Autor Wątek: PÓŁPERMANENTNY puder do brwi.  (Przeczytany 3841 razy)

Offline ftn

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
PÓŁPERMANENTNY puder do brwi.
« dnia: 2011-04-26, 12:12:44 »
ogólnie uwielbiam pięknie zarysowane i podkreślone brwi zawsze miałam z tym problem ponieważ kredka sie rozmazywała z resztą tak samo jak cień a henna nie utrzymywała sie zbyt długo na moich brwiach...ale ostatnio będąc na targach kosmetycznych skorzystałam z pokazu pewnej firmy. Panie robiły pokaz Pudru Półpermanentnego do brwi który rzekomo ma sie utrzymywać na brwiach do 24 h bez obaw rozmazywania...zaryzykowałam kupiłam sobie ten produkt i jestem w 100% zadowolona, piękne pudełeczko z lusterkiem załączonym pędzelkiem i szablonami do brwi SUPER SPRAWA !!!!<lol>
christaian.com.pl na tej stronie jest fajny filmik odnośnie malowania brwi....

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: PÓŁPERMANENTNY puder do brwi.
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-04-26, 15:27:19 »
Powiedz mi czy jesteś kolejną osobą zajmująca się marketingiem na forach internetowych? Podobno to nowa forma marketingu. lol ;) W 3 postach które napisałaś zachwalasz kosmetyki, w dwóch piszesz o tym samym w dwóch różnych tematach a w tym który został przeze mnie skasowany reklamowałaś się. Do tego typu zabiegów jest odpowiedni dział. Jeśli masz informację na temat kosmetyków, które mogą być przydatne dla innych chętnie ich wysłuchamy. Jednak nie pozwolimy pompować forum pseudoreklamą.

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline ftn

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: PÓŁPERMANENTNY puder do brwi.
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-04-28, 11:14:12 »
Hej,  ;D
To jak jestesm z czegoś zadowolona to nie mogę o tym szczerze napisać ?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: PÓŁPERMANENTNY puder do brwi.
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-04-28, 12:36:22 »
Oczywiście, że możesz. Jednak jak robisz to w kilku tematach to wprowadzasz bałagan i wydaje się to podejrzane. Cały czas firmy się nam tu pakują z reklamami jawnie lub mniej jawnie. My się bardzo cieszymy z opinii użytkowników. A firmy powinny reklamować swoje produkty w odpowiednim dziale.

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...