Autor Wątek: 2 w 1 ultradzwieki + zamykanie naczynek  (Przeczytany 4910 razy)

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
2 w 1 ultradzwieki + zamykanie naczynek
« dnia: 2010-08-13, 23:25:41 »
Co o tym myslicie dziewczyny? Czy ktoras z was miala przyjemnosc pracowac na tym sprzecie?? http://beautysystem.pl/2w1_Ultradzwieki__Zamykanie_naczynek_BR_9000_II-87.html
troszke tani...  :wink:

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: 2 w 1 ultradzwieki + zamykanie naczynek
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-08-15, 10:47:50 »
Ależ cena.  8O Myślałam ,ze nie dowidziałam. 399 zeta ,że wierzyć sie nie chce. Ja nigdy nie spotkałam sie z tym sprzętem.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: 2 w 1 ultradzwieki + zamykanie naczynek
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-08-16, 00:23:13 »
Cena az przerazajaco niska.Chociaz znalazlam mnostwo sklepow internetowych ktore sprzedaja ten sprzet za taka sama cene...

Offline Anna1975

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: 2 w 1 ultradzwieki + zamykanie naczynek
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-09-24, 21:57:33 »
Jeśli głowice są obiete 2letnią gwarancjią to polecam gdyż w takich urządzeniach ważne są głowice które w zależności od jakości się wypalają i puzniej trzeba płacić tyle co urządzenie.

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: 2 w 1 ultradzwieki + zamykanie naczynek
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-09-25, 08:56:32 »
Gwarancja gwarancją. Ciekawe , czy nie byłoby problemu z jej przyjęciem. Różnie bywa, sami przecież wiecie. Najlepiej poszukać osób, które mają już ten sprzęt.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
Odp: 2 w 1 ultradzwieki + zamykanie naczynek
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-09-27, 19:03:53 »
sprzecik naprawde tani ale dalej nie wiemy czy dziala  :nono:

Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: 2 w 1 ultradzwieki + zamykanie naczynek
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-09-29, 10:49:02 »
hmm fajny sprzęcik i cena przystępna. Najbardziej to interesuje mnie akurat usuwanie przebarwień i zamykanie naczynek. Rok temu w Warszawie na targach na jesieni jakaś firma ( nie pamiętam dokładnie) prezentowała właśnie sprzęt na zamykanie naczynek właśnie ultradźwiękami. Sama poddałam się temu zabiegowi i powiem szczerze że mija rok i w tym miejscu i okolicy i nic mi się już nie pojawiło (zabieg o wiele mniej bolesny niż "zamykanie" laserem czy IPL). Cena była zaporowa więc tym bardziej chętnie bym się dowiedziała czy któraś z was ma ten sprzęt?

Offline Annauelle

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
Odp: 2 w 1 ultradzwieki + zamykanie naczynek
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-09-29, 11:40:59 »
Swojego czasu interesowałam sie tym sprzetem,gdyz mam juz z tej firmy kombajn... troche mnie zdziwiło podejscie owej firmy do mojego pytania czy opcja zamykania naczynek obejmuje rowniez twarz.
Pan odpowiedział mi telefonicznie,iz oni tego nie wiedza...dosc dziwne,ze sprzedają sprzet,którego tak do konca nie znaja??? co do reklamacji mozna byc spokojnym co do tej firmy...jesli dzieje sie cokolwiek ze sprzetem wysyłaja kuriera,który zabiera "maszynę" do naprawy ewentualnie do sprawdzenia...


Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: 2 w 1 ultradzwieki + zamykanie naczynek
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-09-29, 11:56:15 »
Annauelle  rozumiem więc że na szkolenie u nich tego sprzętu nie ma co liczyć? Oj nie chciałabym wszystkiego wypróbowywać na sobie  :) chodź i tak zawsze tak robię z każdym sprzętem który kupuje(ale po wcześniejszym szkoleniu). Zadzwonię do nich i dowiem się może jeszcze czegoś "ciekawego" ;)
Ale ważne jest to że nie ma problemu z gwarancją.

Offline Annauelle

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
Odp: 2 w 1 ultradzwieki + zamykanie naczynek
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-09-29, 11:58:25 »
Z tego co mi wiadomo kiedy ja kupowałam 3 lata temu sprzet to szkolen nie przeprowadzali,ale mozliwe ze sie cos zmieniło...