Autor Wątek: Centrum Kształcenia Menedżerów  (Przeczytany 3524 razy)

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Centrum Kształcenia Menedżerów
« dnia: 2005-07-05, 13:57:09 »
Dziewczyny znalazłam we Wrocławiu jeszcze jedną szkołę. Ma swoje filie w Poznaniu, Łodzi, Katowicach. Krakowie i Warszawie. Nie ukrywam, że pasowała by mi bardziej niż TEB ze względu na lokalizację ale chciałabym sie najpierw dowiedzieć czy wiecie coś na jej temat. Adres strony internetowej www.ckm.edu.pl
An it harm none, do what ye will.

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Centrum Kształcenia Menedżerów
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-05, 14:20:36 »
Moja znajoma konczyła tą szkołe w Poznaniu - > pozytywna opinia, druga tam pracuje jako instruktorka :) i z tego co wiem nie ma problemów z kosmetykami, czy wyposazeniem w szkole.

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Centrum Kształcenia Menedżerów
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-05, 14:45:34 »
Dzięki wielkie Słońce o to mi właśnie chodziło. Zaraz tam jeszcze zadzwonie i się podowiaduję co i jak.Miałabym bliżej z pracy.
An it harm none, do what ye will.

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Centrum Kształcenia Menedżerów
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-05, 16:31:26 »
Dzwoniłam tam ale niestety we Wrocławiu nie wygląda to najlepiej. Pani mi nieśmiałym głosem obwieściła, że kosmetyki dziewczyny muszą same sobie kupować  a pracownia liczy łóżek 4 :(
An it harm none, do what ye will.

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Centrum Kształcenia Menedżerów
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-05, 16:38:57 »
nie brzmi zachęcająco :(

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Centrum Kształcenia Menedżerów
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-07-05, 16:41:24 »
No niestety :( A wiesz może coś o szkołach Apedukacja?
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
Centrum Kształcenia Menedżerów
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-07-06, 15:28:00 »
Sprawdzłam w Katowicach tą szkołe również, niewiele sie dowiedziałam, kierunek kosmetyka jest nowy, a pan w sekretariacie niemiły.
Nie chciało im sie pokazać sal wykładowych i do zajęć praktycznych, więc to chyba o czymś świadczy. Może sie myle - nie wiem.

Martuch też szukam jeszcze innych szkół, ostatecznie zostanie jednak teb.
Chociaż mam coraz mniej przekonania do tych prywatnych, nowych szkół.
Może mam pecha.

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Centrum Kształcenia Menedżerów
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-07-06, 16:26:05 »
Wiesz Kakusia ja też najchetniej bym poszła do sprawdzonej szkoły ale niestety jedyna do której jestem w 100 % przekonana jest poza zasięgiem moich finansowych możliwości :( W stosunku do szkoł jakie sprawdziłam do tej pory TEB wybada zdecydowanie najlepiej - przynajmniej nikt nie udawał, że nie rozumie pytania. Ostatecznie po semestrze zawsze mozna szkołę zmienić ale mam nadzieję, że nie bedzioe to konieczne tym bardziej, że chcę jednocześnie ropbić studia podyplomowe z poradnictwa rodzinnego. Zupełnie nie wiem kiedy będę spać ale nie chce teraz o tym myśleć. Pomyślę o tym jutro (jak mawiała Scarlett O'Hara)  :D
An it harm none, do what ye will.