Autor Wątek: kremy BB  (Przeczytany 3594 razy)

Offline gosha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 46
kremy BB
« dnia: 2013-04-08, 13:24:33 »
Kremy BB - jakie macie doświadczenie? zdanie? to kremy nie kryjące a bardziej wyrównujące koloryt.

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: kremy BB
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-04-08, 15:53:43 »
Przybyły z Azji i dzięki marketingowi wdarły się na półki. Dla mnie szału nie ma choć nie próbowałam oryginalnych azjatyckich produktów. Moim zdaniem niespecjalnie dla cery tłustej i mieszanej bo twarz będzie się świeciła jak nie powiem co. ;) Jeśli nakładamy na cerę tłustą/mieszaną to i tak trzeba je zafiksować pudrem. Mogą być dobre dla osób, którym zależy na lekkim makijażu bardziej właśnie z efektem rozświetlenia i wyrównania skóry. A ponieważ sa na bazie silikonu najlepiej je zmywać czymś z oliwką.
A tak w ogóle to niektóre firmy wprowadziły już kremy CC, czekam na DD. ;)
Kremy jakie próbowałam i mam to MUA, Smasbox i Nivea i osobiście nie widzę między nimi wielkiej różnicy w jakości za to w cenie jak najbardziej.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline KarolinaP

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: kremy BB
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-08-01, 18:33:03 »
A ja się skusiłam właśnie na azjatycki krem BB. I chociaż jestem posiadaczką cery mieszanej, obecnie "wysypanej" ogromną ilością wszelakiego rodzaju niespodzianek (tak, tak, hormony ciążowe szaleją) to mimo tego, mogę powiedzieć, że krem nieźle sobie radzi. Owszem-nie jest to krycie idealne, delikatnie przypudrować też trzeba ale jego plusem jest ta lekkość i takie poczucie na skórze,że ma ona możliwość oddychania. No i nawilżenie- to się czuje w dotyku. Na taką pogodę jaka jest teraz- dla mnie sprawdza się świetnie.

Offline Alexsandra1983xyz

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: kremy BB
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-08-02, 00:00:05 »
Ja polecam maybelline bo mają jasne kolory, kosmetyk mnie zadowala. Lubię też maseczkę BB Dermiki, choć to bardziej rozświetlacz. Wiekszosc BB jest dla mnie za ciemna - mam porcelanową karnację.

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Odp: kremy BB
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-08-02, 07:13:05 »
Na chwilę obecna uzywam BB z Garniera i sprawdza się fajnie, zwłaszcza na lato.
دوبدوا

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Odp: kremy BB
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-10-21, 22:25:09 »
na lato fajny tez stosowalam.

Offline marcela.kos123

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: kremy BB
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-12-09, 15:09:53 »
Na pewno są bezużyteczne dla osób, które mają dużo niedoskonałości. Ja kupiłam w swoim życiu dwa takie kremy tańszy i droższy i oba wylądowały na dnie szafy. W moim przypadku nie dawały żadnego efektu.