Autor Wątek: Pina Parie  (Przeczytany 6644 razy)

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Pina Parie
« dnia: 2011-06-24, 17:22:39 »
Chciałam zapytać czy ktoś pracuje, pracował na produktach Pina Parie? Wiem, że są to żele bezkwasowe, nie niszczą płytki, praca na nich trochę różni się, no i nie są tanie :)
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline roksana17

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Pina Parie
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-08-04, 14:23:12 »
Pracuje na tej firmie od 3 lat maja świetne żele w 100% bezkwasowe w ogóle nie niszcza paznokci tylko jak chcesz na nich pracować to musisz przejść szkolenie bo inaczej sobie z nimi nie poradzisz a cena może nie jest najniższa ale za taka jakość można zapłacic a poza tym jak obliczysz ogólny koszt paznokci to sie bardziej opłaca niz na tanich zelach bo są bardzo wydajne

Offline protea

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Pina Parie
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-02-14, 14:24:25 »
Ja używam lakierów, są całkiem ok - mają przyjemną gamę kolorystyczną, co do trwałości - średnio. Ale pierwszy efekt jest fajny

Offline milagros

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Pina Parie WAŻNE !! PRZECZYTAJ TO PILNIE ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE!!
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-03-04, 13:03:57 »
Miałam przyjemność pracy na kosmetykach PINA PARIE . Zainwestowałam nawet sporo pieniędzy niestety z takim zapałem jakim otwierałam dzięki nakręceniu mnie przez Pana ROBERTA  szybko też niestety musiałam zamknąc bo bajeczki jakie mi sprzedano przez tego Pana mijały się z rzeczywistością. Natomiast kosmetyki są bardzo fajne choć nie wszystkie bo jest pare co wymaga dopracowania a cena niektórych zbyt wygórowana. Polecam spa i żele manicure jak już i do stylizacji oraz kolorówka ale radze sprawdzić zanim się zakupi bo konsystencje różne ,zależy jaki efekt chcemy uzyskać. Ja musiałam zakończyć swój interes dość szybko żeby nie utonąć definitywnie. Zostałam naciągnięta na autoryzację zostałam z towarem za 50 tys wydałam też na szkolenia 7 etapów po 400zł za 1 szkolenie gdzie musiałam się jeszcze doszkalać co więcej robilismy 3 paznkcie u modelki i to było tyle  a na szkoleniu indywidualnym rzekomo była druga dziewczyna szkolona w tym samym czasie!!!!!!! Na zdobienia trafiłam Do P. Malwiny I ŻAŁUJĘ ŻE SZKOLEŃ NIE ROBIŁAM U NIEJ. Mniej pieniędzy bym wydała i więcej bym się nauczyła. Wyczulam koleżanki po fachu albo zaczynające  kroki w tej dziedzinie zanim zainwestujecie zbadajcie firmę na jakiej chcecie pracować i rynek noi przede wszystkim firmę która wam proponuje wspólny interes. Bo to wy wykładacie pieniądze nie oni. Z tego co wiem a staram sie być na bierząco to rezygnują jeden za drugim salon ze współpracy z Panem R. Nie wspomnę juz o tym iż po zakończeniu takiej współpracy ew odmowie współpracy że zostaniecie obgadane w innych salonach ponieważ Pan R. stosuje praktyke nie tylko agresywnej sprzedaży ale i zniszczeniu reputacji salonu który odmówił współpracy. Ja zawdzięczam panu R. REJESTRACJE W URZĘDZIE PRACY !!! Kiedyś zanim zaczełam z nim współpracę miałam mały salonik z jednym stanowiskiem do paznokci i kosmetyką i żałuję że nie mogę cofnąć czasu bo dzisiaj nie mam nic. a reputacja jaką zawdzięczam temu panu uniemożliwiła mi nawet pracy w innym salonie bo nikt nie chciał ze mną rozmawiać po przedstawieniu się. W konkurencyjnym salonie usłyszałam że bardzo chetnie by zatrudnili mnie ze wzgledu na moje doświadczenie ale boja sie stary klientów jeśli mnie zatrudnią ponieważ nie mam najlepszej opini..... Mam nadzieję że ktoś wreszcie utrze nosa temu naciagaczowi!!! :police:

Offline PatrycjaL

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Pina Parie
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-04-14, 22:45:23 »
no to milagros nie za fajna sytuacja,wspolczuje :( co do produktow to jak dla mnie zbyt wiele kosztuja, wole "tradycyjne" sprawdzone firmy:) bo normalne zele jak dla mnie tez paznokci nie niszcza o ile naklada je wprawiona stylistka i nie przepilowywuje plytki:)

Offline Studio piękna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Pina Parie
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-05-08, 21:14:09 »
Witam pracuje na firmie pina-parie  już bardzo długo. Robiłam paznokcie w domu i zapisałam sie na szkolenie w tej firmie w Bielsku-Białej wtedy jedno szkolenie kosztowało 500zł. szkolił mnie p. Robert i p. Ania i jestem bardzo zadowolona przeszłam wszystkie 8 szkoleń, a ostatnio szkoliłam się z przedłużania rzęs i pasty cukrowej.Nie zgadzam się z opinia milagros,bo ja dzięki p. Robertowi mam teraz super funkcjonujący salon z dwoma stolikami i kosmetyka i nie zamienię tej firmy na żadna inna. szkoliłam sie też u p. Malwiny w Żorach ze zdobienia paznokci owszem potrafi ładnie zdobic ale p. Malwina nie umie nauczyć innej osoby i gdy u niej byłam to zajmowała sie flirtowaniem z jakimś chłopakiem zamiast szkolić.Mogę  całkowicie polecić ta firme a przede wszystkim szkolenia wydałam u nich 30tys na produkty i szkolenia i nie żałuje ponieważ bardzo szybko mi sie to zwróciło i obecnie mam bardzo dożo klientów POLECAM!!!!!!

Offline Ewelina_89

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Pina Parie
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-05-09, 18:04:13 »

pracuje na żelach z pina-parie od jakiegoś czasu i jestem b. zadowolona , robiłam u nich kilka szkoleń w BB - szkoleniowcy pasjonaci :). Chciałam się zaopatrywać u ich dystrybutora w Żorach ale to była kompletna klapa, polecam bezpośredni kontakt z siedzibą w BB.

Offline milagros

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Pina Parie
« Odpowiedź #7 dnia: 2013-05-27, 11:43:56 »
Stane w obronie dystrybucji w Żorach ale i nie tylko bo i w obronie dystrybutorów które rozwiązały swoją współprace z pina parie. Pan Pobert jeżdził po naszych terenach I OBGADYWAŁ SWOJE AUTORYZACJE! Klientom którymi opiekowały sie dystrybucje dawał większe rabaty niż mogły dać autoryzacje i nie wspomne o tym iż czekaliśmy po 2-3 miesiące na towar!! wiec nic dziwnego ze wolano zaopatrywac sie u dystrybutora głownego skoro on wysył w tym samym dniu dlaczego my czekałysmy na towar nie wiadomo?? Tłumaczono się tym ze oni zadnego zamówienia nie otrzymali ( gdzie co drugi dzień dzwonione było kiedy towar? pisane maile z zamówieniami -na które oczywiście dostawałam potwerdzenie ze odebrano i odpowiadano mi na nie!!)Potem dostawałyśmy ochrzan za to ze nie mamy produktów na stanie i straszono nas zerwaniem umowy !! a jak my miałysmy miec na stanie jak byłyśmy uzależnione dostawa towaru od głównego dystrybutora. Po za tym Pani z Pszczyny nie mogła zaopatrywać się w Żorach bo TO NIE BYŁ JEJ TEREN. KOSMETYKI SA BARDZO DOBRE CHOĆ NIE WSZYSTSKIE BO Z INNYCH FIRM NIESTETY MAJA LEPSZE I TAŃSZE ale tak jak napisałam nie wszytskie sa to pojedyncze produkty. Jesli ktoś zastanawia się nad bliższą współpraca z Panem robertem to niech się poważnie zastanowi bo na poczatku jest wszytsko ładnie ale po pół roku juz sie zaczyna jazda. i problemy. Tu chodzi o sama polityke współpracy wszystko jest dobrze na poczatku bo trzeba zrobic zamówienie za 25tys albo ok 50 tys  zalezy czy firmówka czy autoryzacja to skacza i są milusińscy a potem sie niestety zostaje z przeterminowanym towarem ( bo to co im nie schodzi a termin waznosci sie konczy dostaje ten co otwiera) nie wszytskie oczywiście. i z długami które trzeba spłącac. ZANIM PODEJMIECIE WSPÓŁPRACE ZASTANÓWCIE SIĘ DLACZEGO TYLE AUTORYZACJI ODMÓWIŁO WSPÓŁPRACY A W SZCZEGOLNOŚCI AUTORYZACJA W ŻYWCU KTÓRA BYŁA NAJLEPIEJ PRESPERUJĄCĄ AUTORYZACJA PINA PARIE ?? Nie płacili swoim szkoleniowcą za zlecane im szkolenia oraz za materiał. Kierowane osoby na szkolenia w dystrybucjach bo Pan robert nier miał cierpliwości i nie umiał wytłumaczyc czegos tam albo wmawiał kursantce ze ja tak ie uczył ze błędy robi ( przydład w Rybniku w LIFT MED ) Była szolona dziewczyna przez R. ( GDZIE SZKOLIĆ NIE POWINIEN BO TO KLIENT JEGO AUTORYZACJI ) nadwsp0omne tylko iż podczas nieobecności P. Malwiny szkolił i jezdził po jej terenie kiedy ona miała szkolenia wyjazdowe w Opolu - wykorzystał sytuacje. Nie przyznał się nawet Dowiedziała się od swojej(później)przedstawicielki handlowej która była modelką na tym szkoleniu ( przekret ma krótnie nogi) Na pytanie dlaczego szkolił i sprzedał towar odpowiedział ze nic takiego miejsca nie miało!! a certyfikat beszczelnie wręczył by przekazać pani Natali. Z konsultacji z szkolona okazało się pan robert wyszkalał w niej najpierw błędy które potem trzebabyło poprawiac na następnym szkoleniu wmawiajac ze on tak jej nie uczył ze ona wszytsko pomieszała. Klilka razy sama świadkiem byłam jak w w bielsku na szkoleniu klientka zwróciła robertowi uwage ze przed chwilą sam jej tak pokazał wiec robi tak jak pokazał odpowiedział ze musiała cos zle zrozumiec. zrobił modelce dla pokazania jeden paznokiec jak się prawidłowo robi , nakłada żel budujacy, kiedy przyszło już do opiłowania kształtu zanim dziewczyny przechodziły do czynności sprawdzał czy wszystko jest wporzadku i paznokiec który on robił był zle zrobiony , klientka powiedziała mu ze to jego paznokiec przeciez na to on odpowiedział ze nie  i wskazał nny paznokiec ( a miedzy małym a serdecznym jest chyba róznica  co nie?). jedyny plus jaki w tym wszytskim widze to doswiadczenie i drugi raz tego błędyu nie popełnie mam swój rozum, Poznałam tez cudowne osoby z którymi mam kontakt do dzisiaj a Robert sobie nie zdawał sprawy ze autoryzacje mają kontakt ze soba( najpierw nas namawiał zebysmy się wymieniały doświadczeniami a potem mu to zaczeło przeszkadzac, bo kazdej z nas sprzedawał inna historyjkę ) Jak przejzałysmy na oczy on utrudniał nam zycie. nie da się prowadzic czegoś co sam krok po kroku zatapiał swoim zachowaniem i sposobem. Radze KOCHANE ZASIĘGNĄC OPINI od tych co pozamykali autoryzacje i salony co było przyczyną unikiecie przez to kłopotów i rozczarowania. Sorki ze sie rozpisałam
Po za tym moje Drogie Bielska Wyższa Szkoła im Tyszkiewicza w BB tez ma niemiłe doświadczenie i kolosalne  kłopoty finansowe poprzez kary unijne które zawdzięcza równiez Panu Robertowi wiec jak potrzebujecie opini to ją tam dostaniecie konkretna!! O ile wogóle będą chcieć na ten temat rozmawiac bo o nim to nawet słyszeć nie chcą! No i zapytajcie Poberta o skargi i dym na ostatnich egzaminach  w szkole . Moja siostrzenica korzystała z tych szkoleń unijnych i była na tym nieszczesnym dla nieo egzaminie na którym pojawiła się komisja. Po czym zabrano projekt i wlepiono kare na kilkaset tysięcy zł a komisja wrecz nie mogła uwierzyc w to co tam na temat roberta opowiadano i zasadach rekrutacji jakiej prowadził ( aby sie zapisac trzeba było zakupić pakiet za 2000zł by miec na czym pracować) a to nie była prawda.... ze nie miały szkoleń ze zdobien i pedicure. Po za tym jak ktoś UWARZAJĄCY SIĘ ZA DYREKTORA I MISTRZA I WOGOLE NAJPEPSZEGO PROFESJONALISTE W POLSCE twierdzi ze wystarczy teoria by umiec robic paznokcie ze praktyki nie trzeba no to sory ale zero szacunku dla tego człowieka. Jedno trzeba facetowi przyznac ze GADANE MA I KRETACZ Z NIEGO JEST MISTRZOWSKI.

Offline niveabody

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Pina Parie
« Odpowiedź #8 dnia: 2013-11-05, 14:23:43 »
witam, szukam kontaktu z byłymi autoryzacjami i dziewczynami oszukanymi przez Kiedrowskiego
moj mail: niveabody79@gmail.com