Autor Wątek: Krem na blizny NO-SCAR i krem FLO SLEK  (Przeczytany 5153 razy)

Offline ewaaa19

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 21
Krem na blizny NO-SCAR i krem FLO SLEK
« dnia: 2011-03-25, 09:30:35 »
witam
mam pytanie odnośnie kremu NO-SCAR BLIZNY ROZSTĘPY TRĄDZIK podajrze jest to z masy perlowej.Czy ktoś stosował?dobry jest na zmiany poradzikowe ?
Piszą ,że jest to na tradzik ja wlaśnie chciałam zastosować go na tradzik i blizny po nim.
ostatnio miałam straszny wysyp tradziku i nie bardzo wiedziałam od czego , poszłam do sklepu zielarskiego i pani poleciła mi krem FLO SLEK krem normalizujący do skóry normalnej i mieszanej, strasznie się zdziwiłam bo zawsze "wydawało mi się ,że mam skóre tlusta" i o kremach do skóry normalnej mogłam tylko pomarzyć, i o dziwo JEST REWELACYJNY mam dużo mniej tradziku, wydaje mi się ,że przesuszałam moją twarz kremami matujacymi i dlatego miałam az tak dużo chrost , hmm które nie były ropne tylko jak wrzody z których po wycisnieciu nic nie wychodziło, a na twarzy siedziały 2-3 tyg strasznie czerwone
kremu używam od ok 2tyg. dwa razy dziennie (rano i wieczór) i o 80% widzę poprawę. Podobno ten krem to dermokosmetyk , ale sie nie znam :) kosztował niecałe 15zł



Offline Ma.rlena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Krem na blizny NO-SCAR i krem FLO SLEK
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-07-19, 18:07:41 »
Według mnie No- Scar słabo działa na blizny, zawiera dużo minerałów i mikroelementów co może wpłynąć na lepszą przebudowę tkanek i szybszą regeneracje ale to działanie jest bardzo mało widoczne, ja sama używam No-scar bardziej jako kosmetyku regenerującego, po złuszczaniach itp jak.  Teraz wyszły kapsułki NO-SCAR ale sama nie wiem co o tym mysleć- nigdy nic nie wiadomo z "nutrikosmetykami" czy zadziałają czy zostaną strawione razerm z pieniążkami :D a może ktoś juz stosował te kapsułki i ma jakieś spostrzeżenia??

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Krem na blizny NO-SCAR i krem FLO SLEK
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-07-20, 07:16:34 »
La®Squalana :
  • głęboko nawilża i dotlenia skórę przywracając jej naturalny blask,
  • zapobiega i likwiduje przebarwienia, blizny trądzikowe,
  • z wyjątkową zdolnością zwiększa tempo, głębokość i stopień wnikania w głębokie warstwy skóry środków działających miejscowo (kremów, składników maści leczniczych itp.),
  • przedłuża działanie witamin A i E oraz koenzymu Q10,
  • pomaga w tworzeniu witaminy D i hormonów skóry,
  • zwiększa efekty działania kolagenu i mikroelementów,
  • zmniejsza szkodliwe działanie promieni UVA+UVB,
  • goi poparzenia słoneczne i podrażnienia.