Autor Wątek: kosmetologia stosowana a odnowa biologiczna z kosmetologia  (Przeczytany 3926 razy)

Gość

  • Gość
mam pytanko
czy ktos orientuje sie czym charakteryzuje sie kierunek kosmetologia stosowana?
zaczynam studia i nie wiem czy wybrałam odpowiednia specjalizacje
myslalam o kosmetologi stosowanej ale wybrałam odnowę biologiczna z kosmetologią
czy ta specjalnosc ma przyszłosć? jak sądzicie?

Gość

  • Gość
kosmetologia stosowana a odnowa biologiczna z kosmetologia
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-10-03, 20:57:20 »
Według dzisiejszej gazety wyborczej odnowa biologiczna to jeden z najbardziej pożądanych kierunków przyszłości obok informatyki oczywiście:) i innych informatyczno-matematycznych zawodów. Chodzi o to że łatwo będzie po tym znaleźć prace według gazet wyborczej

Gość

  • Gość
kosmetologia stosowana a odnowa biologiczna z kosmetologia
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-10-04, 23:35:54 »
Akademie Prenier otwierają licencjat właśnie z kosmetolii i z odnowy biologicznej. Tylko tam się w ogóle nie można dodzwonić i nie wiem czy to w Wawie jest czy nie. A odnowa biologiczna mnie bardzo interesuje i rzeczywiście podobno bardzo łatwo po tym znaleźć pracę :)

Gość

  • Gość
kosmetologia stosowana a odnowa biologiczna z kosmetologia
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-11-03, 22:43:38 »
Tak naprawdę to zależy co chesz po skończeniu tego kierunku studiów robić.Kosmetyka stosowana to głównie twarz i wszystko co z tym tematem związane,a więc zabiegi na twarz i np makijaż;o jakiś temat z paznokciami też zachacza,głównie manicure.Odnowa biologiczna to głównie ciało,czyli zabiegi na ciało,masaże,fizykoterapia,krioterapia + podstawy kosmetyki stosowanej.Ale tak naprawdę studia to tylko grunt do dalszej kariery,przede wszystkim inwestuj w kursy i jeszcze raz kursy,zdobywasz konkretną umiejętność potwierdzoną certyfikatem.Powodzenia!