Autor Wątek: Makijaż HD  (Przeczytany 3003 razy)

Offline honoratka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Makijaż HD
« dnia: 2011-02-08, 13:05:51 »
Szanowni użytkownicy. Zwracam się do was z pytaniem na temat zastosowania w branży kosmetycznej makijażu hd. W zamierzeniu, to oczywiście kosmetyki przeznaczone, dla wąskiego grona odbiorców, jakie stanowią aktorzy, na planie filmowym. Kilka firm w Polsce zajmuje się jednak dystrybucją (w tym wysyłkową) takich kosmetyków. Zastanawiam się, czy dobrym pomysłem jest wprowadzenie ich do oferty studia urody. Poza marketingowo udaną nazwą, z tego co zauważyłam, podkłady takie oferują bardzo dobre krycie i trwałość.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: Makijaż HD
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-02-08, 18:01:45 »
No to w zasadzie już sobie odpowiedziałaś. W zależności od efektu jaki chcesz uzyskać i kosztów jakie ponieść możesz je wprowadzić lub nie.

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Makijaż HD
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-02-16, 18:10:26 »
Ja zdecydowanie polecam technologie HD, dluzsze efekty utrzymywania i naturalny efekt, wiekszosc klientek lubi takie dzialanie.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Makijaż HD
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-02-19, 14:25:30 »
Jasne, że to dobry pomysł! Klientki są zadowolone z takiego makijażu, ponieważ ładnie on wygląda również na zdjęciach. Szczególną popularnością cieszy się taki makijaż u przyszłych teściowych w dniu ślubu ich dzieci :) Polecam szczególnie do takiego makijażu profesjonalny puder sypki firmy DANNI. Jest to puder wykończeniowy nie tylko do makijażu HD.