Autor Wątek: krem przeciwzmarszczkowy  (Przeczytany 39925 razy)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-08-21, 21:24:40 »
sylwia bo tak podaja  ale mary cohr ma akurat z tunczyka  :D nie wazne bedziemy tak klikac do jutra heh ja sie pocieszam ze technka idzie do przodu i ne bede musiala sie katowac botoksem( a jak nie wymysla to sie  8O ostrzykne).....a co do spadku elastycznosci to niestety :cry: choc pocieszajace jest to ze kosmetyczka przynajmniej wie jak moze przedluzyc mlodosc :wink:  talencja ..krem mary cohr jest bardzo drogi ok 80 zl ale  z ziaji tez sa przeciwzmarszczkowe z lini slonecznej i taniutkie :wink: spf 30
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-08-21, 21:35:16 »
No jak botoks to tylko zastrzyk, bo jak słyszę o kremach, ktore niby działają jak botoks czyli paraliżują mięśnie to po prostu największa bzdura, ale niestety ludzie się na to nabierają.

Pozdrowionka

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-08-21, 22:45:46 »
heheh :D krem paralizuje no nie wiem wogole kto byl taki madry aby tak to nazwac  8O no ale w sumie ludzie maja prawo nie wiedziec w koncu nawet wszystkie kosmetyczki nie wiedza co jest zawrte w takim  kremie :cry: ...o wlasnie i wpadl mi pomysl do glowy na nowy dzial
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-08-21, 22:50:20 »
Oszin to podziel się pomysłem, może o substancjach aktywnych.

Pozdrowionka

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-08-21, 23:08:00 »
i wiesz co ze to nie glupi pomysl zrobic taki dzial z substancjami .....wchodza nowosci  i przeciez jestesmy tutaj po to aby sobie pomagac  i wymieniac doswiadczeniem i wiedza ,,,jesli chodzi o taki kremi z pseudobotulina to to pseudo =heksapeptydy,isoflawony(fitohormony),ceramidy ,kwas hiauluronowy ,cytokiny ,mocznik,oleje(avokado,z nasion rozy) i w zaleznosci od firmy inne cuda  :D
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-08-21, 23:13:48 »
To naprawdę tragedia, że takie kity wciskają, ale dobrze że zmienia się prawo i firmy muszą mieć dowód, że krem działa tak jak na etykiecie piszą. Oczywiście u nas to wszystko jeszcze raczkuje i nikt nie wytoczy firmie procesu ze pisze bzdury, ale może w przyszłości....

Pa

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-08-22, 23:08:32 »
Najpierw o Q10 otuż ten koenzym jest cholernie drogi.A krem z Q10 którykosztuje mniej niż50zł to tego koenzymu jest tyle co kot napłakał.Teraz o kolagenie.Kolagen ze skór rybich tylko próbujezastępować kolagen bydlęcy.A ten jest zakazany ze względu na BSE.Kolagen ze skór rybich jest niestabilny w temperaturze pokojowej,ulega rozkładowi.Stąd jego nieprzyjemny zapach.Na skutek złego przechowywania powstają nitrozoaminy,które mogąstać sięprzyczyną chorób nowotworowych.A co do kolagenu prof Przybylskiego bo o ten pewnie wam chodzi to poproście kogokolwiek o wyniki badań klinicznych,badań metodą SELS czy jakich kolwiek badań w labolatorjach w krajach unii.ON TERAZ POWINIEN DOSTAĆ NAGRODE NOBLA JAKO NAJWIĘKSZY CUDOTWÓRCA. Ciekaw jestem czy wam się uda dotrzeć do tych badań. Mnie się nie udało.

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-08-23, 07:24:14 »
\"obsługa forum\", ja akurat nie miałam na myśli kolagenu Przybylskiego. Poza tym jeśli dokładnie przeczczytasz nasze odpowiedzi to zauważysz, że my nigdzie kolagenu rybiego nie chwalimy.
Ponadto jeśli chodzi o badania (skuteczności czy toksykologiczne), to niestety chyba wszystkie polskie firmy są daleko w polu, a ponieważ zgodnie z ustawą o kosmetykach bezpieczeństwo wyrobu określa się na podstawie bezpieczeństwa jego składników to dla każdej poważnej firmy takie badania to podstawa.

Pozdrowionka

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-08-23, 23:49:12 »
Niewiem czywiesz że teraz kosmetyki wcale nie muszą mieć badań.Tylko firmy zarządzane zgodnie z ISO muszą mieć wszystkie badania.To producent odpowiada za skutki.A jeśli chodzi o kolagen togdzie się nie zajży to wszędzie prof Przybylski.Sprubuj porozmawiać z kimkolwiek kto był na szkoleniu a robią ich wiele,nic się nie dowięrz.Jak prosiłwem żeby pokazali mi wyniki badń labolatoryjnych czy klinicznych wogóle takich nie mają.A ty jeśli znasz inne kolageny miło by było jakbyś podzieliła się informacją.Na razie znam kosmetyczki które aż pieją z radości na temat kolagenu Przybylskiego.bo można zarobić.Ale bylem w łodzi na konferencji i wykładach gdzie przyszły klientki z niesamowitymi zmianami po ich stosowaniu tylko patrzeć jak bendą procesy.Ale to już wina samych kosmetyczek.Które dla kasy zrobią wszystko.

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-08-24, 21:17:51 »
Cały czas pisze o produktach przeciw zmarszczkom.Które mają spłycać zmarszczki i uelastyczniać skóre.Nie chce nikogo obrażać ale można by było uważniej przeczytać. Myśle że jako kosmetyczki to co napisałem powinno was zainteresować.

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-08-24, 21:21:30 »
Jeszcze jedno.Jeśli piszecie że nie chodzi o kolagen ze skór rybich to pochwalcie się tym którego znacie.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-08-24, 23:50:51 »
obsługa forum ty drazysz na temat jednego skladnika no moze dwoch ale do tej pory nic ciekawego sie nie dowiedzialam  :wink: wiesz ja nie wnikam czy badania ktos mi pokaze czy nie czy ze skory rybiej czy pletwek jest robiony kolagen, oczywiscie trzeba miec pojecie z jakim kolagenem mamy do czynienia ale bez przesady poprostu nie zasmiecam sobie glowy z czego ten kolagen jakiej czesci i td to zostawiam biologom dla mnie najwazniejsze jest ze posiada atest jest dopuszczony ma dzialanie pozytywne  i dla mnie ok.w garazu go nie robia a po drugie dalej nie odpowiedziales na moje pytanie ???jakie to straszne zmiany mialy te kobiety????czasami mam wrazenie ze masz dusze sencacyjna i zawsze do kazdego postu musisz dodac cos dramatycznego 8O ..........chcesz sie podzielic sub.przeciwzmarszczkowymi o ktorych jeszcze nie byla mowa?wiec  z mila chcecia poczytamy :idea:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-08-27, 23:04:32 »
A czy wiesz że od 2002 roku firmy nie muszą mieć atestu PZH. Często firmy podpierają się tym że mają takie zezwolenie. I taki atest nie ma żadnych mocy prawnych.Dobry kosmetyk powinien mieć świadectwo o nieszkodliwości produktu i takie świadectwo jest uznawane w całej europie.Obojętnie jaki to kosmetyk jeśli nie znam firmy zawsze pytam o takie świadectwo. Tak samo badanie SELS.Produkt posiadający takie badanie jest dla mnie wiarygodny.Myśle że kosmetyczkom takie informacje mogą sie przydać.

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-08-28, 22:14:34 »
\"obsługa forum\" posiadasz nieprecyzyjne informacje. Każdy kosmetyk wprowadzany na rynek musi mieć świadectwo bezpieczeństwa wystawiane na podstawie świadectw toksykologicznych surowców. Nie ma tu żadnego znaczenia czy firma ma ISO czy nie. W ustawie o kosmetykach o ISO nie ma ani słowa. Ponadto jeśli firma na kosmetyku podaje konkretne informacje np. o zmniejszeniu zmarszczek o 20% to musi mieć na to dowód w postaci badań skuteczności. Faktem jest, że obecnie nie jest już obligatoryjny atest PZH, zresztą dobrze, bo nawet jak obowiązywał to PZH żadnych badań nie robiło, czytali sobie tylko etykietkę i do tego się czepiali i tyle.
Wracając do tych objawów po kolagenie Przybylskiego to równie chętnie dowiedziałabym się szczegółów, ale skoro Oszin nie odpowiedziałeś to ja też pewnie nie mam na co liczyć.

Pozdrawiam

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #44 dnia: 2005-08-29, 21:54:37 »
Przedewszystkim przy dłuższym stosowaniu są bardzo duże p5rzebarwienia skóry.Wręcz plamy jak przy bielactwie.Występują też opulizny.Ale takie objawy mogą występować jak duża zawartość kwasu mlekowego.Nie wiem jak wy ale ja bardzo zwracam uwage na skład,badania produktów.A co do badań jest tyle firm na rynku które chwalą się zezwoleniem PZH.Zwykły śmiertelnik nawet nie wie że to jest lipa.Ale my powinniśmy na to zwracać uwage.Jeszcze nikt u nas nie założył sprawy producentowi czy gabinetowi.Ale myśle że niedługo się to zmieni.Tylko czy gabinety będzie stać na ubezpieczenie OC.Warto to przemyśleć.