Autor Wątek: Zabieg pielęgnacyjny oczu z farbowaniem rzęs i brwi  (Przeczytany 5841 razy)

Offline osa81

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Zaczęłam drugi rok p.studium kosmetycznego. Otrzymaliśmy projekt do opracowania . Tytuł: Zabieg pielęgnacyjny oczu z farbowaniem rzęs i brwi. Nauczyciel nie wytłumaczył nam jak to zrobić . Bardzo proszę o pomoc. Osa81
« Ostatnia zmiana: 2009-09-23, 13:08:48 wysłana przez Ania »

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: Witam wszystkich serdecznie.
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-09-22, 23:25:56 »
to trochę nie ten dział  :P

dziwne trochę jest to że na drugim roku nie umiesz rozpisać zabiegu henny brwi i rzęsy na elementy i połączyć to z jakimkolwiek zabiegiem na okolice oczu zawartym chociażby w katalogach firm kosmetycznych...  8O

ehhh... co się dzieje w tych szkołach teraz... : bredzisz :

mamy tematy o hennie, o pisaniu projektów, o zabiegach na okolice oczu  : dance :

poszukaj poczytaj, sklej w ładną całość i wklej tutaj to poprawimy jak będzie trzeba  :cool:

nikt za Ciebie tego nie przygotuje  :nono:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline osa81

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Witam wszystkich serdecznie.
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-09-23, 07:16:40 »
Witaj Aniu. Nie chodziło mi  żeby ktoś za mnie to napisał. Dzięki za miłą odp. Mamy tu sobie pomagać nieżle. Kochana jesteś. Nie chodzi o rozpisanie ....tylko jak taki projekt wygląda...przykład
« Ostatnia zmiana: 2009-09-23, 07:21:13 wysłana przez osa81 »

Offline takaja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Witam wszystkich serdecznie.
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-09-23, 07:52:45 »
to widzę ,że trafiłas na taką szkołę jak ja.Ja w zeszłym roku sie broniłam i powiem ,że nikt nas nie przygotowywał .Najgorsze to są szkoły zaoczne ,nie majace kompetentnego personelu.Na egzaminie pisałam krok po kroku według wskazówek i udało się  :)  oczywiscie sledziłam tez tutaj i śledziłam  co dziewczyny miały rok wcześniej.Na własną rękę załatwiałyśmy sobie z lepszych szkół jak inne dziewczyny  opracowywały takie projekty.Musisz oprócz tego przyjąsc sama i popatrzec ,tak naprawde nie jest to trudne .
Pozdrawiam serdecznie:) :)

Dodano: 2009-09-23, 08:31:34
http://forum.kosmetyczki.net/index.php?topic=1718.585
tu masz na temat prac koncowych :)
Musisz wyrobic sobie ręke do pisania takich prac.
Daj znac jak poszło :wink:
« Ostatnia zmiana: 2009-09-23, 08:31:34 wysłana przez takaja »

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: Zabieg pielęgnacyjny oczu z farbowaniem rzęs i brwi
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-09-23, 13:14:10 »
Witaj Aniu. Nie chodziło mi  żeby ktoś za mnie to napisał. Dzięki za miłą odp. Mamy tu sobie pomagać nieżle. Kochana jesteś. Nie chodzi o rozpisanie ....tylko jak taki projekt wygląda...przykład

z zasady fora są po to żeby sobie pomagać, ale najpierw trzeba je przejrzeć najlepiej za pomocą wyszukiwarki, a nie od razu zakładać nowy temat i liczć na to że ktoś poszuka wszystkiego za Ciebie  :wink:

a gwarantuję Ci że wszystko tu jest, trzeba tylko to posklejać żeby miało ręcę i nogi i wtedy możemy Ci pomóc :)

a kochana jestem wyjątkowo bywało gorzej, hi hi  :smiech3:

zmieniłam tytuł wątku na odpowiadający jego zawartości oraz przeniosłam do odpowiedniego działu bo nijak miał się do manicure, pedicure i stylizacji paznokci  :nono:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline osa81

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Zabieg pielęgnacyjny oczu z farbowaniem rzęs i brwi
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-09-23, 17:07:49 »
Takaja dziękuję Ci serdecznie za pomoc. Właśnie będę kończyć podobne studium które opisałaś.Miałam zebrane notatki ale nie wiedziałam jak to skleić. Jeszcze raz serdeczne dzięki i Gratulacje. Pozdrawiam.

Offline takaja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Zabieg pielęgnacyjny oczu z farbowaniem rzęs i brwi
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-10-16, 06:50:45 »
Takaja dziękuję Ci serdecznie za pomoc. Właśnie będę kończyć podobne studium które opisałaś.Miałam zebrane notatki ale nie wiedziałam jak to skleić. Jeszcze raz serdeczne dzięki i Gratulacje. Pozdrawiam.

dziekuję Oseczko i jeszcze raz powodzonka:-)