Autor Wątek: Ekert Nails  (Przeczytany 19575 razy)

Offline Kajka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Ekert Nails
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-04-13, 16:42:57 »
Cytat: "zanciak"
Kajka to za te dzikie pazurki wygralas to szkolonko???  :lol: czy mi sie pomylilo i to nie Twoje byly??

NAprawde nei wiem jak można tak robić! Yhhh! Nie dosc ze placi sie za szkolenie to jeszcze trzeba produkty kupowac wrrrrrrr


Tak kochanie... To za ten wygrany konkurs, za te moje szpony:)

Jeśli chodzi o te szkolenia podczas których trzeba nabyć produkty to troszku nie w porządku...:( Nie podoba mi się to nastawienie typu:
"Jak nie zakupi Pani produktów to nie dostanie Pani certyfikatu..."
Coś za coś, stawianie człowieka w niezręcznej i jak smutnej sytuacji...
Stylizajca Paznokci GLAMOUR NAILS
tel.602-536-412
Wyłączny importer

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Ekert Nails
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-04-13, 21:36:45 »
:lol:  :lol:  :lol: po raz kolejny gratuluje... a te dzikuski były śłiczne, nie dziwne ze wygrałaś :)
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Ekert Nails
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-04-14, 08:44:06 »
No ...ale z drugiej strony....skoro robisz ich szkolenie.....to wlasnie dlatego, ze wybor padł na ich marke.....wiec tak czy siak pracujesz na tych produktach. Otrzymujesz - Certyfikat .
Jesli sa dla Ciebie zbyt drogie wybierasz inna firme ....cenowo korzystniejszą i robisz szkolenie na tych produktach.

A czesto bywa tak....ze szkolenie się przechodzi .....a pózniej korzysta..... ale np... z niemarkowych  zakupikow (choc ważny  dokument wisi na ścianie)....tylko glosno raczej  do tego się nikt nie  przyznaje...a klient lubi na papierek spoglądać.... :roll: ...ale fajnie by bylo jakby jeszcze  sie pokrywal z produktami uzytymi na jego pazurkach.

Wiec trudno sie tak renomowanej Firmie dziwic patrzac od tej strony...
(pisze ogolnie nie kierujac do nikogo odpowiedzi...)
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Ekert Nails
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-04-14, 09:28:45 »
Sądze, że wybór produktów po szkoleniu nalezy zostawić kursantce. Jezeli dobrze jej sie na szkoleniu pracowało naszymi- super, zapraszamy do zakupów, jezeli chcesz najpierw poznac inne marki, tez oki.

Mi, osobiscie nie podoba sie zmuszanie kogokolwiek do zakupow.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Ekert Nails
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-04-14, 10:07:00 »
Cytat: "elena"
No ...ale z drugiej strony....skoro robisz ich szkolenie.....to wlasnie dlatego, ze wybor padł na ich marke.....wiec tak czy siak pracujesz na tych produktach. Otrzymujesz - Certyfikat .
Jesli sa dla Ciebie zbyt drogie wybierasz inna firme ....cenowo korzystniejszą i robisz szkolenie na tych produktach.


Ja uważam i bede to powtarzala do upadłego, że szkolenie powinno sie robić tam gdzie jest bardzo dobry instruktor, który robi pazurki pierwsza klasa!!! A na warsztaty mozna pojechac jak chce sie pracować na danych produktach!!! Wszyscy wiemy, że nie wszyscy instruktorzy prezentują ten sam wysoki poziom!!!
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Ekert Nails
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-04-15, 09:45:22 »
Niom.... wiec w sumie jesli tak... to dlaczego akurat ta firma.... :roll: jesli nie dla dobrej renomy?A  marka znana na całym świecie...

Ale oki ...to takie glosne myslenie...wiadomo patrzac od strony kursanta napewno beda to inne oczekiwania....a zastanowic sie od drugiej strony...tez mozna zrozumiec poczynania  firmy.
I w sumie to ich wola i postanowienia...to ich przedstawicielstwo danej marki i ich plany biznesowe.
A nam w sumie nic do tego :wink:

A kursant tez dysponuje wolna wola i sobie wybiera i porownuje itd.......zwlaszcza ,....ze  różnych propozycji nie brakuje :)

Nie pasuje mu zakup produktow danej marki ....zapisuje sie na kurs do równie dobrej firmy, ktora nie stawia takiego warunku...i po dylemaciku... :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Ekert Nails
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-04-16, 20:58:29 »
Cytat: "elena"


Nie pasuje mu zakup produktow danej marki ....zapisuje sie na kurs do równie dobrej firmy, ktora nie stawia takiego warunku...i po dylemaciku... :wink:

Dokladnie, nikt nie zmusza do brania udzialu w tych a nie innych kursach.