Autor Wątek: krem przeciwzmarszczkowy  (Przeczytany 39946 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
krem przeciwzmarszczkowy
« dnia: 2005-05-13, 18:46:15 »
dziewczyny powiedzcie kiedy powinno sie zaczac stosowac krem przeciwzmarszczkowy??czy jest na to jakis odpowiedni moment??slyszalam ze podobno po 25 roku zycia nalezy sie zaopatrzyc w taki krem ale sama niewiem co o tym myslec.czy dziewczyna ktora ma 20 lat moze juz zaczac stosowac taki krem?? :oops:

Gość

  • Gość
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-13, 18:53:41 »
Nie ma żadnej reguły, stosuje się je indywidualnie zależnie od stanu i kondycji skóy.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-13, 19:19:51 »
podobno trzeba zaczac je stosowac kolo 30 roku zycia ale niewiem czy to prawda

Gość

  • Gość
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-13, 23:08:20 »
to naprawde zalezy od stanu skóry - czasem 25 latka powinna siegac po "bogatsze" kremy.. ogolnie teraz jest tendencja ze im wczesniej zaczniesz zapobiegac tym lepiej.. jak masz już zmarszczki to tak naprawde krem juz cudów nie zdziała - wiec lepiej im zapobiegać :)

Gość

  • Gość
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-18, 12:34:46 »
A co sądzicie o tych wszystkch kremach na zmarszczki mimiczne(efekt botoksu)? Testowałam na sobie 2, polski i zagraniczny. Całkiem niezle poradziły sobie z moim czołem złośnicy :wink:

Gość

  • Gość
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-18, 15:20:48 »
Z tego co ja słyszłam to od 25 roku powinno sie zaczac myslec o takich sprawach
ale to wszystko zalezy od stany skory

Gooosha

  • Gość
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-18, 20:04:50 »
kremów pod oczy można zaczać używac wcześniej niż do twarzy, bo skóra jest tam cieńsza.

Gość

  • Gość
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-08-19, 09:52:39 »
chyba lepiej nie przesadzac ze zbyt szybkim stosowaniem
lepiej troche poczekac
jesli nie ma takiej potrzeby to po co!!!

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-08-19, 18:32:26 »
wszystko zalezy od stanu naszej skory ale raczej 20 to jeszcze za wczesniej natomiast w tym wieku nawilzajace preparaty... :D po 25 roku zycia mozemy uzyc te przeciwzmarszczkowe pod warunkiem ze sa juz widoczne pierwsze zmarszczki i wiemy ze skora juz ma tendencje do nich i jest malo elastyczna  :wink: w koncu mamy zapobiegac :wink: .....bo jak juz sa to tylko botoks iinnne straszydla :P
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-08-19, 23:22:15 »
Ja radzę poczekać do 30-tki,ale możesz stosować kremy gdzie są ceramidy.koenzym Q lub z wit C no i kremy z kwasami jeśli jest taka potrzeba :D

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-08-20, 00:44:44 »
zyta ,czyli rozumiem ze na przeciwzmarszckowe musi poczekac a teraz moze uzywac kremy z koenzymem? bo z tego co pamietam to koenzym nie jest dla skory mlodej ale wchodzi w sklad kremow przeciwzmarszczkowych jak i ceramidy.... :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-08-20, 10:16:20 »
no to chyba najlepiej zaczac je uzywac kolo 30 no chyba ze ktos ma taka skore ze nie mam zadnych pierwszych zmarszczek!podobno ctrzeba je zaczac stosowac jak jeszcze nie ma zmarszczek bo czy jak sa juz zmarszczki to takie kremy przesciwzmarszczkowe na serio pomagaja??na pewno nieusuna w 100% zmarszczek! :wink:  :oops:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-08-20, 13:10:14 »
talencja dokladnie tak jak mowisz kremy przeciwzmarszczkowe zapobiegaja bo na zmarszczki kremow nie ma :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-08-20, 15:13:31 »
ja mysle ze tak za 5,6 lat zaczne uzywac . moja kuzynka ostatnio stwierdziila (a ma dopiero 18 lat)ze juz jak skonczy 19 lat to chce taki krem kupic ale wedlug mnie jest to lekka przesada!! :wink:

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-08-21, 16:59:26 »
Wszystko zależy od warunków w jakich żyjemy,pracujemy od tego czy lubimy słoneczko.Kremy z koenzymem nie są takie dobre lepsze z witaminam.Nasza skóra aż tak bardzo tego koenzymu nie wchłania.Dobry jest bio-kolagen.Wiadomo że kolagen to jest białko.Najbardziej przyswajalnym białkiem przez nasz organizm jest białko roślin strączkowych.A wyodrębniając jeszcze to soja jest najbardziej przyswajalna.Bio-kolagen jest wytwarzany z białka sojowego.Nie wiem czy miłyście już kontakt z tymi produktami myśle że warto spróbować.