Autor Wątek: kombajn kosmetyczny  (Przeczytany 34871 razy)

Gość

  • Gość
kombajn kosmetyczny
« dnia: 2007-07-24, 10:57:45 »
mam do Was ogromną prośbę ponieważ niedługo otworzę własny gabinecik jestem na etapie kompletowania sprzętu ,chodzi mi o kombajn ,co myślicie o takim
http://magreg.pl/index.php/main,showProduct,271.html
może ktoś miał okazję popracować na tym sprzę cie czy warto wydać tyle kasy ,czy wogóle pracujecie na kombajnach ,jeśli tak to jakich,bardzo proszę o poradę,pozdrawiam

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-07-25, 11:29:47 »
Ja osobiście nie jestem zwolenniczką kombajnów wielofunkcyjnych ponieważ one charakteryzują się dużą awaryjnością - zepsuje Ci się jedna funkcja i jesteś uziemiona bo cały kombajn musi trafić do serwisu. Z resztą w tym kombajnie jest kilka funkcji zbędnych, które najprawdopodobniej nigdy nie będą wykorzystane.

dorotka

  • Gość
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-07-26, 21:49:09 »
mysle ze kosztuje duzo no i madzik ma racje lepiej nawet wydac troszke wiecej ale kupic osobno wszystko i porzadna szafke na sprzet i tez bedzie fajnie wygladac a jak sie zepsuje to nie oddajessz na serwis calosci tylko jedna rzecz.

a tak wogle to chyba lampa wood'a nie wood'sa??no chyba ze obie odmiany są poprawne?? :?

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-07-26, 22:08:45 »
ja slyszalam tylko lampa wooda :roll:

Gość

  • Gość
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-07-27, 22:24:59 »
Ja tez uważam, że kombajny są kiepskie. Ponadto zazwyczaj dodatkowe ich wyposażenie czyli np. vaccum, spray czy jak to zwą :wink: czy galwan, brushing to już mega przeżytek. Lampa Wooda też zbędna. Ponadto zauważyłam, że mikrodermabrazja czy kawitacja w takich kombajnach to popierdułki zresztą nie ma się co dziwić bo wytarczy popatrzeć na cenę. Podobno lepszy rydz niż nic...ale w tym wypadku :wink: Z całego kombajnu do uzytku według mnie nadaje się lampa lupa (chociaż wysiegnik ma wygląd jak Biomak więc nie wiadomo czy nie będzie opadała), vapozon, d'arsonval i to wszytsko za 6000zł :evil:

Gość

  • Gość
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-08-01, 10:49:23 »
Jaki zatem sprzęt jest nezbędny do gabinetu zamiast kombajnu??? I jaką firme polecacie?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-08-01, 11:24:13 »
wapozon,darsonval,parafiniarka,podgrzewacz do wosku, lampy solux,sterylizator,i lampa lupa są najważniejsze  :wink:
do tego przydaje się aparatatura do peelingu kawitacyjnego i sonoforezy, a reszta zależy od gabinetu i zabiegów jakie chcesz w nim przeprowadzać  :wink:  co do firm to każdy z tych produktów ma swój temat i tam znajdziesz opinie o każdym z nich  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-08-01, 12:10:13 »
Ale super, dzieki! a galwan, vacumm nie są niezbędne?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-08-01, 12:14:31 »
dla mnie to zbędne bajery ale jeśli pracowałaś na galwanie lub vaccumie i uważasz że tego potrzebujesz to przecież to Twój gabinet i Ty wybierasz co w nim bedzie wykonywane  :wink:  
ten sprzęt który wymieniłam znajduje się w 90 % gabinetów a resztę dobieramy indywidualnie  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Kombajn 13 w 1 Beauty Instrument
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-10-17, 12:20:35 »
Przepraszam czy może ktoś kupił już wyżej wymieniony kombajn z wbudowaną mikrodermabrazją bo jestem zainteresowana jego kupnem ale nie wiem co mam o nim sądzić ? Proszę o pomoc .
P.S jest on m.in. na allegro w cenie 5999 złotych. Pozdrawiam.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-10-17, 18:21:25 »
13 w jednym ? :D  :lol:
zgodnie z regulaminem proszę się dopisywać do istniejących wątków a nie zakładać nowy (post dokleiłam) oraz uzupełnić miejscowość w profilu  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-01-31, 10:57:40 »
bodylizer- to najnowsze osiągniecie w kosmetologi zabiegowej
dzieki tej maszynie wykorzystuje sie takie zabiegi jak:
lifting twarzy przy pomocy elektrod czynnych
zamykanie naczynek- wprowadzenie biomolekuł Ginko ultadzwiekami a nastepnie naswtietlanie laserem
zmniejszenie oraz rozjasnianie blizn w tym rozstępów :D
trwałe usuwanie owłosienia
ujędrnianie biustu posladkow ud (trening mięsni) za pomocą elektrod
to tylko kilka zabiegów które wykonujemy w salonie,przy pomocy tego własnie urządzenia. szczesciara ze mnie prawda?:) :D
Polecam !

isha

  • Gość
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-12-08, 18:26:42 »
cześć dziewczyny, mam pytanie, czy pracowałyscie na kombajnie BS8800D firmy Bauty System, bądż na ich mikrodermabrazji BSNV60 lub peelingu kawitacyjnego BSNV-232. chciała zakupić te sprzęty, ale nie mam pojecia nic o tej firmie. pomóżcie

Offline maya

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 33
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #13 dnia: 2009-01-12, 11:17:32 »
Cześć dziewczyny mam pytanie czy znacie moze sprzęt firmy HELEN SPRINGS beuty equipment,to jakas niemiecka firma,maja nawet ciekawe propozycje i niedrogie tylko coś niewiele o nich znalazłam .Prosze o odpowiedz jśli kotos miał docznienia z ta firma.

Offline kaasiowa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #14 dnia: 2009-01-14, 21:41:02 »
Co do HELEN SPRINGS to pracowałam na kombajnie przez prawie 2 lata wszystkie funkcje działały bez zastrzeżeń ściągany był z Niemiec - w bardzo korzystnej cenie - polecam.