpracy. szkoda....

To akurat najdziwniejsze, bo znam osobiście właścicieli i są sympatyczni i kompetentni. Może trafiłaś na pracownika. No to pech bo pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Offline aNNN

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #4 dnia: 2012-10-10, 13:29:01 »
niestety masz rację..... pierwsze wrażenie jest najważniejsze

zastanawiam sie nad zakupem urządzenia z HeBe w końcu to nasza polska firma. do tej firmy też dzwoniłam i jestem pozytywnie nakręcona :)

wynalazłam szkolenie w Tychach które jest prowadzone na tym urządzeniu przez panią Asię. dzwoniłam dzisiaj  do pani Asi i wydaje się  być kompetentą lingieristką.
żeby dostać certyfikat po skończeniu szkolenia trzeba przejść egzamin.szkolenia prowadzone są indywidualnie.

http://yasmin.com.pl/makijaz-permanentny-szkolenia-40.html

Offline Powietrze

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-01-09, 21:52:02 »
Hej, też zastanawiałam się nad takim szkoleniem, ale... czy teraz tak łatwo znaleźć klientki na taki makijaż? U mnie w mieście u kosmetyczki coraz rzadziej widuję kobiety, które się na to decydują... Ale może gdzie indziej jest inaczej. Ja w końcu wybrałam kurs wizażu, potem może jakiś stylistyczny bym chciała taki ogólny... Ale malować uwielbiam, więc nad tym pernamentnym się zastanowię jeszcze raz, bo tu fajne namiary są.
« Ostatnia zmiana: 2013-01-09, 21:56:53 wysłana przez The Lady »

Offline studio Asia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-01-10, 12:48:19 »
Hej myślę , że warto w siebie zainwestowac  :nonono: i uważam , że warto się szkolić i zawsze jeli będziesz dobra to klientki same się znajdą
« Ostatnia zmiana: 2013-02-22, 14:30:53 wysłana przez Tomek »

Offline dorciaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #7 dnia: 2013-04-15, 12:27:37 »
Reklama  :nonono: : czerwona : BAN
« Ostatnia zmiana: 2013-04-19, 11:13:43 wysłana przez Tomek »

Offline barylkaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #8 dnia: 2013-04-19, 09:46:07 »
Reklama  :nonono: : czerwona : BAN
« Ostatnia zmiana: 2013-04-19, 11:14:17 wysłana przez Tomek »

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #9 dnia: 2013-04-19, 11:15:40 »
Ale sobie szkoła zrobiła bezczelną reklamę!!!

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #10 dnia: 2013-04-19, 15:37:28 »
Ta szkoła z Koszalina? Bo juz chyba kilka postów o niej wykasowałam wcześniej? Może ban na szkołę? ;)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #11 dnia: 2013-04-21, 14:40:56 »
Tak, wszystkie posty z jednego IP mimo, że użytkownicy deklarowali bardzo różne miasta :)

Offline paulinka_KOS

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #12 dnia: 2013-05-16, 09:36:21 »
Perfect Glamour we Wrocławiu - mają świetny sprzęt i trenera, panią Kotowską, bardzo miłą i profesjonalną osobę. pojechałyśmy tam z koleżanką, bo poleciła nam znajoma, która makijażem permanentnym zajmuje się już ładnych parę lat i naprawdę się opłaciło. także mam za sobą już podstawowy kurs makijażu, a teraz poważnie zastanawiam się nad kursem II stopnie, czyli paramedycznym makijażem permanentnym (m.in kamuflaż defeków skóry, maskowanie plam, odnawianie brodawek, kamuflaż źle wykonanego makijazu perm.), też oczywiście we Wrocku u pani Kotowskiej.
a jeśli chodzi o to, czy się opłaca się w ogóle robić taki kurs, to uważam, że bardzo, bo, przynajmniej w mojej małej mieścinie, kobiety oszalały na tym punkcie ;)

Offline natalia1985

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #13 dnia: 2013-10-05, 18:18:51 »
Hmm nie wiem czynie zrobie reklamy jak użyje nazwy ale chyba nie. Ja zastanawiam się nad kursem w clarena. Robił ktoś tam ? oferta wydaje sie być atrakcyjna. Chyba że znacie jakieś miejsce typu Poznań i okolice?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #14 dnia: 2013-10-07, 12:17:44 »
Jako reklamę traktujemy wpisy polecające jakąś firmę, które zamieszczają osoby dopiero co zarejestrowane na forum. Wymiana doświadczeń polega na podawaniu nazw firm czy produktów :)