Autor Wątek: sklepy internetowe  (Przeczytany 12540 razy)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
sklepy internetowe
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-11-17, 23:20:03 »
Kiniu, juz raz wypowiadałam sie w sprawie Twoich problemów z żelami SPN, ale skoro ty nadal te sprawe powtarzaszi obra zasz dobre imie firmy jaka reprezenuje powtarzam:


Kupiłaś nasz żel do naturalnej płytki, któregos glossa (nie umiałas powiedziec, którego, a wystarczy przeciez odczytac nazwe z pudełeczka, ktre rzekomo masz ), oraz baze.

Mam teraz tylko pytanko PO CO????!!!

Nie zbudujesz paznokietka sam baza i glossem, zatem musiałas uzyc jakiegos żelu jako BUDUJACEGO, zatem za Twoja mieszanke naszych zeli, z innymi, nasza firma nie ponosi odpowiedzialnosci.

Co do Twojego problemu z natural nail - zel do naturalnej płytki, to juz raz ci tłumaczyłam, ZE NIE POKRYWA SIE GO GLOSSEM bo popeka, tak jak stało sie w Twoim wypadku.

Niestety, za Twoje błędy nie powinnas obarczac naszej firmy, a raczej sama siebie...

No i jeszcze jedno- jestes zalogowana na forum Beauticy, czemu tam- na forum rzeczywscie poświecomym SPN, nie napiszesz swoich żali?
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
sklepy internetowe
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-11-18, 23:20:33 »
Grupa Trzymająca Władzę w mojej osobie przeczyściła ten wątek. Jak zobaczę jeszcze jeden post dotyczący jakiejkolwiek firmy i narzekania na nią nie poparte argumentami to będzie :frighten: . Problemy proszę zgłaszać do poszczególnych firm, dystrybutorów itd. Tutaj można napisać że się miało jakieś perturbacje z produktami czy firmą ale rozważnie a nie na zasadzie "dno bo dno". To forum nie służy do wylewania swoich żali na daną firmę. Większość firm ma swoje fora i tam można do woli je wylewać. Czytałem tu już narzekania na La Femme, Perfect Lady, SNP a teraz SPN i Master. SPN i Master (w innym wątku) odniosły się do zarzutów i temat uważam za zamknięty!!! Na wszystkich tych produktach ktoś pracuje i widocznie nie ma problemów. Należy się wtedy zastanowić czy technika, którą stosujemy jest odpowiednia i czy znamy zastosowanie akurat tych produktów bo każda firma ma własny system przedłużania.
Przypominam: TEMAT MÓWI O SKLEPACH POLECANYCH!!!

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
sklepy internetowe
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-11-18, 23:28:14 »
uważam że nie powinieneś kasować postów tylko przenieść ostatnich parę do tematu od którego się zaczeło... Kinia ma prawo wyrażać swoją opinię a my mamy prawo ją prostować  :lol: ale Ty tu jesteś moderatorem  :twisted:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
sklepy internetowe
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-11-18, 23:33:35 »
Mako , dzieki, ja z wiadomych przyczyn nie mogłam tu posprzatac.  :wink:

Aniu, ten watek przerodził sie w prytwatna woja Kinii z nasza marka, zatem po co to komu czytac? Zwłaszcza, ze tamt ten został poruszony w innym temacie i juz tam sie do jej wypowiedzi ustosunkowałam. :D

WRACAMY DO TAMTU:
SKLEPY INTERENETOWE JAKIE POLECAMY
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
sklepy internetowe
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-11-23, 20:20:51 »
A ja wróce do sklepu udanezakupy, miałam do czynienia z tym panem osobiście i na temat szkoleń wogóle nie będę się wypowiadać PORAŻKA !!

Nie polecam , chyba że tylko sprawdzone produkty kupić, bo sam właściciel  :roll:   nie reprezentuje wysokiej klasy ani umiejętności !!
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Manfred

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: sklepy internetowe
« Odpowiedź #35 dnia: 2012-11-02, 10:36:25 »
ja ze swojej strony mogę polecić (może nie stricte kosmetyczna) hurtownie/producenta tech-textil (dla ulatwienia, namiary:http://tech-textil.eu/) biorę od nich wszelkie jednorazówki (odzież, rękawiczki, myjki czy ściereczki), robia nadruk (co akurat jest dla mnie istotne) i uwzględniają indywidualne potrzeby (co bywa pomocne). no ale jak pisze… to fajna propozycja dla tych którzy chcą i mogą się trochę „pobawic” :) 

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: sklepy internetowe
« Odpowiedź #36 dnia: 2012-11-02, 10:56:06 »
2 posty z reklamą jednej firmy.  : zolta :
Jeżeli stwierdzimy kryptoreklamę - będzie ban :(

Offline Karol30

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: sklepy internetowe
« Odpowiedź #37 dnia: 2012-11-22, 15:13:23 »
Activ to jeden z największych sklepów, ale z tego co wiem trzeba u nich sporo kupić, więc dla na początkujących raczej polecałbym inny sklep.