Autor Wątek: Analizer skóry  (Przeczytany 1934 razy)

Offline ksenka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Analizer skóry
« dnia: 2012-09-18, 16:18:39 »
Czy używacie w salonach takiego urządzenia jak analizer skóry? Albo może ktoś miał okazję mieć robione badanie czymś takim? Znalazłam o tym ostatnio informację w nowinkach kosmetycznych i jestem bardzo ciekawa Waszej opinii na ten temat. Jeśli używacie to jakiego, czy są chętni na takie "badanie", a jeśli ktoś poddawał się takiemu badaniu to jakie były wyniki, co dały itp.

Offline Gabinety_Kosmetyczne

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Analizer skóry
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-09-20, 14:12:14 »
no nie miałam z tym jeszcze styczności ale też o tym słyszałam. Można skórę sprawdzić pod wieloma aspektami i to jest fajne. można zobaczyć jaki jest jej stan nawilżenia, czy mamy zmarszczki, jak głębokie, w jakim stanie są nasze pory itd. ja myślę, że temat warty świeczki ;)

Offline honoratagaj

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Analizer skóry
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-09-21, 13:34:55 »
Witam, miałam kiedyś analizę skóry, bardzo fajny bajer w gabinecie, jeśli chodzi o skuteczność to chwalą wszyscy. Przyciąga to klienta, cena sprzętu jest różna, sama kamera ok ale sondy jeszcze trzeba dokupić.



Literówki - Tomek
« Ostatnia zmiana: 2012-09-21, 15:54:38 wysłana przez Tomek »

Offline Karo26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Analizer skóry
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-09-24, 11:58:34 »
Też z czegoś takiego korzystałam, ale w salonie kosmetycznym galeria image,  w Poznaniu na ul wilczak 12a do którego już chodzę jakiś czas. Po prostu zaopatrzyli się w taki sprzęt.
Jeśli chodzi o wyniki to przede wszystkim okazało się, że mam bardzo przesuszoną skórę ale racja, mało co ją nawilżam. Czasem nawilżam, ale to dużo dużo za mało. Nie robię też peelingów i jak nakładam krem to nie wchłania się on dobrze do wnętrza skóry tylko w ten martwy naskórek który właśnie wymaga złuszczenia.
Ogólnie dużo mi to badanie dało.
Przede wszystkim wiem co teraz dalej. Wiem jakie zabiegi będą w tej sytuacji najlepsze żeby skóra wróciła do siebie.