Autor Wątek: Bogate Klientki  (Przeczytany 6195 razy)

Offline Misia1

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 68
Bogate Klientki
« dnia: 2008-10-14, 13:14:09 »
Jakie tipsy i jakie zdobienia zamawiają u Was bogate Klientki ?

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Bogate Klientki
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-10-14, 16:09:26 »
Frencha  :lol:
Serio.
Są to kobiety pracujące na wysokich stanowiskach i niezależnie od tego co im sie podoba (a oczka nie raz świcą sie do ozdóbek) ze względu na piastowane stanowisko wybierają frencha...

Natomiast w wakacje- na urlop możemy zaszaleć! :groupjump:  wtedy hulaj dusza piekła nie ma- ida w ruch odzoby i zdobienia 3D, które potem zdejmujemy :(  i wracamy do "klasyki".
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
Bogate Klientki
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-10-14, 17:03:21 »
Co prawda moja przygoda z paznokciami nie trwa bardzo długo więc wtrącę się skromniutko :oops: ale także zauwazyłam,że:
-panie, piastujące wysokie stanowiska, zdecydowanie french, french, french, a jeśli decydują się na kolor to oczywiście jednolity (np. bordo, ciemny brąz) ewentualnie z jakąś maleńką cyrkonią na jednym palcu.
Inna sprawa jest z klientkami, które nie muszą pracować (ahhh ci dobrze zarabiający mężowie :wink: )...te z kolei jak sroczki im więcej cyrkoni, świecidełek tym lepiej... :D

Offline gosialek

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 116
Bogate Klientki
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-10-14, 19:55:43 »
Zazwyczaj french
Czasami zaszaleją i pod linią uśmiechu chcą jakieś delikatne ozdóbki, albo cyrkonię na jednym ewentualnie na dwóch pazurkach.

Offline moskwa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Bogate Klientki
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-10-15, 01:21:05 »
No to widzę,że wszędzie tak samo-pracujące na stanowiskach-french i french,ech...
Na wakacje też u nas ozdoby na maxa,szalone "do ciepłych krain" :D

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Bogate Klientki
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-10-16, 12:01:53 »
Krakow tak samo jak wyzej opisane.

 Plus -  duzo utwardzania naturalnej plytki i zwykly Inglot 82 .Długośc ciut za opuszek.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline dorinoko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
Re: Bogate Klientki
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-12-10, 13:12:38 »
Cytat: "Misia1"
Jakie tipsy i jakie zdobienia zamawiają u Was bogate Klientki ?


PRacuje w najlepszej i najbogatszej dzielnicy w ekskluzywnym salonie i mam tylko french albo malowanie french albo malowanie w bordo klasycznej czerwieni.
Nikt nie zyczy sobie ozdob, kolorowego akrylu lub malowania fantazyjnego.
nydelige negler

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Bogate Klientki
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-12-10, 21:49:10 »
Tak naprawde co ludzie to inne upodobania, ale pewnie trafi sie jakas klientka w koncu na zdobienie.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Bogate Klientki
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-12-10, 22:09:10 »
a ja np w salonie robie właściwie tylko frech... i nie sa to jakies bardzo majetne klientki...
czy to mlode dziewczyny, czy starsze panie... french frech i french.... prawie od pół roku nie zrobilam pazurków z ozdobami  :roll:
„Spür die Melodie der Community“

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
Bogate Klientki
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-12-11, 10:17:02 »
nie ma się co dziwić french jest delikatny, ładny wszystkim kojarzy się ze zdrowym pięknym paznokcie i zadbaną dłonią... a co najważniejsze jest praktyczny do wszystkiego pasuje i nie rzuca się w oczy, mało jest kobiet które lubią że tak powiem zaszaleć...
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline dorinoko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
Bogate Klientki
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-12-11, 11:31:34 »
W Norwegii nie widzialam kobiet z wariacjami na paznokciach ze tak powiem, jelsi takowe sa to bardzo to jest marginalne, ale wynikac to moze i z tego ze tu na kursach raczej nie ucza takich rzeczy. W Ogole jest inna technika nauczania jelsi chodzi o zakladanie tipsow i one szybka sie lamia poniewaz tu sie daje minimalna ilosc akrylu na tips. To jest super przez 1 dzien bo paznokcie sa cieniutkie, maja sliczna linie wlosa, ale one sie lamia niemilosiernie bo na lini stresu jest za malo akrylu.
nydelige negler

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Bogate Klientki
« Odpowiedź #11 dnia: 2009-01-10, 20:31:29 »
Prawniczki,lekarze,Panie pracujące w bankowości - zawsze klasyka - french lub lakier permanentny( żel kolor na całą płytkę jak lakier do paznokci)
Czasem jakiś szał z cyrkonią,linerem czy pyłkiem ;)
Choć zdarza się,ze Pani ma swój własny sznyt i styl ;) i nawet w sądzie świeci czerwono-brokatowymi pazurasami ;)

Panie,które mają mniej "oficjalny" zawód(np.firma reklamowa),zwykle wybierają bardzo bogate zdobienia 3D,zwykle kolorowy akryl,kwiaty i dużo cyrkonii.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Bogate Klientki
« Odpowiedź #12 dnia: 2009-01-12, 10:54:29 »
Fakt, faktem, że nie zaleznie od grubości potrfela, klientki najczęściej wybieraja french "Bo to do wszystkiego pasuje", "Bo taki klasyczny". Dlatego dobre wycwiczenie raczki we frenchu jest bardzo wazne  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Bogate Klientki
« Odpowiedź #13 dnia: 2009-03-30, 12:08:32 »
A ja dopisze taka statystyczna uwage .  Krakow dzieli sie na dzielnice (Centrum i osiedla) i w  wiekszosci wybor zdobienia mozna przewidziec m.innymi wg. miejsca zamieszkania. Wiec niekoniecznie zamoznosc klientki jest tu dobrym wyznacznikiem.

Co najwyżej szybciej pozwoli sobie na szerszy pakiet dodatkowych usług np. pielęgnacyjny.

Z tym french -  róznie- nie możemy generalizować-  sa i takie klientki, ktore rowno lubią poszalec,  bez wzgledu na wykonywaną prace. :wink:
az mozna  sie zdziwić...
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039