Autor Wątek: jakie paznokcie do ślubu?  (Przeczytany 17060 razy)

Gość

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« dnia: 2005-05-17, 17:55:03 »
zastanawiam się jakie paznokietki zrobić sobie do ślubu, czy zwykłe tipsy przyklejane, czy żelowe a może akrylowe? jakie byście mi doradzały i ile kosztują takie paznokietki? dziękuję z góry za pomoc.

Gość

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-17, 18:39:24 »
według mnie wszystklo zalezy od gustu twojego! ja mam wypatrzona dla siebie piekne akrylki oczywiscie z zdobieniem 3d!

a ceny hmmmm ceny są rózne zalezy gdzie robisz!

ale takie paznokcie ( jak i wszystko inne ) powinny byc wyjatkowe, wiec nie warto oszczedzac!

pozdrawiam!
i duzo szczescia na nowej drodze życia!!

Aguś

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-17, 20:20:26 »
Nie ma czegos takiego jak sam tipsy przyklejane chyba ze mialas na mysli sztuczne paznokcie z drogerii- to odradzam.
POlecam i akryl i zel- wszytstko zalezy jak chcialabys by te paznokcie wygladaly.
Najleiej popytaj znajomych niech poleca ci dobra stylistke... metoda tu nie ma az tak wielkiego zanzcenia :wink:

Kasia_Zet_

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-04, 18:32:59 »
akrylki lub żele french- na pewno mogę polecić z jakimiś drobnymi zdobieniami, powiedzmy na jednym, dwoch paluszkach :)
takich "jednorazówek" nieeee polecam! przecież nie po to bierzesz ślub, żeby przez całą zabawę martwić się czy aby Ci zaraz jakiś pazurek nie odpadnie :P nie warto oszczędzać. U dziewczyn robiących w domku ,tak jak ja np.;) możesz takie paznokietki zrobić od ok 75-80 zł :)

Gość

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-28, 15:39:37 »
najbardziej popularny i neutralny jest french ze zdobieniem.
jeśli nie na tipsach to na naturalnych długich metodą airbrush, bardzo ładnie wyglada

olgacytrynka

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-07-28, 17:44:01 »
ja bym zrobila zwykly franch :)

Gość

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-07-28, 19:42:10 »
sorry że tak trochę nie w temacie ale jak długie muszą być paznokcie żeby zrobić na niach french manicure?i jak długo się trzyma?

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-08-12, 22:07:44 »
Nie muszą byc wcale długie, french jest na tyle uniwersalny, że ładnie wygląda nawet na krótszych paznokciach, chociaż zawsze najladniej prezentuje sie na długich.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-08-13, 17:56:26 »
tak jesli to ma byc coś wyjatkowego to wystarczy własnie ładny i starannie wykonany french oczywiście mam na mysli żel lub akryl
Najlepiej śnieżnobiały a ozdoba oczywiscie na paluszku serdecznym!!!!!!!!!! :D

Chyba że chcesz poszaleć to zafunduj sobie tipsy szklane z białymi zdobieniami np. z kwiatami i połyskującymi cekinami !!!!!!!!!

Implicite

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-08-13, 18:10:02 »
a np. nie zadługie żele lub akryle z jasnymi, delikatnymi hologramami? ;)
lub tak jak dziewczyny mówią french

Gość

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-10-27, 18:16:25 »
zel lub akryl french z delikatnymi zdobieniami. :)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-10-27, 18:47:45 »
Sorry, że się będę tutaj wymądrzał ;).
Myślę, że najlepiej jest dobrać stylizację paznokci do całości tj. do osobowości panny młodej, sukni ktorą będzie miała, makijażu i fryzury. Najlepiej chyba będzie to przedyskutować z dobrą stylistką i razem coś na pewno fajnego i pasującego dobierzecie.
Bo czasami mogą byc ślicznie zrobione paznokcie tylko... nie bardzo pasujące do reszty :(.
Warto też poprzeglądać sobie galerie. Moja żona przed ślubem zbierała zdjecia i poszła do stylistki i razem zrobiły to na co wpadła zainsprowana zdjęciami paznokci. :)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-10-29, 13:15:56 »
niedawno robiłam tipsiki kobietce na ślub własnie - ponieważ sukienke miała z koronkami , to zrobiłam jej na tipsach clear wtopioną biała koronke - wyszło ślicznie i tak delikatnie :D
często też nakładam tipsy air brush - zwłaszcza jeden typ : 007 z Wampa

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-10-30, 12:12:11 »
Widziałam kiedys na targach tipsy, które od razu skojarzyły mi sie z panna młoda- były białe frenchowe lekko zwężane i na całej długości miały powycinane serduszka- od największego do najmniejszego!
Śliiiicznie to wyglądało!  :groupjump:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-10-30, 13:17:38 »
ja to wlasnym slubie chcialabym miec frencha z jakims malym zdobieniem ale niena wszystkich palcach! :lol: