Autor Wątek: gehwol- rekonstrukcja paznokci  (Przeczytany 10008 razy)

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
gehwol- rekonstrukcja paznokci
« dnia: 2009-02-20, 10:46:20 »
Czy ktoś używał masy lub żelu do rekonstrukcji paznokci Gehwol? Jak się na tym pracuje w praktyce i jakie przynosi efekty?
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
gehwol- rekonstrukcja paznokci
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-02-20, 18:39:04 »
Ja używalam tej masy... co ne potrzeba do niej lampy uv bo są 2 rodzaje... nie ma różnicy czy zastosujesz tą masę czy  zrobisz rekonstrukcje żelem:)...łatwo się nakłada ta mase pedzelkiem czekasz chwilke az zaschnie i nakladasz 2ga warstwe
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
gehwol- rekonstrukcja paznokci
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-02-26, 18:33:39 »
a czy ta masa "kamufluje" paznokcie? czy można na taką masę można nałożyć zwykły żel uv i jakoś ozdobić paznokcie?
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
gehwol- rekonstrukcja paznokci
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-02-26, 18:53:02 »
Ma przezroczysty kolor, nie jest kamuflażem i myślę że nie ma problemu z wtopieniem w nią ozdób;) nie trzeba na nia żelu nakładać  aby wtopić ozdoby, tak myślę, choć trzeba by wypróbować aby mieć 100% pewności;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline Renata

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 99
gehwol- rekonstrukcja paznokci
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-02-26, 23:11:00 »
My mamy jeszcze w gabinecie żel do rekostrukcj paznokcia, światłoutwardzany, w kolorze różowym-dobry kamuflarz. Wydaje mi się że ten żel jest lepszy od poprzedniego, jest w 3 kolorach i mozna zdobić.

http://www.gehwol.pl/gerlach-asortyment-dodatkowy.php

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
gehwol- rekonstrukcja paznokci
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-02-27, 13:05:39 »
ja mam tylko ten co ie uzywa bez lampy ale  jak sie skonczy to z checia wyprobuje ten inny:)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: gehwol- rekonstrukcja paznokci
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-07-09, 20:56:23 »
ja widziałam tylko na szkoleniu.... fajna sprawa

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: gehwol- rekonstrukcja paznokci
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-06-20, 20:33:56 »
Ja mam żel różowy, ale jest on przezroczysty i nie kryje. ma świetną przyczepność do płytki paznokciowej, nawet jak zetknie się ze skórą nie zapowietrza się. Ja stosuję go jako warstwę podkładową, na niego kładę "normalny" żel, wtapiam ozdoby itp.
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: gehwol- rekonstrukcja paznokci
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-01-15, 16:47:09 »
Ma przezroczysty kolor, nie jest kamuflażem i myślę że nie ma problemu z wtopieniem w nią ozdób;) nie trzeba na nia żelu nakładać  aby wtopić ozdoby, tak myślę, choć trzeba by wypróbować aby mieć 100% pewności;)

A znacie jakies zele do rekonskutrkcji o mlecznym kolorycie? klientka ostatnio wspominala, ze miala taki nalozony ale gehwol nie ma tego w ofercie.
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe