Autor Wątek: Żelazko antycellulitowe  (Przeczytany 2649 razy)

Offline lina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Żelazko antycellulitowe
« dnia: 2012-05-21, 15:53:01 »
Witam, za 2 tygodnie otwieram gabinet kosmetyczny i mam zamiar zakupić urządzenie(cena 20tyś) tzw. żelazko antycellulitowe i przeciwzmarszczkowe 2 w 1. Proszę o udzielenie mi informacji na temat urządzenia . Czy sprzęt który zakupię jest warty swej ceny i czy często ulega awarii? Proszę o odpowiedzi i dziękuje ;)

Pozdrawiam!

Offline martaklara

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Żelazko antycellulitowe
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-06-21, 10:18:05 »
nie opłaca się moim zdaniem, bo efekty są mierne a z serwisowaniem urządzenia ciężko..

Offline lina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Żelazko antycellulitowe
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-09-01, 20:38:32 »
Dlaczego Pani uważa, że efekty są mierne i z serwisowaniem ciężko? Czy Pani pracowała na tym urządzeniu lub miała zabiegi które nie dały absolutnie żadnych efektów? Bardzo proszę o odpowiedź.

Offline Tiffa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Żelazko antycellulitowe
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-10-21, 11:55:55 »
ja posiadam żelazko przeciwzmarszczkowe i efekty są mega:) polecam, nie wiem jak wygląda sprawa z urządzeniem antyclellulitowym ale żelazko jest super:)
Zewnętrzne piękno nie znaczy nic, jeśli nie jest poparte wewnętrznym poczuciem harmonii. A prawdziwe piękno, to zbiór cudownych cech tkwiących w samym człowieku, sposób, w jaki odnosi się do innych ludzi i w jaki się zachowuje.

Offline Darek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Odp: Żelazko antycellulitowe
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-02-26, 11:30:33 »
Pamiętaj o bardzo waznej rzeczy. Klienci nie przychodza do gabinetów dla sprzetu jaki tam jest ale dla osób które tam pracują i tego jak je obsługują.

Takie urządzenia lepiej kupować gdy gabinet już prosperuje jakiś czas. Wtedy jesteś w stanie sobie policzyć czy się opłaca. Otwierając gabinet często jest mały ruch na początku nim ludzie się przekonają. Musisz sobie policzyć ile zabiegów trzeba sprzedać by żelazko Ci się zwróciło.

Pamiętaj że zwykłe bańki chińskie dadzą lepszy efekt niż żelazko a inwestycja w nie jest prawie zerowa.
Pozycjonowanie!