Autor Wątek: Reni-nails - zp-partner  (Przeczytany 10395 razy)

NiuSka

  • Gość
Reni-nails - zp-partner
« dnia: 2007-04-18, 22:25:14 »
Witajcie.
Jestem nowa i przeglądałam forum i nie znalazłam informacji na temat produktów z allegro u osoby o nicku zp-partner który reprezeptuje firme Ra-nails. Czy ktoś z Was orientuje się coś na temat tych produktów.? Prosze o jakieś podpowiedzi. Dopiero powoli ucze się wszystkiego i chciałam zamówić kilka rzeczy u Niego tak na początek, żeby się podszkolić na sobie i mamie, ale martwie się (po negatywnych komentarzach) że to wielka tandeta.

Pozdrawiam,
Angelika.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Reni-nails - zp-partner
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-04-18, 22:31:56 »
Poczytałam komentarze, dotycza głownie trgo Pana- jakości usług, głownie kontaktu.

Jednak, nie kupowałaym produktów na Allegro, to nie jest nalepsze źródło.  :wink:  
Żele Reni Nails, czy Nail 24, to tak na prawde firmy krzak, których nikt nie zna
 :twisted:
 ODRADZAM!!!!.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Reni-nails - zp-partner
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-04-18, 22:32:20 »
podszkolić powiadasz... a po kursiku ? :) Ra nails czy reni nails? bo to jest różnica...  :roll:  bo ten użytkownik na allegro ma tez nicka reni nails = czytaj syf  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

NiuSka

  • Gość
Reni-nails - zp-partner
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-04-18, 22:36:36 »
Nie byłam na kursiku takim prawdziwym po którym otrzymuje się certyfikat tylko znajoma która ukończyła kursy i pracuje w salonie uczyła mnie wszystkiego po kolei. ;)



Wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi. To mam zamiar na kursik wybrać i narazie jak bede trenowała na mamie to nie mam zamiaru nikomu krzywdy na pazurkach na robić. ;P

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Reni-nails - zp-partner
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-04-18, 23:08:21 »
Odradzam, odradzam i jeszce raz odradzam
Odradzam kupowanie na Allegro
Odradzam firmy krzak
Odradzam robienie paznokci bez kursu!!!!  :boom:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline zabcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 35
Reni-nails - zp-partner
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-12-31, 12:49:06 »
reni nail nie sa najgorsze, nablyszczacz bardzo fajny maja

jaga24

  • Gość
Reni-nails - zp-partner
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-04-08, 15:26:46 »
Jeśli chodzi o takie gadżety jak pilniki, polerki czy ozdoby to całkiem nie zły mają wybór. Kupowałam u nich żele kolorowe i nie powiem, całkiem nie złe-mają głębokie nasycone kolory i fajną konsystencje, mozna z nimi różne cuda wyrabiać, nie kolidują z żelami innej firmy jaką posiadam (SPN Nail) ale jeśli chodzi o żele do robienia paznokci to raczej bym nie ryzykowała...co innego kilka kropelek we wzorku żelami kolorowymi ;)

qwert43

  • Gość
Reni-nails - zp-partner
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-11-21, 12:08:26 »
A ja np mam żele jednofazowe z tej firmy Reni nail i wszystkie sie dobrze sprawują i klientki są również zadowolone.

Offline asikczek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Reni-nails - zp-partner
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-11-26, 07:23:29 »
niestety reni - nail (nie mylić z Ra nails) i naildesign to najgoresze żele na których pracowałam.

Kto chce tanie i jakosciowo dobre żele proponuje ra nails builder clear

Offline nieznajoma123456

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Reni-nails - zp-partner
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-07-29, 18:59:57 »
Hej, jestem tu nowa, ale chciałam się z Państwem podzielić moimi spostrzeżeniami.
Firma Reni-Nail na której artykułach od jakiegoś czasu pracuje nie różni się niczym za wyjątkiem ceną od innych renomowanych marek. Ma szeroką gamę kolorów żeli kolorowych, które znakomicie nadają się do zdobień... Jak dla mnie wyjątkowo dobry żel to mleczno różowy, który mają w swojej ofercie...
Polecam tą firmę, jak dla mnie spełnia ona wygórowane oczekiwania klientów


Dodano: 2010-10-07, 15:04:00
Od kilku miesięcy pracuję na produktach firmy reni-nail i jestem zadowolona. Produkty są dobrej jakości i w dobrej cenie!
« Ostatnia zmiana: 2010-10-07, 15:04:00 wysłana przez nieznajoma123456 »

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Reni-nails - zp-partner
« Odpowiedź #10 dnia: 2014-01-15, 17:11:58 »
Witajcie.
Jestem nowa i przeglądałam forum i nie znalazłam informacji na temat produktów z allegro u osoby o nicku zp-partner który reprezeptuje firme Ra-nails. Czy ktoś z Was orientuje się coś na temat tych produktów.? Prosze o jakieś podpowiedzi. Dopiero powoli ucze się wszystkiego i chciałam zamówić kilka rzeczy u Niego tak na początek, żeby się podszkolić na sobie i mamie, ale martwie się (po negatywnych komentarzach) że to wielka tandeta.

Pozdrawiam,
Angelika.

tez slyszalam negatywne opinie na temat jakosci produktow tej firmy.. ale jezeli zaczynasz i chcesz jedynie pocwiczyc to moze wyprobuj najpierw te produkty. nie sa drogie;p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe