Autor Wątek: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci  (Przeczytany 30535 razy)

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Jeden z nowych produktów do naturalnej płytki paznokcia, utwardzany w lampie UV (lub LED) trwałość do 3 tyg.
Alternatywa dla kolorowego żel i uzupełniania i ciężkiego spiłowywania starego koloru.

Znalazłam dwie firmy które mają ten produkt:
StarNails    http://starnail.pl/video.html
seria Harmony   http://www.youtube.com/watch?v=89hFRfVM0h4

Czy ktoś już  próbował takie produkty? Są jeszcze dość drogie i zastanawiam się które wybrać.

Dodano: 2010-11-13, 21:19:21
znalazłam jeszcze Opi Axxium
zastanawiam się czy te żele soak off w pudełkach będą tworzyć podobnie grubą warstwę jak kolorowe żele uv?
Bo Harmony jest w opakowaniu takim jak lakier i podobno ma konsystencje jak żel nabłyszczający.
« Ostatnia zmiana: 2010-11-13, 21:19:21 wysłana przez Anna-Sara »
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline justa2402

  • kosmetolog
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 86
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-11-14, 10:06:15 »
żele soak off ma jeszcze firma dashing diva , zarowno kolorowe jak i takie do przedłużania paznokci , tylko niestety nie uzyskalam  tu informacji odnosnie  tej firmy a chcialabym sie wybrac na szkolenie
http://www.larosa-profesionales.pl/dashingdiva,68,l1.html

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-11-14, 20:34:13 »
właśnie poczytałam, ale nie widzę tych kolorowych żeli soak off czy są w pudełkach czy butelkach.
już wiem od koleżanki że bardziej praktyczne są w buteleczce takie jak lakier bo bardzo ułatwia  skraca czas pracy i jest dużo cieńsza warstwa.
Dowiedziałam się że allepaznokcie też będą miały taki produkt i czekam.

A wy dziewczyny macie coś?
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline justa2402

  • kosmetolog
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 86
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-11-14, 21:37:05 »
tutaj sa te zele tylko ceny brak
http://www.larosa-profesionales.pl/kolorowezelesoak-offdashingdiva,329,l1.html

a ja caly czas czekam na opinie z przedluzania tą metodą

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-11-17, 19:21:08 »
W ofercie Astonishing Nails do 3 tyg będą kolorowe żele soak off- tzw lakiery hybrydowe.
Dodatkowo będziemy mieć także w ofercie lakiero-żele zupełnie nowej marki ,aż 72 odcienie kolorystyczne.
Jest to świetna alternatywa dla osób,które są zdecydowanymi przeciwniczkami przedłużania paznokci.
Taki lakier utrzymuje się na płytce od 3 do 5 tyg,usuwamy go za pomocą acetonu.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-11-18, 16:16:24 »
Tak. Żele Soak Off były jedną z promowanych spraw na Olympia Beauty... tylko czy one takie nowe? Trzymać pewnie się trzymają nawet te 5 tygodni ale Daria chciałabyś pokazać paznokcie z 5 tygodniowym odrostem? ;D
Na pewno są ciekawą alternatywą dla lakierów. :)

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-11-19, 09:57:23 »
Nie znam sie na pazurach :) ale to chyba chodzi cos w rodzaju Shellac CDN (ekertnails). Jzeli to jest to samo, to u nas klientki korzystaja bardzo czesto i sa super zadowolone.
Z tego co wiem podobny produkt ma rowniez OPI.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-11-19, 12:53:51 »
Tomku to żele w zasadzie o konsystencji lakieru utwardzane UV. Trwalsze od lakieru o różnej kolorystyce, na naturalną płytkę. W Londynie w praktycznie wszystkie firmy to prezentowały. Ja widziałem dwa pokazy OPI i Cuccio.
Klientki, które lubią mieć jakiś kolor trwały na paznokciu bez przedłużania naturalnej płytki powinny być właśnie z tego zadowolone. :)

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-11-19, 14:05:17 »
Tak ,już od dawna są te żele, staram się uzyskać opinię "najlepszego", najbardziej praktycznego  technicznie opakowania i produktu.
Czy któraś z was ma już takie żele i może je ocenić?

Dodano: 2010-11-23, 23:35:46
Dzisiaj zakupiłam dwa lakiero-żele z firmy "ever shine" w kolorze czerwonym i kasztanowym, testuje.
Cena 35zł za 15ml w czarnej buteleczce jak lakier. Dobrze się utwardzają i nie wymagają przemywania i nabłyszczacza, ale...właśnie to ale, nie mają takiego extra połysku:( i w dotyku żel po utwardzeniu, jest taki tępy. Trochę jak akryl śmierdzą i to mi najbardziej przeszkadza.
Czy ktoś ma coś lepszego?

Dodano: 2010-11-29, 19:25:07
coraz bardziej interesuje mnie ten produkt z Harmony
http://www.youtube.com/watch?v=89hFRfVM0h4
hmm, rozmyślam intensywnie, tylko te ceny z kosmosu ( bo to nowość)!
czy ktoś ma takie żeliki? i coś mi o nich napisze?
« Ostatnia zmiana: 2010-11-29, 19:25:07 wysłana przez Anna-Sara »
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline justa2402

  • kosmetolog
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 86
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-01-05, 17:24:42 »
czy ktoras z Was  używala zeli soak off firmy ibd a konkretnie  nazywa sie to gelac? jest to taki zel  w buteleczce jak lakier
http://cgi.ebay.com/IBD-GELAC-UV-SOAK-OFF-GEL-POLISH-SALON-KIT-8-BOTTLES-/280598217082?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4154f5017a

zastanawiam sie tylko czym  sie rozni  ten  zel , od zelu soak off tej samej firmy ale takiego w pudeleczku, ktory jest lepszy? szczerze mowiac dotad nie zajmowalam sie  stylizacja paznokci - tylko typowy manicure  ale chce poszerzyc swoja oferte  wlasnie o żele soak off, bede wdzieczna za pomoc

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-01-06, 23:21:10 »
Trzymać pewnie się trzymają nawet te 5 tygodni ale Daria chciałabyś pokazać paznokcie z 5 tygodniowym odrostem? ;D
Na pewno są ciekawą alternatywą dla lakierów. :)

Pozdrawiam
Mako :diabel:

Mako- ja nie,bo po tygodniu mam odrost jak cholera ale uwierz mi,że nawet z żelem kolorowym na całej naturalnej płytce,zdarzają nam się takie elementy,że i po 6 tyg przychodzą ;) tylko przemalowują zwykłym lakierem po całości (albo i nie..)
Poza tym takie lakiery hybrydowe mozemy stosować także na stópencje,a tam jak wiadomo, paznokcie rosną wolniej :)
Na pewno jest to fajny patent i sposób na uzyskanie nowych klientów  w salonie :)

Offline Asik2424

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-01-11, 19:17:48 »
Witam, jestem nowa na forum.
Zakupiłam tydzień temu Gelac IBD zestaw, cena nieduża, kolorki fajne. Nakładałam już 7 osobom i z przykrością stwierdzam, że odpryskują z paznokci. Nie jestem zachwycona, bo już po jednym dniu coś się zaczyna dziać. Robię wszystko według instrukcji i klops. Jestem zawiedziona.
Czy któraś z Pań ma może Shellac? Może kupię inną firmę?

Offline justa2402

  • kosmetolog
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 86
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-01-11, 23:16:28 »
jej , jak szkoda ze dopiero teraz  napisalas:( zamowilam  juz ten zestaw gelac firmy ibd,  wszedzie  na forach zele tej firmy sa chwalone  wiec myslalam ze z tymi bedzie podobnie.  wydalam na wszystko ok 400 zl :( a moze a jakas trefna partia ci sie trafila? bo wchodzilam na amerykanskie  fora i wiele osob chwalilo ten gelac  dlatego tez zdecydowalam sie go zakupic :(

Offline kinderek89

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-01-12, 10:56:33 »
cześć dziewczyny jestem tu nowa:) mam nadzieje ze pomozecie mi co do wyboru firmy tych lakierów. dość poważnie zastanawiam sie nad ibd gelac pracowalam na tych zelach i byłam badzo zadowolona takze myśle ze i w tym przypadku nie powinno byc źle. Bardzo  bym prosiła cie justa2402 jak przyjdzie ci paczuszka z tymi lakierami o wypowiedzenie sie jakie wrazenia i jak sie trzyma. a gdzie kupiłaś gelac?? 400zł to daląs za jakiś komplet ??

Offline justa2402

  • kosmetolog
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 86
Odp: "manicure soak off" kolorowy lakier-żel do naturalnych paznokci
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-01-13, 02:43:38 »
zakupilam  zestaw startowy na ebayu z usa, cena z wysylka to 122 dolaryw zestawie jest 6 kolorow baza i top. plus do tego wzielam remover i otluszczacz, mama nadzieje ze paczuszka nie bedzie szla za dlugo.
po komentarzu Asik2424  nabralam troche obaw i szczerze mowiac bo je sie rozpocząc ten zestaw