Autor Wątek: dagiii  (Przeczytany 8120 razy)

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
dagiii
« dnia: 2007-10-13, 22:51:43 »
Oszin  piękne paznokcie bardzo mi się podobają


a to moje paznokcie









Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
dagiii
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-10-14, 16:33:16 »


a te robiłam mojej siostrze
 


Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
dagiii
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-10-15, 22:04:49 »
bardzo dziękuje uwielbiam robic kolorowy żel     a jeżeli chodzi o ten french to na  paznokciach klientka ma ubyteki w płytkach (mechaniczne) poprostu wieloletnie obgryzanie paznokci swego czasu nawet tipsy zjadała i u niej rzeczywiście nieraz trudno jest poprowadzic linie ładnie  ale to jest klientka, którą z tego nałogu wyprowadziłam ale blizny zostały dzięki za uwagi i miłe słowa i wiem ze wiele musze dopracowac :D


naprawdę jestem pełna podziwu jak oglądam wasze prace niektóre
maciejka, Oszin, zanciak, Darianna, i wiele innych szacuneczek dużo jeszcze musze popracowac

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
dagiii
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-10-17, 23:33:06 »


a to moje wczorajsze

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
dagiii
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-10-17, 23:41:13 »
Pazurki śliczne. Ale sorry,ze to pisze,zastanawiam się,czy wogóle wycinacie skórki przed załozeniem? Bo na kilku zdjeciach widać takie skóry,że aż (jak dla mnie) szpeci to tą piękną pracę :roll:

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
dagiii
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-10-18, 00:23:38 »
jeżeli chodzi o skórki to wycinam ale niektóre panie nie chcą żeby im wycinac skórki :lol:

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
dagiii
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-10-18, 00:37:14 »
Przed przedłużaniem paznokci nie powinno sie wycinac skórek. Jezeli jest to konieczne, to lepiej zrobic to, ze 2-3 dni wczesniej, choc ja osobiście jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji, a w zawodzie pracuje juz pare latek :wink:  no, ale może to tez dlatego, że ja w razie czego usuwam je frezarka  :D Jednak zazwyczaj wystarczy staranny manicure metalowym kopytkiem i o liwka po wykonanym zabiegu.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
dagiii
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-10-18, 10:34:31 »
popieram nigdy przed zrobieniem paznokci nie wycinamy skórek bo potem moze byc sytuacja że przy piłowaniu będzie leciała krew a tego nie chcemy  :wink:

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
dagiii
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-10-18, 20:12:21 »
piękne te wasze prace ja troszkę tez próbowałam no i to efekty



Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
dagiii
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-10-18, 23:47:11 »
Wiem,że nie w tym dniu. Też wolę 2 dni wcześniej. Jedna moja koleżanka wycina pod koniec,zanim da nabłyszczacz. I też jest ok

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
dagiii
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-10-19, 21:10:23 »
zdjęcie nie wyszło kwiatków nie widac i troche niewyraźne ale ładne wyszły w realu

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
dagiii
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-10-19, 22:05:25 »
muszę sie przyznac że nigdy nie byłam na żadnym kursie akrylu ani zdobień z niego bo w czasie pracy wyszło że mam alergie kontaktową najbardziej reaguje na akryl i o mało nie musiałam zrezygnowac z pracy miałam 6 mc przerwy w pracy ale uwielbiam te zdobionka i mimo to ze nie moge czasem łapie za pędzel i pracuje na akrylu teraz od roku 1 raz i już mam cały palec opuchnięty ale warto bardzo bym chciała umiec takie cuda akrylowe robic jak wy może  kiedys  :wink:

to moje cwiczonka




Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
dagiii
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-10-19, 22:21:42 »
dziewczynki ,ja zawsze ,zawsze wycinam skorki w dniu robienia paznokci i jeszcze nie zdazylo mi sie aby krew sie lala czy poszarpal naskorek ,wydaje mi sie ze to kwestia wprawy i techniki .
 Jedna z moich klientek na koniec mojej pracy podziekowala mi za niepokaleczone skorki bo miala notorycznie zachlastane ,i naprawde dziwilo ja to ze ja je wycielam i sa cale po zrobieniu paznokietek.
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
dagiii
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-10-19, 22:32:37 »
jak pisałam to ja też zawsze po zrobieniu wycinam nigdy przed i tez krew nie leci nie ma prawa bo ze wstydu bym sie spaliła
 :)

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
dagiii
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-10-23, 23:20:29 »
a to moje dzisiejsze małe próbki




 :roll: