Autor Wątek: praca bez kursu  (Przeczytany 70248 razy)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
praca bez kursu
« Odpowiedź #90 dnia: 2007-10-14, 11:29:08 »
... albo robic kursy bez uczestnictwa modelek, tak jak jest w naszej firmie  :wink:
Moim zdaniem najlepiej nauczyc sie na sobie, na sobie wszystko sie najlepiej odczuwa.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline mamba26

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 137
praca bez kursu
« Odpowiedź #91 dnia: 2007-10-14, 11:41:14 »
Cytat: "elena"
To moze ja jeszcze napisze.  Wiadomo podczas kursow pozwalamy na uczestnictwo modelek...iiii

co poniektore na tej podstawie zaczynaja wlasne samouctwo...wiec na to tez mozna zwrocic  większą uwage :wink:


Dziewczyny zastanawiajmy  sie  wcześniej kogo bierzemy na taki kurs w charakterze modelki.  

Ja zawsze proponuje najblizszych...jesli to w rodzinie pozostaje :wink:



no i tu sie zgodze-ostatnio moja modelka z kursu stwierdzila ze musze ja nauczyc to oni mi bedzie robila paznokcie bo przeciez samemu to trudno :D

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
praca bez kursu
« Odpowiedź #92 dnia: 2007-10-15, 23:52:48 »
mieszkam w małym miasteczku i ostatnio bardzo dużo sie otwiera miejsc gdzie w zaproszeniu jest stylizacja  paznokci profesjonalna stylistka np paznokcie 50zł przecież to jest wrecz śmieszne gro  tych dziewczyn nie ma pojęcia o robieniu paznokci a okreslają sie stylistkami szok normalnie

a miałam taki przypadek ze przyszła dziewczyna na paznokcie i chciała żele kolorowe ok w trakcie robienia pazurków wydała ją nastepna pani która weszła sie zapisac ze owa pani własnie niedawno otworzyła taki punkt, ta sie zaczeła tłumaczyc ale ja oczywiscie grzecznie dokończyłam paznokcie tak aby nie widziała co i jak robie ale tak ja za te paznokcie skasowałam że myslałam że jej oczy na wierzch wyjda

tylko zastanawiam sie jak tak można bo ja nigdy bym tak nie potrafiła

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
praca bez kursu
« Odpowiedź #93 dnia: 2007-10-19, 18:45:12 »
Cytat: "Albertyna"
... albo robic kursy bez uczestnictwa modelek, tak jak jest w naszej firmie  :wink:
Moim zdaniem najlepiej nauczyc sie na sobie, na sobie wszystko sie najlepiej odczuwa.


Ale stylizacja paznokci to nie praca na samej  sobie tylko  na przyszłych  klientkach.
Wiec obalilabym tą teorie.
Oczywiscie  dobrze przeprowadzic tego typu cwiczenie  (ja rowniez to stosuje),  ale jednak to inna pozycja pracy od tej ktorą będziemy wykonywały. Akurat niedawno poprawialam okropne ulozenie ciala i reki po takim szkoleniu na wlasnych lapkach.
Nie mówiąc o braku znajomosci innych naturalnych płytek paznokciowych.

Modelka jest potrzebna podczas egzaminu(wykonujesz pierwszy  samodzielny zabieg), ale poprostu wziac pod uwage kogo ze soba bierzemy.
Ja zawsze proponuje mame, siostre, przyjaciólke lub prosze wlasne modelki, ktore sa w danym momencie dyspozycyjne.

I tu tez zwroicilabym na to uwagę :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

ewelina-malutka

  • Gość
:)
« Odpowiedź #94 dnia: 2008-09-17, 15:58:34 »
Witam, mam do Was drogie panie  pytanko , jestem po szkole policealnej (dziennej) bardzo interesowalam sie stylizacja paznokci chodzilam na szkolenie konkursy itd.by sie rozwijac , w lodzi bylo latwiej rozwijac skrzydla , a to targi pokazy itd. kiedy wrocilam do Kutna malego miasteczka (tu mieszkam) nie moglam wogule znalesc pracy :( w moim kierunku wiec pracowalam w sklepie z odzieza i po pracy zakladałam pazury , by zarobic na mieszkanie oplaty itd masakra:( teraz niedawni bylam w salonie kosmetycznym 2 miesiace i odeszlam ... tragedia nie bylo na czym pracowac , kosmetyki po terminie szok ...szkoda gadac i teraz postanowilam po ciezkich namyslach otworzyc maly salonik Studio Nail SPA pielegnacja dłoni i paznokci wraz ze sklepikiem kosmetycznym ... Jednak powiem wam szczerze ze zawsze podchodzilam do swoich prac bardzoo rygorystycznie, ciagle nie jestem zadowolona i nie wiem czemu klientki sa zadowolone ale ja jakos negatywnie podchodze do swoejj pracy i te moje teraz nastawienie i strach powoduje ze zastanawiam sie czy dobrze robią otwierajac ten salonik , chociaz zawsze marzylam o czyms takich chce wlozyc tam swoje cale serce maly ale przytulny ciely salonik
:) Myśle aby wybrac sie na szkolenie do Akademi"U aniołków" na   Metoda akrylowa + kolorowy akryl + nail art = 1100zł, 4 dni   Jednak jak troszke stane nanogi teraz wszystko wkladam w salon :( i itd.czekam na odp.o dotacji ,by bylo ok
:( Co o tym myślicie...???
      
      Dodane po 1 godz. 43 min.:
                     Wczesniej bylam juz zarejestrowana ... jeden z moich tematow :
)Karnawał w Wenecji - zdobienia

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
praca bez kursu
« Odpowiedź #95 dnia: 2008-09-18, 14:58:35 »
Nie wiem czym Ty się tak martwisz. przecież najważniejsze że klientki są zadowolone i że masz ich na tyle dużo żeby otworzyć salon. Życzę powodzenia :)

PS a gdzie można zobaczyć Twoje dzieła?

Offline Diva

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 45
praca bez kursu
« Odpowiedź #96 dnia: 2008-09-23, 19:29:26 »
Cytat: "elena"
i tu sie mylisz....jezeli masz wysokie umiejetnosci klientka to doceni i przy tobie dlugo pozostanie...
a jezeli  dostajesz klientke  (typu samouczenie- )... to raczej  nie zalujesz.... ze wiecej np... nie przyjdzie... tym  sposobem nie dokladasz swojej reki do takich praktyk...
odpuszczam... w tym czasie robie  2 nastepne  klientki,...  ktore wiedza jaki  to komfort posiadania osobistej   fachowej  stylistki.


No... ale wracajac do tematu umiejetnosci przeprowadzenia takiej rozmowy...wlasnie do tego wyżej napisałam....uczymy sie dyplomacji... :wink:
To rownie duza sztuka  jak  nasza stylizacja . :wink: Umiejetnie i skutecznie zakonczyc temat bez obrazy klienta.




AAAAAAAAAAAAAMEN!!!

W Niemczech to samo....

Ja zawsze prosze klientki, zeby mi nie opowiadaly jakie paznokcie katastrofalne  widzialy u kolezanek i gdzie te kolezanki "na czarno" pracuja bo inaczej jutro u tej "kolezanki" bedzie sanepid ,urzad finansowy i policja..... nie mam skrupulow zameldowac taka "profesjonalistke"........

takze lepiej zebym nie wiedziala ,gdzie,co i jak..... lepiej nie ......

a ze sa tez zle stylistki z 100 zertyfikatow....???? co sie dziwic? Ile bezandziejnych lekarzy nosi mateczka Ziemia? a oni studiowali min. 7 lat...... to co ymagac od dziewczyn po jednym kursie? :)
Pozdrawiam serdecznie,
Paulina

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
praca bez kursu
« Odpowiedź #97 dnia: 2008-11-26, 08:40:25 »
Hmmm z tymi lekarzami - to fakt. :?

Reasumujac - myśle, ze odpowiedzialna stylistka zadba o klienta tak, aby zawsze  z chęcia do niej powrocil.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039