Autor Wątek: chińskie paznokcie  (Przeczytany 19390 razy)

Gość

  • Gość
chińskie paznokcie
« dnia: 2006-11-24, 21:16:21 »
witam
dziś była u mnie klientka która zakładała paznokcie w anglii u azjatki, czy ktoś wie co to za metoda? trwało to 20 min, przykleiła tipsa bez piłowania granicy, nałożyła wielkim pędzlem akryl, i bez piłowania położyła zdobienie airbrushem. Paznokcie wyglądały idealnie, po 3 tygodniach zero zapowietrzeń, jeśłi ktoś wie na jakim materiale one pracują to prosze o poradę :-)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-24, 21:27:29 »
moglas zrobic zdjecie i wkliec na forum bo jestm bardzo ciekawa jak wygladaly ....jesli chodzi o material to pewnie obojetnie jaki skoro nie rownala progu tipsa to pewnie wszystko jedno co nakladala .....
   ja widziala paznkocie zrobione przez azjate rownie szybko i  powiem tak; paznokcie przy skorkach az rowki zrobione z frezarki tak przepilowane akryl rozlozony nie rowno ale fakt ze zero zapowietrzen tylko jakosc taka na 2-
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-24, 21:32:39 »
tez mialam klientke ktora robila paznokcie w angli u azjatki. miala zrobiony akryl na tipsie i chodzila z nimi jakies 5 tyg, odrost byl duzy ale reszta idealna. moja klientka mowila ze wszystko miala robione frezarka, zero uzycia pilnika. tez jestem ciekawa co za materialy one uzywaja. :roll:

Gość

  • Gość
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-24, 22:27:29 »
no właśnie, wszystko frezarka i zero pilnika, ale jak to zrobić bez równania tipsa z paznokciem?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-24, 23:09:47 »
widać można  :wink: trzeba by się do Azjatek przejść i popatrzeć na rączki  :lol: jesli nadążymy bo 40 minut to jest dla mnie kosmos  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-11-24, 23:12:02 »
A co dopiero 20? :| Jeśli tak można to nic tylko pazury trzepać i zarabiać... ale nie wszystkie klientki lubią "fabrykę", są takie co muszą pogadać i lubią jak się ich łapkami ktoś zajmuje:).

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-11-24, 23:24:06 »
Jak uda mi się pojechać do Anglii to specjalnie dla Was pójdę sobie zrobić, strzelę foty, zmierzę stoperem ile to trwało i jak się trzymały... tylko muszę znaleźć kogoś kto mnie żywić przez te 3 tyg. testu będzie :D hehe.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-11-24, 23:39:53 »
dobre  :wink: ja z checia bym odwiedzila anglie  :lol: w sumie mialabym nawet gdzie sie zatrzymac  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-11-25, 12:20:09 »
Niezłe Mako  :lol: Popieram !! Może złożymy się na forum na jakąś wałówkę  :lol:  Ale jakby co to nas potem wszystkie przeszkolisz z tej cudownej metody  :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-11-25, 20:14:39 »
hehe to moze zrobimy zlot forumowiczów w angli i wszyscy wpadniemy obczaić ta metode. :wink:

Gosiaczka

  • Gość
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-11-28, 14:23:38 »
a ja jestem w anglii i nic o takim czyms nie slyszalam. dziewczyny co chodza do azjatek siedza po 2 godziny no 1.5 to max
wiec nie wierzcie w bajki. no chyba ze do kogos innego trafily. wiem ze szkolone w stanach bardzo szybko robia ale efekty nie sa zbytnio zadawalajace. (a jeszcze jedno moze tak szybko robia bo przewaznie zadna po angielsku nie gada  :lol:)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-11-28, 14:26:56 »
Cytat: "GOSIACZKA"
(a jeszcze jedno moze tak szybko robia bo przewaznie zadna po angielsku nie gada  :lol:)


A to może byc główny powód :D speeda hehe
Devil may cry...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-11-29, 09:08:29 »
Cytat: "GOSIACZKA"
a ja jestem w anglii i nic o takim czyms nie slyszalam. dziewczyny co chodza do azjatek siedza po 2 godziny no 1.5 to max
wiec nie wierzcie w bajki. no chyba ze do kogos innego trafily. wiem ze szkolone w stanach bardzo szybko robia ale efekty nie sa zbytnio zadawalajace. (a jeszcze jedno moze tak szybko robia bo przewaznie zadna po angielsku nie gada  :lol:)

no i mit o super szybkich Azjatkach rozwiany!
Mako juz nie musisz do Lądka jechac  :lol:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-11-30, 09:27:09 »
Wiem, ze maja czas do 45 minut to sie zgadza.....ale po pierwsze nie sadze , aby Polki zgodzily sie na taka grubosc pazurkow i ich ogolny wyglad.
Jak ja to nazywam tipsy typu "tipsy"....od razu widac , ze to jest cos sztucznego....

A szybkosc polega przede wszystkim na totalnym omijaniu wszystkich pracochlonnych etapow.
Wiec przy wiekszej wprawie i mniejszych wymaganiach naszych klientek(w co nie wierze) machamy takie pazury

Tips - akryl i malowanie .

O  zatapianiach wzorow( tak..... a moze .... tak :roll: )  .. kawa czy herabata zapomniec.
Machasz tipsiory ....nie gadasz.... nie podnosisz oczu i  nastepna...tak to mniej  wiecej wyglada.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-11-30, 09:41:56 »
Z tym nie podnoszeniem oczu, to ja tez tak pracuje.

W poprzednim salonie miałam sytuacje, ze klientke poznawałam dopowerio po dłonach.

Stosuje sie do dobrych rad mistrzyni swiata - "Talk to hand", czyli "Rozmawiaj z dłonia"  :D

A ze Azjatki "wycinaja" pracochłonne elementy, wierze, pewnie tez mało dbaja o konfort klientki- jal cie boli jak ona piłuje, to trudno... :(

No i efekty....  :roll:  pisałam juz o tym- sa w stanie schrza.... nawet Polska dobra robote swoim uzupełnieniem.  :lol:
I nie wiem, czy to jak tak trafiam, czy to normalale akryl był koszmarnie trudny w obróbce- twardy.....

Dzięwczyny!
Polki i Rosjanki słyna  a całym swiecie z robienia pieknych paznokci!!!
niech tak pozostanie :D
nie gońmy za czyms co wiążesie z utrata jakości, bo to ona powinna dla nas byc priorytetem!
 :kiss:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl