Autor Wątek: mezoterapia mikroigłowa i płaty kolagenowe z witaminą C  (Przeczytany 3363 razy)

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Poszukuję fajnego rollera do mezoterapii, słyszałam o takim w którym kupuje się końcówkę i wymiennymi paskami z igłami ale nie wiem jaka firma coś takiego oferuje. Nie chcę kupować całego sprzętu, bo jest dość drogi. Z Arkana jest pakiet dla jednej klientki na 3 zabiegi, a przecież nie wiem czy można taki roller stosować dla innych klientek. Macie już jakieś doświadczenia z mezoterapią mikroigłową?

Drugi temat to poszukuję płatów kolagennowych z witaminą C. Z Clareny jest kolagen krystakiczny za którym nie przepadam. Chodzi mi o płat liofilizowany z aktywatorem.
 Z góry dziękuję za informacje.
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: mezoterapia mikroigłowa i płaty kolagenowe z witaminą C
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-02-01, 07:53:20 »
Z Arkana jest pakiet dla jednej klientki na 3 zabiegi, a przecież nie wiem czy można taki roller stosować dla innych klientek.
Chyba nie chcesz stosować tego samego rollera dla różnych osób? Przecież tego nie da się poddać sterylizacji.
Genoscope ma rollery.

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Odp: mezoterapia mikroigłowa i płaty kolagenowe z witaminą C
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-02-01, 18:29:18 »
Zadałam to pytanie, bo słyszałam od pewnej kosmetyczki, która ponoć zakupiła rollery z wymiennymi paskami, które da się dezynfekować. Wydało mi się to podejrzane ale postanowiłam zapytać.
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: mezoterapia mikroigłowa i płaty kolagenowe z witaminą C
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-02-02, 08:03:26 »
Widziałem fotki takich rollerów ale w Polsce się z nimi nie spotkałem. Głowica z igłami jest cała metalowa i można ją sterylizować.
« Ostatnia zmiana: 2012-02-02, 14:41:29 wysłana przez Tomek »

Offline Monimar

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: mezoterapia mikroigłowa i płaty kolagenowe z witaminą C
« Odpowiedź #4 dnia: 2012-04-12, 19:17:38 »
firma Baylla ma w swojej ofercie znakomite rollery.